Gebeliğe Hazırlık kızlar hamilemiyim acaba?!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H

HÜZÜN YAPRAKLARI

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
kızlar benim reglme 4 gün var bugün dayanamadım evde test yaptım ve silik çizgi çıktı karnımdada regl olcakmışım gibi ağrım var hamile olabilirmiyim:uhm:inşllh hamileyimdir

allah gönlüne göre versin canım inş hamilesindir hayırlısıyla alırsın bebeğini kucağına

ay kisssssssssss
hamile olabilirsin canimm
yarin kan testi yaptir istersen
insallah hamilesindir

hadeyin sizler dogurunda sira bize gelsinnn

eğer silik çıktıysa bence hamilesin bende reglime 1 gün kala yapmıştım ve silik çıkmıştı sonra kan tahlili yaptırdım ve hamile olduğumu öğrendim.Bence kan tahlili yaptır ve kesin sonucu öğren canım.Allah hayırlısını nasip etsin.....

aşılama, ilaç vs. kullanmadıysan çok erken dönemde hamilesin...

allah gönlüne göre versin canım inşallah öyledir madem istiyon ama test için erken daha ya ........

Tebrikler hamilesin canımcım.
aynen bende de silik çıkmıştı.
Çok yeni olduğu için hamilelik hormonları az salgılanırmış ve o yüzden silik çıkarmış o çizgi.

kızlar benim reglme 4 gün var bugün dayanamadım evde test yaptım ve silik çizgi çıktı karnımdada regl olcakmışım gibi ağrım var hamile olabilirmiyim:uhm:inşllh hamileyimdir

hayırlı uğurlu olsun...eğer çatlatma iğnesi falan vurunmadıysan ikinci çizgi boşu boşuna çıkmaz...inş hamilesindir...

hadi inşallah hamişsindir ne kadar çok istediğini yazılarından hissediyorum allah gönlüne göre ama hayırlısıyla versin güzel haberi bekliyoruz bizi merakta bırakma

inşallah hamilesindir allah gönlüne göre versin.rabbim isteyen herkese bu duyguyu tattırsın..

canım inşş hamilesindir.silik de olsa çizgi varsa pozitif demektir.hadi hayırlısı.ama bide şu var çatlama ignesi vuruldun mu bu ay ?eger vurulduysan ondan dolayı da öyle gösterir benim başıma geldi çünkü kendimi hamile sandım geçen ay :çok üzgünüm: ama eczacı öyle dedi.inşş vurulmamışsındır.eger igne olayı yoksa kesin hamişsin canım gözünaydın yani

canım ben reglime 2 gün kala yapmıştım çok belli belirsiz bişi vardı ..çatlatma iğnesi yapılmıştı o yüzden tereddütte kaldım kan testi yaptırdım sonuç pozitif çıktı .. inşallah sende hamilesindir bence yarın bi kan testi yaptır ..hadi hayırlısı ..

SLM CNM İNŞ HAMİLESİNDİR YANİ UMARIM HAMİLESİNDİR hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

BEN MALESEF BU AY DA UMUDUMU YİTİRDİM İNŞ ÖNÜMÜZDEKİ AYA :CüvCüv: :CüvCüv: :CüvCüv:

canim benim senin ne kadar cok bebek istedigini biliyorum ve cok iyi anliyorum..yazdiklarini biraz takip ettim..:1hug:
insallah hamissindir canim,5-6 gun sonra tekrar yap hayirli haberlerini bekliyoruz..:teytey:.insallah en kisa zamanda bebisine kavsursun,,,:1hug:

canım böle olan arkadaşların hepsi hamile çıktı şahsen ben bugüne kadar yaptığım hiçbir teste 2. çizgiyi görmüş değilim yani varsa çıkıyor yok olsaydı hiçbişey çıkmazdı emin ol canım... hadi hayırlısı inşaallah bebeğini sağ salim kucağına alırsın...

deniz yıldızı o nasıl oluyo öyle çok garip değilmi?

belkide gebeliğin başlangıcındasındır olamazmı acaba yani bu değerde idrar testinde çıkmamış olması normal ama değerin 5 in üstünde çıkmasıda şüpheli bence 2 günde bir tekrar et eğer 2 ye katlıyoırsa hamilesin yok düşüyor yada aynı seyirlerdeyse değilsin canım hakkında hayırlısı neyse o olsun

kızlar reglme daha 4 gün var ve bugün baktım lekelenmem var ve hafif sancımda var neden oldu bu anlamadım hiç düzensiz olmazdım.testi tekrar etmek istiyorum eğer yine silik çizgi görürsem o zaman dr'a gidicem.bulekelenme gerçi umudumu kesti ama bakalım.....

canım iyi dileklerin için saol galiba regl oluyom hemde vaktiden erken lekelenmem var şuan:a015:.dr'um ilaçla hamile kalmama gerek görmediği için doğal yolla bekliyordum ve çatlatma iğnesi felan vurunmuyom:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…