kızlar hamileyim

hayırlı olsun allah tamamını erdırsın

selam kızlar ben sıla hamileyim bugün evde yapılan testlerden alıp yaptım sonuç pozitif çok mutluyum Allahım herkese nasip etsin inşallah herkese dua edecem kızlar çıtır-pıtır canım üzülme çünkü bendede önce sapmalar oluıyordu sonra hamile kaldım bu ay en geç gelecek ay hamile kalırsın

CANIM HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH BİZDE GÜZEL HABERLERİMİZİ VERİRİZ ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP ETSİN ÇOK SEVİNDİM VALLA SENİN YERİNE BEN MUTLU OLDUMM

Tebrikler Canim..allah Kucağinda Göstersin Darisi Bizlereee

tebrikler canım darısı hayırlısıyla bize ALLAH SAĞILIKLI BEBEKLER NASİP ETSİN HEPİMİZE

sıla 18 dediğin gibi 1 sonrakı ay hamıle kaldım. 1 ay var aramızda.

Hayirli olsun cok sevindim isteyen herkese....

tebrikler darısı bizim başımıza
nerdesin sen bakıyımjeyyarsesin soluğun çıkmıyooo
rastlaşamıyoruz:1rolleyes:
selam kızlar ben sıla hamileyim bugün evde yapılan testlerden alıp yaptım sonuç pozitif çok mutluyum Allahım herkese nasip etsin inşallah herkese dua edecem kızlar çıtır-pıtır canım üzülme çünkü bendede önce sapmalar oluıyordu sonra hamile kaldım bu ay en geç gelecek ay hamile kalırsın

allah sağlıkla doğurmak nasip etsin cnma.s.

canım tebrık ederım Allah tamamına erdırsın ınsallah

canım benim çok sevindim.ALLAH'ım hayırlısını versin.darısı olmayanların başına..senağlama

Tebrikler Canim.. Rabbim Tamamina Erdirsin.. Arkadaşlar Vücut Hamilelik Araken Regli De Sapmalar Yaparmişş.. üzülmeyin Sakinn.. Ben çok Duydum Adet Günleri Geciken Insanlarin Bir Iki Ay Içinde Hamiş Kaldiğinii:))

tebrikler canım hayırlı olsun. allah bebeği olmayan herkese nasip eder inşallah.

sıla18 müjdeyi verdiği günden beri ortalıkta gözükmüyor.umarım bebeği ve kendisi iyidir..

canım tebrik ederim
bende yeni hamişim 6 haftalık Allah sağlıkla kucağımıza alacağımız günleri de göstersin inşallah

Tebrikler Canim.. Rabbim Tamamina Erdirsin.. Arkadaşlar Vücut Hamilelik Araken Regli De Sapmalar Yaparmişş.. üzülmeyin Sakinn.. Ben çok Duydum Adet Günleri Geciken Insanlarin Bir Iki Ay Içinde Hamiş Kaldiğinii:))

ayy öylemi canim,ben ilk defa bu ay gecikme yasadim,insallah yakin zamanda hamis kalirim insallah hepimiz hamis kaliriz,

X