kizlar kadir gunu benide dualariniza ekleyin lutfen

ass01

Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
14
3
kizlar yalniz kalmaktan cok korkuyorum banada hayirli bir es icin duaniza eklermisiniz Allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun

kizlar yalniz kalmaktan cok korkuyorum banada hayirli bir es icin duaniza eklermisiniz Allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun
Ederiz tabiki canim.. Insallah hayirli bir es ,hayirli uzun omurlu yuvan ,saglikli bebislerin olsun

benim icin de dua edermisiniz? kadir gecesi bu dua uzun olsa da lutfen bir kez okuyun :110:

Bismillahirrahmannirrahim.
Estağfirullah, estağfirullah, estağfirullah, elhamdülillah elhamdülillah elhamdülillah, Allahümme sali ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed

Niyet edip okuduğumuz Gulnar kulunun bahtını yolunu açık eyle ona güzel bir gelecek nasip et, esiyle birbirlerini omrunun sonlarina kimi sevsinler, sağlikla bebeklerini kucaklarina alsınlar. Ya Rabbi burada el açıp dua eden tüm kardeşlerimin ailelerine sevdiklerine sağlık sıhhat afiyet ver bizleri sevdiklerimize onlarıda bizlere bağışla ya rabbi

Gulnar kulunu en iyi sen bilir sen görür sen işitirsin. Gönlündeki Duaları Kabul Et... Onun kocasi ile hayirlisi ile ayri yeni bir eve tasinmasi icin yardim et, yol aç, para yetir Yarebbim. Gelecek Ramazanda kendi evlerinde esi ile cocuklari ile mutlu olsun. Yeni evi Gulnarin annesine yakın olsun, hatta mumkunse hayirlisi ile bir shehirde yasasinlar. Kaynanası ile hec bir problem olmasin, onlarin yeni eve tasinmasina kaynanası karşı cikmasin,kendi onlarin yeni eve cikamsini istesin Gulnarin esi Revan yeni eve tasinma kararini hayirlisi ile tezlikle cok yakın zamanda versin. kaynana ile bir evde yasadıkca problemler artiyor,artik perde aradan kalkmis o yuzden onlarin yeni ev alamlarına, kaynanasız ayri eve çikmalarına sen kendin yardım et, yol ac, para yetir Yarebbim. bu stresler altinda cocuklarinin saqlam dogulmasina sen yardim et yarebbim.
Onun için dua eden herkesin de gönlünün isteklerini ve dualarını kabul eyle Allahım
Ya Rebbim Gulnarin annesine saqlikli uzun omur nesib eyle.Annesinin dualarini esit ona sağlikla nene olmayi, torunlarini oynatmayi,boyutmeyi ve hos gunlerini gormeyi kismet eyle Ya Rebbim.
Ya rabbi sen ki karıncanın sesini duyansın her birimizin gönlünden geçenleri bizden daha iyi bilensin ya rab bir istediğimizi binlerle nasip ettiğin kullarından eyle bizleri. Dualarimizi Ulu Kabede Yapılan Dualardan Eyleyip Peygamber Efendimizin (SAV) Hürmetine Kabul Et. Biz İstiyoruz Veren Sensin Ya Rabbim Sonsuz Lütfunla Kabul Et Dualarımızı. Bu guzel aylarda sana acilan ellerimizi geri cevirme. Bugune kimi kabul etdiyin dualarimiz icin sukurler olsun. Bize bu duamiz icin de sukur etmeyi, sukur dualari okumayi kismet eyle Ya Rebbim
Bu forumda ve her nerede varsa şu mubarek aylarda el açan dua eden tüm din kardeşlerimizin de dualarını kabul eyle ya rabbi Ya Mucib isminle ettiğimiz dualarımıza OL de oluversin ya rab amin amin amin.

X