kızlar kasıkta batmaa lütfen yorum bekliyorum..

kızlar bir sorum var cevaplaranız sevinirim adetten önce sivilce falan çıkar ya hamileykende çıkar mı lütfen cvp verin çok merak ediyorum

canım sivilce çıkar diye biliyorum ama hem adet hem hamilelik belirtisi..ikisinde de oluyo yani..onun kesin hüküm vermek zor tatlım..ama umarım hamilesindir...a.s.

ne demek hayatım çok fazla kaptırma yine kendini umarım hamilesindir evt kasık batması hamileliğin başında birde sonuna doğru oluyor diye duymuştum ben

ne demek hayatım çok fazla kaptırma yine kendini umarım hamilesindir evt kasık batması hamileliğin başında birde sonuna doğru oluyor diye duymuştum ben

inşallahh kuşumm..zaten kaptırmıyorum çok fazla diğer aylar baya kaptırıp hayal kırıklığı yaşadığım anlar çok oldu..biraz daha temkinliyim artık..olmazsa hayırlısı daha genciz:KK70: öpüyorummopuyorumnanaktan

kızlarr kasıklarda batma hamilelik belirtisi değil mi??böle sanki iğneyi batırıp batırıp çekiyolar gibi..bi de gün boyu kasık ağrım sık sık yokladı..gazım da çok var..bel ağrımda var kızlar..adetime 3 gün var..inşallah hamileyimdir ne diyosunuz bayanlar..bu belirtilerin çoğu gebelik belirtisi mi?? zisi seviyorum..

insallah allah gönlüne göre verir hayirlisi ne ise o olsun canim

bazı belirtiler var ama acaba psikoljik olarak mı bana öyle geliyor bilemiyorum kasıklarım ağrıyo batma var, kokulardan rahatsız oluyorum adet olacak gibi hafif bel ağrısı var ama midem bulanmıyo :KK43:
birde rüyamda bebeğim olmuştu emziriyodum:):)

X