Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kızlar lütfen bu sefer programlarımızı 6ay düzenli uygulayalım:)

evet cnm keşke yağ enjeksiyonu geliştirilebilse...onunda şuan riskleri var tabii göğsün bellli yerinde yağlar tutunurken başka yerinde eriyebilir mesela çukurlar oluşabilir gibi geliyor.
silikondan başka dolgu maddesi var oda yeni bi yöntem insan korkuyor haliyle....
neyapalım biz aynen böyle devam edelim bence...seneye kadar anlarız ne olduğunu:)

Böyle hep beraber denersek azimle başarırız bence bu işi yani bana büyüyor gibi geliyor. Yağ olayını pek araştırmamıştım ben ay öyle çukur falan olur bi de korkarım ben :KK53: kaş yapalım derken göz çıkarmayalım :KK9:

Ben de baslıyorum programa en az 3 ay yapıcam bütün yaz kesintisiz ben 16 yasındayım cok yüklenmicem

her gün rezene çayı
her gün çemen maskesi(hem göğüsüme hem eklem yerlerime sürücem boy uzatıyormus)
ve hedefim 10 kilo kadar almak su an 41 kiloyum cok zayıfım 10 kilo alınca az da olsa bir miktar büyür diye düsünüyorum yasım kücük olduğundan cok yüklenmiyorum cay ve cemen maskesi yapıcam ama 3 ayda bir ay cemen bir ay şerbetçi otu yapabilirim

Bence de çok yüklenme canım sen yaşın küçükmüş. Ben de lisedeyken rezene çayının içine 5 damla çörek otu yağı damlatıp içmiştim bir süre. İşe yaramıştı ancak çok devam etmedim. :KK25: devam etseydim erkenden çözerdim belki problemimi. Bir de küç kullan bence hem zihin açar kansızlığa da bire bir :KK34:
Ben o dönem küç de denemiştim ama metal kaşık kullandığım için bozulmuştu bir kaç gün kullanabilmiştim. Şmide de kullanıyorum Aktar da dedi etkili diye sanırım sonuç alacağım :KK6:

Aynen canım çaylar masaj devam bitek kreme az ara veririm o kadar hafize çayım bitmek üzere ve hiçbir aktarda kalmamışdı dün hafize macunu da zor buldum ama tadı berbat :KK70:

Ayyyy dimi onun tadı çok kötü ben yedikten sonra titriyorum :KK70: ama aktar kullan işe yarar dedi.

Ben aktarlara gidip sormuyorum öyle şeyler göğüs için mi istediniz nasıl duydunuz hafize çayını :) etki ediyo mu ne kadar kullandınız kızlar

Canım benim aktar kadındı dükkanda da kimse yoktu. Anneme sordurdum :KK17: utandım sormaya ama sonra anneminkilere bakınca anladı benim kullanacağımı :KK9: bana dönüp konuştu falan. Kadın olmasa ben de soramam zaten

Canım ben zaten haftanın üç günü idman yapıyorum (basketbol) baya spor yapıyorum zaten ama yine de göbek be bacaklara gidiyor. :s

Demek ki başka bi spor yapman gerekiyor canım mesela plates yada Tibet hareketleri falan

Ayyyy dimi onun tadı çok kötü ben yedikten sonra titriyorum :KK70: ama aktar kullan işe yarar dedi.

Evet bende azcık titredim zaten görüntüsü de iğrenç :KK70:

Canım benim aktar kadındı dükkanda da kimse yoktu. Anneme sordurdum :KK17: utandım sormaya ama sonra anneminkilere bakınca anladı benim kullanacağımı :KK9: bana dönüp konuştu falan. Kadın olmasa ben de soramam zaten

Ben bi kere sormuştum bana bi krem önerdi benim aklıma yatmamışdı pek zaten benim annem karşı bu kullandıklarıma onla aktara falan gitmem ben kavga bile çıkar :KK70: ben sizden ne duyuyorsam hoşuma gidiyorsa alıyorum gitmiyorsa almıyorum zaten benim oralarda ki aktarlar cins bişi sormaya gelemiyorlar pek :KK70:

Kızlar 8 gün ard arda devam ettim ama son iki gün ara vermiştim çok yoğunluktan dolayı ve bugün tekrar devam ediyorum masaj buz çaylar ve çemene bugün 11. Günüm :)

Son düzenleme:
bende öyle hiç bişi yapmadım bigünden bişi olmaz zaten arada bi böyle bi gün ara vermek lazım
İki gün ara verdim canım şimdi devam ediyorum tekrardan :)
Olsun canım ya zaten olay masaj yapmaktı öteki alet de işini görüyorsa bence o kadar para vermeye değmez :KK34:
Evet canım şimdi masajımıda yapıcam baya kıpkırmızı oluyo göğsüm kıpkırmızıı:) bide buzu sürüyorum ardından hemen zavallılar donuyolar daha çok kızarıyolar :)

:) bende hep anneme aldırıyorum aktardan bişey alınacağı zaman bende arkalarda geziyorum alakam yokmuş gibi :KK9: anneme diyorum tüm aktarlar şimdi senin göğüs büyütmek istediğini düşünüyo diyorum gülüyorum neyseki annem yardımcı oluyo ben girip alamıyorum yoksa :KK9: çok meraklı erkek aktarlar hemen ne için kullanacaksınız diye soruyolar kaç tane aktara gittim hepsi aynı bilerek soruyolar göğüs olduğu için konu , bu sitede bacaksız diye bi kullanıcı var biz birlikte gittik bi aktara dedik şerbetçiotu kozalakekstresi var mı dedik gösterdi bize ne için kullanıcaksınız dedi bizde bişey işte dedik adam dediki göğüs büyütmek için alıyolar genelde dedi utandık ya :KK43: hepsi biliyolar bilerek soruyolar :KK43:

Kızlar bu masaj işe yarayacak gibi kıpkırmızı oluyo göğüslerim ve karıncalanıyo ucu baya belirginleşiyo bence sizlerde alın ucuz küçük bi titreşimli masaj aleti hem kollarımız yorulmuyo hem masajı yapmış oluyoruz baya uyarılıyo ben elimle yaptığımda hiç böyle olmuyodu elimizle yapamayız bu kadar

Çaylarımı içtim masajımı yaptım buz masajımıda yaptım göğüslerim bana küfrediyo yeter artık rahat bırak bizi diye :KK9:

Nerden aldin cnm ne kadr alet

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu bizim evdeydi bikaç sene önce almıştık fiyatını hatırlamıyorum canım bi alışveriş merkezinde spor mağazasından almıştık bir avuç küçük bişey ama işe yarıyo :)

Bu bizim evdeydi bikaç sene önce almıştık fiyatını hatırlamıyorum canım bi alışveriş merkezinde spor mağazasından almıştık bir avuç küçük bişey ama işe yarıyo :)

Ne diye sorucaz alicaz cnm bende kremle masaja devam ediyorum duzenli olarak acima oluyor arada

Ne diye sorucaz alicaz cnm bende kremle masaja devam ediyorum duzenli olarak acima oluyor arada

Titreşimli masaj aleti de canım ama küçük al büyükleri gereksiz olur göğsümüz küçük zaten:KK9:

İki gün ara verdim canım şimdi devam ediyorum tekrardan :)

Evet canım şimdi masajımıda yapıcam baya kıpkırmızı oluyo göğsüm kıpkırmızıı:) bide buzu sürüyorum ardından hemen zavallılar donuyolar daha çok kızarıyolar :)

:) bende hep anneme aldırıyorum aktardan bişey alınacağı zaman bende arkalarda geziyorum alakam yokmuş gibi :KK9: anneme diyorum tüm aktarlar şimdi senin göğüs büyütmek istediğini düşünüyo diyorum gülüyorum neyseki annem yardımcı oluyo ben girip alamıyorum yoksa :KK9: çok meraklı erkek aktarlar hemen ne için kullanacaksınız diye soruyolar kaç tane aktara gittim hepsi aynı bilerek soruyolar göğüs olduğu için konu , bu sitede bacaksız diye bi kullanıcı var biz birlikte gittik bi aktara dedik şerbetçiotu kozalakekstresi var mı dedik gösterdi bize ne için kullanıcaksınız dedi bizde bişey işte dedik adam dediki göğüs büyütmek için alıyolar genelde dedi utandık ya :KK43: hepsi biliyolar bilerek soruyolar :KK43:

Kızlar bu masaj işe yarayacak gibi kıpkırmızı oluyo göğüslerim ve karıncalanıyo ucu baya belirginleşiyo bence sizlerde alın ucuz küçük bi titreşimli masaj aleti hem kollarımız yorulmuyo hem masajı yapmış oluyoruz baya uyarılıyo ben elimle yaptığımda hiç böyle olmuyodu elimizle yapamayız bu kadar

Bence de masaj işe yarayacak gibi duruyor. :) sonuçları paylaşırsın canım. Zaten masajla etki gördüm diyen çok. Ama ben anca 5 dk yapailiyorum :s

Kizlar olmuyo be dökülen paranın emegin haddi hesabı yok napicaz :KK43:

Ben 6-7 ay devam edeceğim. hiç bir şey işe yaramasa da masaj yarar. Elimden geleni yaptım derim. Ki yaptıklarım işe yarıyor gibi. Adet olacağım geçsin paylaşırım burada gelişmeleri

Bence de masaj işe yarayacak gibi duruyor. :) sonuçları paylaşırsın canım. Zaten masajla etki gördüm diyen çok. Ama ben anca 5 dk yapailiyorum :s

Bende normalde 5 dk yapabiliyodum elimle uzun yapamıyodum hemende yoruluyodu kollarım ama bu aletle şimdi en az 10dk yapıyorum 20dk yapmaya çalışıyorum paylaşıcam sonuçları canım:) programlarımızı aksatmadan devam edelim:)

Kizlar olmuyo be dökülen paranın emegin haddi hesabı yok napicaz :KK43:

Olmuyo dememiz için en az 6 ay düzenli bişeyleri kullanmış olmamız lazım canım çünkü o kadar zamandan önce büyüme olamazki zaten sabırla devam etmeliyiz 6 aydan sonra hiç bişey değişmemiş olursa olmuyo deriz o zaman

Bende normalde 5 dk yapabiliyodum elimle uzun yapamıyodum hemende yoruluyodu kollarım ama bu aletle şimdi en az 10dk yapıyorum 20dk yapmaya çalışıyorum paylaşıcam sonuçları canım:) programlarımızı aksatmadan devam edelim:)

o kadar heyecanla yapıyorum ki :) ben 6 ay sonunda güzel sonuçlar alacağımızı biliyorum. Masaj için de seninki gibi bir alet alayım ben de :) madem kendim yapamıyorum öyle yaparımmm :KK8:

o kadar heyecanla yapıyorum ki :) ben 6 ay sonunda güzel sonuçlar alacağımızı biliyorum. Masaj için de seninki gibi bir alet alayım ben de :) madem kendim yapamıyorum öyle yaparımmm :KK8:

Evet canım böyle kolay oluyo:) böyle heveslisin ama sakın umudunu kaybetme burda bi çoğumuz öyle umutlu başladık sonra olmuyo diye bıraktık kısa sürede herşey boşa gitti bazıları pes etti yani 6 ay aralıksız devam etmemiz lazım işe yarayıp yaramadığını görmemiz için sen bari sakın pes etme devam et :) bende devam edicem inşallah istediğimiz gibi sonuçlar olur :)

Evet canım böyle kolay oluyo:) böyle heveslisin ama sakın umudunu kaybetme burda bi çoğumuz öyle umutlu başladık sonra olmuyo diye bıraktık kısa sürede herşey boşa gitti bazıları pes etti yani 6 ay aralıksız devam etmemiz lazım işe yarayıp yaramadığını görmemiz için sen bari sakın pes etme devam et :) bende devam edicem inşallah istediğimiz gibi sonuçlar olur :)

Beraber devam edelimmmm :) Birileri bırakınca insan çok umutsuzluğa düşüyor :KK43: ben pes etmeyi düşünmüyorum bu forumu okudukça kısa sürede şu kadar büyüttüm bu kadar büyüttüm yazanlar oluyor biz de öyle olmasını bekliyoruz ancak her bünye aynı değil. Ben 7 ay uğraştım öyle istediğim şekle ulaştım yazanlar da var. Bakalım bizimkiler kaçıncı ay kendini belli edecek :KK9: ben mesela bu gün evdeyim yiyip yuttuğum şeylere çayları da ekleyeceğim. Ben adaçayı ve rezeneyi beraber yapıyorum. Oğul otu da karıştırsam içine olur mu acaba :26: yoksa ayrı mı içsem ?

X