Kızlar lütfen bakın HAMİLE MİYİM ? Kaset ve erken gebelik testi silik çizgi

arslnnnn

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2023
135
44
28
Kızlar selammmm ben de pco var adetlerim normal de düzensizdir mayıs ayın da rahim filmi çekildim doktor 2 ay deneyin temmuzda ki regl gel aşılama yaparız demişti. Sat: 11 Haziran Bat:9 Temmuz ( ama dediiim gibi düzensizlik olabiliyor ) takvime göre bu tarih. Bugün temizlik yaptım ve sonrasın da sol kasığım da batma şeklinde ağrım oldu ara ara hala daha yokluyor. Göğüslerim de de uç kısımların da hafif ağrı var. O ağrıdan şüphelenip evde kaset gebelik testim vardı yaptım ve benim bile zor gördüğüm gölge gibi ikinci çizgi vardı ışıkta anca gözüken sonra dedim ki erken gebelik testin de daha belirgin çıkar gidip aldım yaptım onda daha belirgin ikinci çizgi silik çıktı. Takvime göre regl 5 gün var. Sizce varmı her iki testi de atıyorum teşekkürler şimdiden

Eklentiler

• IMG_0320.jpeg
    IMG_0320.jpeg
    93 KB · Görüntüleme: 951
  • C2FFD61F-4125-4DBB-BCA7-E3007610BC9F.jpeg
    C2FFD61F-4125-4DBB-BCA7-E3007610BC9F.jpeg
    149,6 KB · Görüntüleme: 927
Kızlar selammmm ben de pco var adetlerim normal de düzensizdir mayıs ayın da rahim filmi çekildim doktor 2 ay deneyin temmuzda ki regl gel aşılama yaparız demişti. Sat: 11 Haziran Bat:9 Temmuz ( ama dediiim gibi düzensizlik olabiliyor ) takvime göre bu tarih. Bugün temizlik yaptım ve sonrasın da sol kasığım da batma şeklinde ağrım oldu ara ara hala daha yokluyor. Göğüslerim de de uç kısımların da hafif ağrı var. O ağrıdan şüphelenip evde kaset gebelik testim vardı yaptım ve benim bile zor gördüğüm gölge gibi ikinci çizgi vardı ışıkta anca gözüken sonra dedim ki erken gebelik testin de daha belirgin çıkar gidip aldım yaptım onda daha belirgin ikinci çizgi silik çıktı. Takvime göre regl 5 gün var. Sizce varmı her iki testi de atıyorum teşekkürler şimdiden
İvet hamilesin

Merhaba sonuç ne oldu aceba?

Herkese merhaba 18 temmuzda birlikteliğim oldu 23 24 25 temmuzda ara kanama tarzında kanamam oldu biraz kasık ağrısı da vardı bugün hiçbiri olmadı sadece biraz halsizlik var 23 ünden itibaren 4 tane gebelik testi yaptım negatif çıktı hamile miyim acaba olmak istemiyorum ama bu kanamalar yerleşme kanaması olabilir mi 25 temmuzda kanamayla birlikte ufacık parçada geldi regl olmama tam 1 hafta var

X