kızlar kasıkta batmaa lütfen yorum bekliyorum..

ben henüz adet olmadım bakalım dün olmam gerekiyodu..inşallah olmam adet..gerçi karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor ama bir haftadır ağrıyo sökülse sökülürdü herhall

tuğbademir seninle günlerimiz aynı bakalım hayırlısı olur inşallah.

tuğbademir seninle günlerimiz aynı bakalım hayırlısı olur inşallah.

inşallah canım benim bakalım hayırlısı..benim 2 gün geçti yarın sabah acon test aldım yine yapıcam sabah idrarıyla..hakkımızda hayırlısı olsun..sende durumlar nası

canım ben dün ecz. aldığım gebelik testini yaptım ya tam anlamadım 2. çizgi varmı yokmu ya tam olarak bişey diyemedim var gibiydi sanki bilmiyorum .. bende yarın sabah sağlık ocağına gidicem , bazısının hemen belli oluyormuş bizim bi arkadaşın adet günü bir gün geçmiş hemen pozitif çıkmış .. hayırlısı olur inşallah cümlemiz için .

inşallah canım benim bakalım hayırlısı..benim 2 gün geçti yarın sabah acon test aldım yine yapıcam sabah idrarıyla..hakkımızda hayırlısı olsun..sende durumlar nası

yarın ikimizde hayırlı haberlerle geliyomuşuz :)) Rabbimden hayırlısı olur inşallah

yarın ikimizde hayırlı haberlerle geliyomuşuz :)) Rabbimden hayırlısı olur inşallah

ben kırmızı kart yedim((( çok moralim bozuk..bi müddet girmeyi düşünmüyorum kızlar..sizleri çok seviyorum..ama ben anladım ki acı bi şekilde belirtilere ALDANMAMALI..inşallah isteyen herkes anne olur yarabbim..:gitme:

canım hayırlısı olur inşallah vardır bundada bi hayır ,hepimiz için aynı Rabbim ne zaman dilerse o zaman olur dilemezse olmaz buda bir imtihan , tevekkül etmeli , Allah yardımcın olsun .

arkadaşlar bana akıl verin adetime bir hafta var benim ama ben daha en başından beri değişik şeyler hissediyorum en başından dediğim yumurtlama günlerimden sonra göğüslerim ağrımaya başladı belim de ....ve adetime şuan bir hafta var karnımda batmalar göbek deliğimde sancılar bi derilme çok yemek yeme doymama gibi birsürü belirti var psikolojik demicem artık kendimi hamile hissetmemeye karar verdim ama bu şekilde olmamıştım 10 aydır merak ediyorum test yapsam çıkarmı acaba ??????*

Canlar adet belırtısınden gebelık belrtısını ayırabılecek ıkı Şey aŞ verme hafıfte olsa kasık batması adette karın aĞrısı bel aĞrısı oluyor eĞer ÜŞÜtme veya baŞka bı sorun yoksa kasık batması gebelık belırtılerının en Üst sıralarında yer alıyor ben nerden bılıyorum Şuan gebeyım ve belırtılerımın ılk belırtılerımın baŞında kasık batması ıdı hafıfte olsa hıssedılır drecedeydı canlarım Öp.

kızlar test yaptım silik çıktı ,hafta içi doktora gidicem hayırlısı YÜCE RABBıMDEN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…