kızlar kasıkta batmaa lütfen yorum bekliyorum..

inşallah kızlar hepimiizn bebeği olur yeni yıla hamile girmek güzel olur dua edin Allah dilerse verir ol der olur bi damla suya can evereck kudrete sahip çünkü.

kızlar şu batma olayıını bana bi tarif edin nolur. gaz sancısı gibi mi oluyor.yoksa bayaaa acı mı veriyor.bi de herkes sol yanında hissediyor, sağ yanda da batma hissedilir mi

bende beklemedeyim , Allahtan hayırlısı olur inşşallah

kızlar şu batma olayıını bana bi tarif edin nolur. gaz sancısı gibi mi oluyor.yoksa bayaaa acı mı veriyor.bi de herkes sol yanında hissediyor, sağ yanda da batma hissedilir mi
bende sol yanımda hissediyorum iyi ki yazını okudum sagol yaa sositososito
hep sol taraf olunca acaba dıs gebelık mı fılan dıe roman yazıodum kafamdan zemuszemusopuyorumnanaktan

bende sol yanımda hissediyorum iyi ki yazını okudum sagol yaa sositososito
hep sol taraf olunca acaba dıs gebelık mı fılan dıe roman yazıodum kafamdan zemuszemusopuyorumnanaktan

cnm sol taraf olunca niye dış gebelik olsunki yoksa öyle bişi mi varmış ???

cnm sol taraf olunca niye dış gebelik olsunki yoksa öyle bişi mi varmış ???
yoktur herhalde de hani iki tarafta da olabilirken tek taraflı olunca batma sorun mu var acaba diye düşündüm,sanırım pazartesi doktora gidince kafamdaki bütün soruları sorsam iyi olacak :sinifsinif:

kızlar bugün adet günümdü ama olmadı.Olacakmış gibi sancılar var kasıkta batmalar da azaldı.Bu ay da sanırım olmayacak.Pazartesiye kadar gelmezse test yapıcam.Sizler ne alemdesiniz.Umutları tükenen var mı benim gibi...mafoldumben

canım ben de yrn doktora gidicem..batmalarım arrttı
inşallah hamilesindir tatlım..pazartesi günü haber ver mutlaka canım..

yarın adet günüm doktorda randevum var hayırlısı adetime 10 gün kala kahverengi akıntım oldu umutsuzum ama allahtan

ya kızlar hamilelik testi ne zaman yapılmalı , adet gününde mi yada bi kaçgün sonra mı ?

ya kızlar hamilelik testi ne zaman yapılmalı , adet gününde mi yada bi kaçgün sonra mı ?

canım adet günüden bi kaç gün önce bile sonuç alabilirsin ama kesin değil adet gününde yapabilirsin büyük ihtimalle sonuç doğrudur eğer geç döllenme olmadıysa tabi

umarım isteyen herkes hamile kalmıştır bu ay

selam kizlar, söyle bir siteye girip arkadaslara haberimi vereyim dedim...ben kirmizi karti bu sabah gördüm!!! demekki nasip degilmsi diyorum...aslida her ay 2 gün önce olurdum, bu ay ise 1 gün sonra...acaba demistim ama olmadi...neese, insallah bi daha ki ay...

ben henüz adet olmadım bakalım dün olmam gerekiyodu..inşallah olmam adet..gerçi karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor ama bir haftadır ağrıyo sökülse sökülürdü herhall

sağol canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…