Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Merhaba arkadaşlar birkaç aydır bu forumu takip ediyorum, göğüslerimin ölçüsünü bilmiyorum ama bu dertten aşırı muzdaribim ben de
20 kadar sayfayı okudum bu başlıktaki ama tam olarak anlayamadım. Şerbetçi otu kremi yapmıştım bir süre ama hem çok uğraştırıyordu hem de düzenli kullanmadım işe yaramadı bende. Bahsettiğiniz oğul otu, çemen tozu vs karışımımı kreme karıştırılarak mı sürülüyor? Yoksa çay şeklinde mi tüketiliyor? Off valla o kadar çaresizim ki artık kafam basmıyor
Bu arada sonuç alanlar var mı? 3 ay olmuş acaba durumlar nedir?:)

Merhaba bende cok arastirdim bu konuyu kendime bi program hazirlayip uyguladim. Yasiniz kac bilmiyorum ama ben 32 yasindayim ve sonuc aldim. Cemen tozunu corek otu yagi ile karistirip uyguluyorum. Tabi size kalmis bi sey ama benim derdime derman oldu diyebilirim.:)

21 yasindayim ve 75a destekli takiyorum hatta onun ici bile dolmuyor diyebilirim bildiginiz dümdüz Yarin liste cikarip aktardan almayi planliyorum da acaba bu cemen tozu ile corekotu yagi cay seklinde mi tuketiliyor yoksa masajla goguslere mi uygulaniyor? Ölcüleri nedir acaba? Bu arada cörekotu yagiyla masaj yapiyodum ben de uyumadan once, ise yariyor gibiydi ama devam etmeyince iyice eski haline döndüler

Bende ayni bedeni kullaniyodum, su anda kucuk gelmeye basladi. Corek otu yagini 3 yada 4 kasik cemen tozu ile karistirip maske seklinde uyguluyorum, en az 3 saat bekletiyorum, ardindan buz masaji ve (corek otu, tatli badem, uzum cekirdegi, avokado, anason ve gul yagi karismini masaj ile yedirerek o sekilde birakiyorum. Cay olarakta sadece rezene iciyorum gunde 3 defa isterseniz bi deneyin dedigim gibi ben memnunum sonuclardan.

Bu sefer pes etmeyecegim:) Soylediklerinizi de dinleyecegim cok tesekkurler insallah ben de olumlu sonuc alirim darisi benim basima sizin adiniza cok sevindimm:)

Bu sefer pes etmeyecegim:) Soylediklerinizi de dinleyecegim cok tesekkurler insallah ben de olumlu sonuc alirim darisi benim basima sizin adiniza cok sevindimm:)
Insallh ben 23 gundur yapiyorum, bikamadan istikrarli bi sekilde devam edin. Eminim olumlu sonuc alicaksiniz.

Umarim, size bol sans diliyorum, iyi haberlerinizi bekliyorum.
çörek otu yağı sizde tüylenme yapmadımı?
birde göğüs altı ve üstü ölçüleriniz kaç cm acaba.75 a dar geliyor derken yani böyle devam ederseniz 1 yada 2 beden büyürmü dersiniz..

çörek otu yağı sizde tüylenme yapmadımı?
birde göğüs altı ve üstü ölçüleriniz kaç cm acaba.75 a dar geliyor derken yani böyle devam ederseniz 1 yada 2 beden büyürmü dersiniz..
Bende tuylenme yapmadi ki bi kac tane vardi cogaltir diye korktum ama halen ayni, gogus alti 72 ustu 78 oldu, baslarken hedefim 80 di ama bu gidisle biraz daha devam etmek istiyorum. Siz neler kullaniyorsunuz?

Bende tuylenme yapmadi ki bi kac tane vardi cogaltir diye korktum ama halen ayni, gogus alti 72 ustu 78 oldu, baslarken hedefim 80 di ama bu gidisle biraz daha devam etmek istiyorum. Siz neler kullaniyorsunuz?
ben şuan programımı düzenli yapmıyorum.eski konularımda asıl yapacağım program yazılı ama şimdilik sadece arada masaj ve bitki çayları..
birde saraçoğlunun göğüs büyütme çayını sipariş verdim..

Ya bn yapamıyorum.. Hiç vaktim kalmıyor ki

kızlar hazır hayatımız yavaştan düzene girmeye başlarken ben de tekrar bir program hazırlayıp düzenli uygulamaya karar verdim
ama şimdilik acaba ne ile başlasam bilemiyorum, wowoo sence neyle başlayayım var mıdır fikriniz hangileri daha etkili çay maske masaj uygulamalarından?

selam afillim ben gazel
görüşemedik senle canımm özledim vallahi....
kilo duruumun ne halde canım? devammı yeme içme programına...
ben salaklık ettim bıraktım, yine 54'e çakıldım kaldım
büyütme işine başladınmı peki? 75 beden tam oluyormuydu sana canım?

Canım ben yeni konu açmıştım şerbetçioty hayıt keten diye , ordakileri uygulycam ben eylül sonu canım

aa gazelim adını mı değiştirdin ne yaptın
kilo durumum çok kötü valla 52lere çıkmıştım ramazanda ve ramazan sonrası iştahsızlıktan sonra 46 47 falan oldum
çok moralim bozuk okullar başlasa da düzenli bir şekilde yemeye içmeye başlasam
göğse gelince yok canım 75 tam olmuyordu
Canım ben yeni konu açmıştım şerbetçioty hayıt keten diye , ordakileri uygulycam ben eylül sonu canım

bakayım oradaki konuya canım

nickimi değiştirdim canım,
kilo durumu benim ne aşağılıyor ne yukarılıyor...çakıldım kaldım 54 de...
kilomu eskisi kadar takmıyorum ama sağlıksız kilo almanın çok zararlı olduğuna kanaat ettim, çünkü karnım çıktı ve kalçam büyüdü... ama diğer yerlerim çöp gibi
sporsuz alınan kilo direk bölgesel kalıyor...
bi ara tibet hareketleri yapıyorduk ya o sıralar baya faydasını görmüştüm bilhassa kalçam toparlanmıştı...
birde bende son zamanlarda selülitim oluşru yaa, o yüzden spor yapmak istiyorum ama evde de ne yapılabilir ki....spora da gidemem oğlum var... tibette evde programa uydurulmuyor ki..illa bir şartlanmak lazım...koşu bandı falan mı alsak , eşimde istiyor o da epey hantalladım biraz toparlanmam lazım diyor....
tibeti naptın sen devam ediyormusun?
bu arada göğüs aynı bende de 75 tam olmuyor...

Canım dediğim gibi şerbetçiotu ve hayıt otunu 6 ay içicem asıl planım bu ama ilk başta evdeki oğul otu ve ısırgan rezene çaylarımı bitiricem, şerbetçi ve hayıtı içerken küç ve keten tohumuda ekleyebilirim canım böyle programım ama 6 ay şerbetçi ve hayıt bırakmycam en çok bu ikisine yüklenicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…