kızlar hamileyim

• Konu Sahibi sıla18
hayırlı olsun allah tamamını erdırsın

• Konu Sahibi sıla18

CANIM HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH BİZDE GÜZEL HABERLERİMİZİ VERİRİZ ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEK NASİP ETSİN ÇOK SEVİNDİM VALLA SENİN YERİNE BEN MUTLU OLDUMM

• Konu Sahibi sıla18
Tebrikler Canim..allah Kucağinda Göstersin Darisi Bizlereee

• Konu Sahibi sıla18
tebrikler canım darısı hayırlısıyla bize ALLAH SAĞILIKLI BEBEKLER NASİP ETSİN HEPİMİZE

• Konu Sahibi sıla18
sıla 18 dediğin gibi 1 sonrakı ay hamıle kaldım. 1 ay var aramızda.

• Konu Sahibi sıla18
Hayirli olsun cok sevindim isteyen herkese....

• Konu Sahibi sıla18
tebrikler darısı bizim başımıza
nerdesin sen bakıyımjeyyarsesin soluğun çıkmıyooo
rastlaşamıyoruz:1rolleyes:

allah sağlıkla doğurmak nasip etsin cnma.s.

• Konu Sahibi sıla18
canım tebrık ederım Allah tamamına erdırsın ınsallah

• Konu Sahibi sıla18
canım benim çok sevindim.ALLAH'ım hayırlısını versin.darısı olmayanların başına..senağlama

• Konu Sahibi sıla18
Tebrikler Canim.. Rabbim Tamamina Erdirsin.. Arkadaşlar Vücut Hamilelik Araken Regli De Sapmalar Yaparmişş.. üzülmeyin Sakinn.. Ben çok Duydum Adet Günleri Geciken Insanlarin Bir Iki Ay Içinde Hamiş Kaldiğinii:))

• Konu Sahibi sıla18
tebrikler canım hayırlı olsun. allah bebeği olmayan herkese nasip eder inşallah.

• Konu Sahibi sıla18
sıla18 müjdeyi verdiği günden beri ortalıkta gözükmüyor.umarım bebeği ve kendisi iyidir..

• Konu Sahibi sıla18
canım tebrik ederim
bende yeni hamişim 6 haftalık Allah sağlıkla kucağımıza alacağımız günleri de göstersin inşallah

• Konu Sahibi sıla18
Tebrikler Canim.. Rabbim Tamamina Erdirsin.. Arkadaşlar Vücut Hamilelik Araken Regli De Sapmalar Yaparmişş.. üzülmeyin Sakinn.. Ben çok Duydum Adet Günleri Geciken Insanlarin Bir Iki Ay Içinde Hamiş Kaldiğinii:))

ayy öylemi canim,ben ilk defa bu ay gecikme yasadim,insallah yakin zamanda hamis kalirim insallah hepimiz hamis kaliriz,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…