Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

Kızlar ben masaj kemerini alamıyorum anneme fiyatı yüksek geldi, titreşimli masaj aleti vardı küçükler varya heryerde satılıyolar onunla yaptım masaj her göğsüme 15 dk yaptım göğüslerim kıpkırmızı oldu biraz boyun ve kolaltına doğruda yaptım göğüslerime kan toplandı kıpkırmızı oldular kan dolaşımı hızlandı diye :) sonra bide buz aldım buz eriyene kadar buz masajı yaptım iyice kızardı çok fena uyarıldılar :) hep yapıcam bunları ekledim programıma :) sonra çemeni sürücem ve oğul otu ve ısırgan çayına devam ediyorum aksatmadan :) ısırgan çayım bitince ben evdeki diğer çayları içicem kızlar malzemelerim değişicek dönem dönem

Son düzenleme:

maşallah wowo program iyi gidiyor aynen böyle devam etmelisin bencede..benim final sınavlarım var daha sonra yoğun bi programa geçicem bende

evet cnm keşke yağ enjeksiyonu geliştirilebilse...onunda şuan riskleri var tabii göğsün bellli yerinde yağlar tutunurken başka yerinde eriyebilir mesela çukurlar oluşabilir gibi geliyor.
silikondan başka dolgu maddesi var oda yeni bi yöntem insan korkuyor haliyle....
neyapalım biz aynen böyle devam edelim bence...seneye kadar anlarız ne olduğunu:)

Ben de baslıyorum programa en az 3 ay yapıcam bütün yaz kesintisiz ben 16 yasındayım cok yüklenmicem

her gün rezene çayı
her gün çemen maskesi(hem göğüsüme hem eklem yerlerime sürücem boy uzatıyormus)
ve hedefim 10 kilo kadar almak su an 41 kiloyum cok zayıfım 10 kilo alınca az da olsa bir miktar büyür diye düsünüyorum yasım kücük olduğundan cok yüklenmiyorum cay ve cemen maskesi yapıcam ama 3 ayda bir ay cemen bir ay şerbetçi otu yapabilirim

maşallah wowo program iyi gidiyor aynen böyle devam etmelisin bencede..benim final sınavlarım var daha sonra yoğun bi programa geçicem bende

Canım benim şuan kaç finalim olduğunu ve hangi ağır dersler olduğunu duysan şaşırırsın ama ben bunu bahane edip bırakmıyorum çünkü ağır değil göğüs programım alt tarafı aynı anda 3 kupa çay demliyorum gece yatarkende çemeni sürüyorum bu kadar böyle hafif programlar seçmeliyiz ve kızlar sizde hafif seçin ki sınav döneminizdede bırakmayın hep olucak sınavlarımız ama 6 ay yapmazsak sonuç alamayız ki çay 5 dkda demleniyo diğerini gece diş fırçalamak gibi düşünün 5 dk da sürün çemeni yatın sabahta yüzünüzü yıkarken onuda sabunla lavaboda yıkarsınız tamam bu kadar vakit çok almıyoki inşallah böyle devam ederim canım bırakmak istemiyorum o zaman etki etmiyo çünkü ilaç gibi düzenli yapmalıyız

Son düzenleme:

aynı durumdayım canım aslında yapamamak değil dediğin gibi yapılabilir istesem ama sınavların stresinden zaten göğsü düşünmüyorum.ihmal ediyorum..
sadece çayları içip biraz yağla masaj o kadar..
ama asıl yapmak istediğim program şimdi yaptığımdan çok çok farklı tabii.
az kaldı zaten cuma günü herşeyiyle başlıyorum programıma inşallah.

Haklısın canım tamam cumadan sonra bomba gibi gel hiç aksatmayalım :)

benimde finallerim pazartesi başlıyor ve iki hafta sürecek ve benimkileride duymak isteyen varsa söylerim çünkü benimde baya ağır derslerim ve iki hafta boyunca aralıksız var ama aksatmam inşallah belki en fazla kremimi sürmem o kadar diğerleri kolay nasılolsa

Bende şimdi çemeni süremiyorum gerçi ama çayları bırakmıyorum final dönemlerindede devam edelimki işe yarasın:)

Bende şimdi çemeni süremiyorum gerçi ama çayları bırakmıyorum final dönemlerindede devam edelimki işe yarasın:)

Aynen canım çaylar masaj devam bitek kreme az ara veririm o kadar hafize çayım bitmek üzere ve hiçbir aktarda kalmamışdı dün hafize macunu da zor buldum ama tadı berbat

Kilo al ve masaj yap canım o zaman büyür zaten bence , sen ergenliktesin daha bitmedi

Aynen canım çaylar masaj devam bitek kreme az ara veririm o kadar hafize çayım bitmek üzere ve hiçbir aktarda kalmamışdı dün hafize macunu da zor buldum ama tadı berbat
Ben aktarlara gidip sormuyorum öyle şeyler göğüs için mi istediniz nasıl duydunuz hafize çayını :) etki ediyo mu ne kadar kullandınız kızlar

Ben aktarlara gidip sormuyorum öyle şeyler göğüs için mi istediniz nasıl duydunuz hafize çayını ::) ediyo mu ne kadar kullandınız kızlar

Yok bana sadece bayan hastalıkları için mi kullanıyorsunuz diye soruyorlar bende evet diyorum yoksa banada göğüs için pahalı kremler satmaya çalışıyorlar

Canım ben zaten haftanın üç günü idman yapıyorum (basketbol) baya spor yapıyorum zaten ama yine de göbek be bacaklara gidiyor. :s

Olsun canım ya zaten olay masaj yapmaktı öteki alet de işini görüyorsa bence o kadar para vermeye değmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…