kızlar istanbul adalardan hangisini tavsiye edersiniz?

kedidir_kedi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2010
2.097
142
eşimle 3 günlüğüne falan adalardan birine gidelim diyoruz ama bi türlü karar veremedik.hangi adanın denizi güzel ve temizdir?gideniniz bileniniz varsa yardımcı olabilir mi lütfen ?

balıkesirde avşa adası var ferbotla avşa adasına gitmeden ilk indirdikleri ocaklar diye bi ada var orası mükemmel denizide harika içi göüzüküyor ayrıca çokta tuzlu değil suyu

ben olsam istanbulda gitmem tercih senin tabi ama ege adalarını tavsiye ederim kalem adası var izmirde ada üstünde tek otel oteli tanıyorum yardımcı olabilirim

buarada pardon canım ben ist otel aradıgını sandım bence egeyi tercih et pişman olmassın ben egedeki hemen hemen bütün 5 yıldızlı otellerde kaldmDD

balıkesirde avşa adası var ferbotla avşa adasına gitmeden ilk indirdikleri ocaklar diye bi ada var orası mükemmel denizide harika içi göüzüküyor ayrıca çokta tuzlu değil suyu
avşa adasına gittik gecen sene tatlım ama 3 saat falan sürüyo çok sıkıcı geldi bana=( o yüzden tekrar gitmek istemiyorum.
büyükada,heybeliada,burgazada ve kınalıada dan birine gidelim diye düşünmüştüm.

ben olsam istanbulda gitmem tercih senin tabi ama ege adalarını tavsiye ederim kalem adası var izmirde ada üstünde tek otel oteli tanıyorum yardımcı olabilirim

güney e inmeye zamanımız yok tatlım.kafamızı dağitmak amacıyla 2 veya 3 günlüğüne yakın biryerlere gidelim diye düşünüyoruz.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…