Kızlar hamileyim en sonunda çok şükür 🤰❤️‍🔥

Leviosaa

Gül, güldür, güzelleştir 🪷
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
1.134
981
28
Kızlar merhaba
Sürecimi bilmeyenler için; rahmimde şekil bozukluğu çıkmıştı 2 defa ameliyat oldum ve iyileşme sürecine gireli 6 ay olmuştu, ve bugün 3 gün gecikmeyle test yaptım, gözlerime inanamadım. Sonra da gittim kan testi verdim ve 145 çıktı sonucum. Allahıma şükürler olsun, Rabbim isteyen herkese versin. Ama bir şey sormak istiyorum, 145 değer bana biraz çok geldi, çok gerekli gereksiz yorumlar okuyorum. Kimisi ikiz olabilir diyor, kimisi dış gebeliğe döner diyor. 2 gün sonra test vereceğim tekrardan,

Yeni bir gebelikse beta değeriniz normal. Önemli olan iki günde iki kat artması. Mesela benim adet günü 4, iki gün sonra 40 idi. Hayırlı olsun, gönlünüze göre olsun.

Yeni bir gebelikse beta değeriniz normal. Önemli olan iki günde iki kat artması. Mesela benim adet günü 4, iki gün sonra 40 idi. Hayırlı olsun, gönlünüze göre olsun.
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin, işte orada kafam karışıyor. Mesela sen adet günü öğreniyorsun 4 ile, ben de 3 gün gecikmeyle 145 değerle öğrendim. Bu hesaba göre bakarsak da benimki düşük geliyor. Rabbim nolur benden alma onu

Sağolun, büyüdü şimdi . Darısı başınıza inşallah. Düşük değil bence. Adet gecikmesinden sonra 6. Gün 240 civarıydı. 4-40 - 4 gün ara ile 240 yani. Sonra birden 1700 oldu. Vesvese yapmayın ama temkinli olun tabi ki.

Merhaba canım adete beş gün kala belirtiler olunca test yaptım ilk beş dk çıktı gölge gibi sende görüyor musun akıl almam lazım bide artmed marka değil onda sürekli çıktığı için almadım

Merhaba gebe kaldığınızda yumurtlama gününüzü biliyor muydunuz? Benimde adetten 2 gün önce 0.1 çıktı değerim ama şuan 1 gün geciktim o yüzden sormak istedim

ben göremedim ama biraz daha erken. Adet ve gebelik belirtileri çok benziyor. Zor ama adet gününü bekleyin derim. Gönlünüze göre olsun.

Merhaba gebe kaldığınızda yumurtlama gününüzü biliyor muydunuz? Benimde adetten 2 gün önce 0.1 çıktı değerim ama şuan 1 gün geciktim o yüzden sormak istedim
evet biliyordum. 10 gün sonra netleşti. Şu anlık yok gibi ama inşallah gönlünüze göre olur, sağlıkla.

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın. Ben 3 gün gecikmeyle 255 beta ile öğrenmiştim. Değerlere takılmayın önemli olan artması.

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın. Ben 3 gün gecikmeyle 255 beta ile öğrenmiştim. Değerlere takılmayın önemli olan artması.
Allahım analı babalı büyütsün, ne zaman öğrendiniz

GöZünüz aydın, Sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Canım hayırlı olsun daha önce düşüklerin varmıydı ben de t rahim çıktı şubatta histeroskopi oldum iki ay korunun dedi doktorum Nisan ayında tekrar denemelere başladık ama hala bir gebelik yok benim 5 düşüğüm vardı biri boş gebelik diğerleri kimyasal gebelik

Allahım analı babalı büyütsün, ne zaman öğrendiniz
Hayatım merhaba, Allah razı olsun
Ben de y rahimliydim, 2 kere ameliyat oldum, anca düzeldi. 2. Ameliyatımın üzerinden 6 ay geçmişti ki bugün sürpriz oldu, Allahıma şükürler olsun. Ameliyattan önce mi düşüklerin oluyordu,

Evet canım ameliyattan önce yani düşüğüm çok oluyordu bütün değerlerim normal çıkıyordu bi rahim filmi kalmıştı yapmadığım ve t rahim çıktım histeroskopi oldum işte bakalım inşallah bana da sağlıkla nasip olur canım ameliyattan sonra reglin düzeni nasıl oldu

Sanki hiç ameliyat olmamış gibiydim,
Reglim hemen düzene girdi denilebilir. Nolursun canını sıkma diyeceğim ama insanın elinde değil, seni çok iyi anlıyorum. Kafanızı rahat tutun diyorlardı, diyenlere de sinir oluyordum. Ama varya, öyle bir ayda hamile kaldım ki; saç boyatmalar mı dersin, dağ tepe tırmanmalar mı dersin günüm geçmesine rağmen gram şüphelenmemiştim, bugün yarın adet olurum diyordum. 3 günden sonra test yaptım, pozitif Allahım sana da aratmasın inşallah.

Amin canım inşallah evet benimde düzene girdi acaba tek bende mi böyle diye merak ettim son bir senedir de çok fazla düzensizdi birde miktarı da arttı mı sende yani ameliyat öncesine göre daha çok oluyor miktar olarak

Miktarda da bir değişiklik olmadı pamuğum, sanki hiç ameliyat olmamış gibiydim,

Miktarda da bir değişiklik olmadı pamuğum, sanki hiç ameliyat olmamış gibiydim,
Benim oldu ya miktarı arttı yine regl 5 6 gün sürüyor o değişmedi önceden de öyleydi doktora sordum normal dedi daha önce rahim dar diye duvarın dökülecek yeri yoktu şimdi var dedi sebebi ondanmış bende baya iyi bir doktor da oldum Adana da profesör Bülent haydar Dedeoğlu mükemmel bir doktor

Hayırlı olsun 3 gün gecikmeye değer iyi yüksek değil kesinlikle hatta düşük bile sayılabilir . İnşallah devamı da güzel gelir böyle şeyler hiç düşünmeyin içinizi ferah tutun. Bizler için de dua edin

Dünden beri ediyorum pamuğum, bu mutluluğu herkes tatsın sağlıcakla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…