Kızlar hangi model sizce?

bence de 1 ama kulpları değiştirme şansın varsa değiştir..ben de mutfak yaptıracağım netten sürekli model araştırıyorum.ama modelinden çok kullanışına ve aksesuarlarına önem ver.rafların dizaynı,bardaklık,tabaklık ve kaşıklık yapıyorlar.bir de kullanılamayan en dip köşeleri bile değerlendirmek için özel raf sistemleri yapıyorlar. bence bunlara dikkat et.şimdiden güle güle kullan.

1. model güzel ama yanlarının şeritleri olmazsa tabi bide kulp hiç olmamış

bence 3.mutfak yani parlak olan pek kullanıslı deil.leke yapma riski var.ben de ondan yaptrmaı düşünüodum fakat vasgectim.1.model cok klasik sıkıcı.ama 2.model güsel hem de kullanıslı.mutfak sonucta bi kadının en cok zamn gecirecei yer kullanıslı ve sık olmasını istiosan canm 2.modeli yaptr derim ben

ikinci mutfak benimkinin aynisi nerdeyse ben cok memnunum a.s ama bunlardan birinciyi begendim. ucuncu hic guzel degil bence canim.

mutfagına karar verdinmi bilmiyorum ama yınede fıkrımı soyleyeyım.
çoğunluk 1. mutfak demiş ama senın için işlvsellik onemliyse 2. mutfak daha işlevsel gorunuyor. farklı bolumleri mevcut. yok dış gorunusu daha onemli diyorsan 1. si daha guzel tabıkı

1. mutfak süper..bence modası geçmicek ve herşeye uyum sağlayabilecek bir mutfak. insanın içini açıyo bence..

3.mutfağı göremedim ama 1 le 2 arasında seçim yapacak olursam kesinlikle 1 numara!Çok kullanışlı ve ferah bir model.

X