Gebeliğe Hazırlık kızlar hamilemiyim acaba?!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
Canım benim tebrik ederim Allah tamamına erdirsin inşallah.
Çok çok sevindim senin adına...hihoyyyt hihoyyyt kaydirigubbakcemile5

canım senın adına cok sevındım rabbım hayırlısıyla kucagın almayı nasıp etsın :1hug:a.s.rabbım ınsalah bır gun bızlerıde boyle sevındırsın:Saruboceq:

canım ya çok sevindim bu sefer bebegini kucagına alırsın inşallah alllahım nazarlardan korusun kendine çok iyi bak

ilk Üye olduğumdan beri hep gözüm nickine takılmıştı her mesajını okuyorum.İnan okadar çok sevindim allah umarım analı babalı büyütmek nasip olsun bu ramazanların hürmetine..

sekerım ınankı teyze olucaz
allah yardımcın olsun

canım çok saolun Rabbim bu sevinci en kısa zamanda sizede yaşatsın.kızlarya ben hamileliğimi öğrendiğimden beridir ara ara açık kahve rengi akıntım oluyo bazen rengi açık pembeye dönüyo ağır kaldırmıyom ama işte naparsın bulaşıktır yemektir onlarlada uğraşsam o akıntıyı görüyorum buda beni ürkütüyor bu akıntının miktarıda en fazla 2-3 damla oluyo.ha bide unutmadan lavaboya girdiğimde görüyorum genelde ve bunula birlikte yanma ve hafif sancım oluyor o an.sizden ricam aranızda böyle olupta bebeğini 9 ay boyunca sağlıkla taşıyan varmı varsa yazarmısınız?dr'um progesteron da verdi yarın başlıycam gerçi diğer gebeliklerimde pek işe yaramadı ama.hadi kızlar cevap bekliyom sizden öpüyom hepinizi.......

saol canım Allah razı olsun sen ve diğer arkadaşlarımdan.şuan bebeğin varmı?ben biraz tedirginimdefisfisfisaynı şeyleri tekrar yaşamak istemiyorum Allahım sen koru:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

mrb. öncelikle tebrik ederim.allah tamamına erdirsin. bence mutlaka dinlenmelisin.vücudun ne yapman gerektigini anlatıyor zaten, iş yapınca sancı ve kanama oluyormus. gerci kahverengi leke tehlikeli olmuyo, kırmızı tehlikeli oluyo. benim düşügümde öyle olmustu. seninki kahverengiymiş zaten, korkma bişey olmaz ama mutlaka istirahat et bence. gecmiş olsun

cok cok ozur dılerım heyecandan kafam karısdı.sımdı anladım hamılesın cok sevındım desene ramazan bereketıyle gelmıs.hayırlı olsun. tavsıyem mutlaka doktora gıtmeyı ıhmal etme.bende arada kahve rengı akıntı gelmısdı ve doktorum bana hemen progıstron ıynesı vurdu.dusuk olmasını engeller. akıntılarını doktoruna mutlaka soyle vede dınlen bu sefer eltın sana baksın

teşşkr ederim canımkaydirigubbakcemile3tühhh bende iğnesinden korkup tekrar hap istedim neyse olsun artık.Allah bana aynı acıları yaşatmasın inşllh ve bütün arkadaşlarıma:Saruboceq::Saruboceq:

kaset test dediğin ne hüzüncüm ben hala adet oomadımkoyu kahverengi lekelerim devam ediyor dr tatilde ve ben test yapmaya korkuyorum oyalıyorrum 6 gün oldu ama adet olacakmışım gibi hissediyorum ateşimi ölçüyorum ateşim düşmeye başladı canım umarım sağlıkla alırsın bebeğini darısı başımızaa.s.a.s.:CüvCüv:hihoyyythihoyyyt

canım kaset test dediğim eczanelerde satılıyo alıp evde idrarınla gebelik testi yapabiliyorsun bak sana tavsiyem korkma ne kaybedersin sen yap bence bu testi o kadarda ümitsiz olma yaradandan nolursun:1hug:hadi yarın ilk işin o olsun çokta ucuz bir test gebelik testi dersen verirler yarın hayırlı haberlerini bekliyorum bitanem.a.s.

hüzüncüm tebrik ederim seni.hayırlısıyla kucağınada alırsın bebişini inşallah.darısı olmayanların başına.bu dönemde kendine iyi bakmalısın .yorma kendini iş güç için .sana tavsiyem doktor yatmalaısın yerinden kalkma diyorsa doktoru dinle derim sana .bak daha önce düşüğün olmuş.iş güç her zaman bi şekilde yapılıyor.sen kendini ve bebişni düşün.bırak işi gücü.çevrendekiler akrabaların falan vardır mutlaka onlar biraz yardımcı olsun.sen kendini toparlayana kadar en azından.sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirmen dileğiyle canım tekrar tebrik ederim.hamilelik tecrübelerinle bizi aydınlatmaya devam et.a.s.

allahım herkese hayırlı bi evlat versin içinde banada her ay umutlanmaktan usandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…