kızlar hamileyim

S

sıla18

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi sıla18
selam kızlar ben sıla hamileyim bugün evde yapılan testlerden alıp yaptım sonuç pozitif çok mutluyum Allahım herkese nasip etsin inşallah herkese dua edecem kızlar çıtır-pıtır canım üzülme çünkü bendede önce sapmalar oluıyordu sonra hamile kaldım bu ay en geç gelecek ay hamile kalırsın

• Konu Sahibi sıla18
oh bir tane daha eklendi hayırlı olsun canım saglıkla inşallah

• Konu Sahibi sıla18
canım tebrik ediyorumm.. allah tamamına erdirsin kucağına almayı nasip etsin..

• Konu Sahibi sıla18
hayırlı olsun canım bnm Allah analı-babalı büyütsün

• Konu Sahibi sıla18
tebrikler darısı bizim başımıza

• Konu Sahibi sıla18
hayırlı olsun canım darısı basımıza :)))

• Konu Sahibi sıla18
hayırlı olsun canım ALLAH hayırlısıyla kucağına almayı nasip eder inşallahhh....

• Konu Sahibi sıla18
hayırlı olsun canım allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı bizim başımıza inşallah

• Konu Sahibi sıla18
tebrik ederim cnm seni hemde çookkk Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsinnnn a.s.

• Konu Sahibi sıla18
hayırlı olsun canım ALLAH olmayanlarada nasip etsin

• Konu Sahibi sıla18
Hayırlı olsun canım ...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah...

Bende şu anda beklemedeyim tüpbebek yaptırdım...Darısı benim başıma inşallah......

• Konu Sahibi sıla18
senin adina cok sevindim canim.
hayirli ugurlu olsun.
allah tamamina erdirsin.

• Konu Sahibi sıla18
sağolun kızlar Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah

• Konu Sahibi sıla18
Amanda amaaaaan ne güzel bir haber,tebrik ediyorum sizin adınıza sevindim,hayırlı uğurlu olsun.Gülücüklerle kucağınız dolsun,inşallah bize de nasip olsuuuuuuun...

• Konu Sahibi sıla18
canım tebriklera.s.a.s.
Allah tamamına erdirsin.. darısıda bizlere inşallah..yerimseniben

• Konu Sahibi sıla18
Canım tebrik ederim.Allah sağlıkla kucagına almayı nasip etsin

• Konu Sahibi sıla18
sıla hcg lerini ölçtürmeyi ihmal etme kese rahimde görünene kadar inşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin senin için çok sevindim darısı olmayanların başına.

• Konu Sahibi sıla18
çok tebrik ederim. daha önce yazdıklarını takip etmiştim ve merak ediyordum. bizlere gebelik belirtilerini anlatırsan tecrübemiz olsun. hayırlı hamişlikleeeerrr....

• Konu Sahibi sıla18
Canım tebrik ederim, umarım sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirirsin.Allah herkesin gönlüne göre versin sevgiler;

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…