Gebeliğe Hazırlık kızlar hamilemiyim acaba?!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
senin adına sevindim rahat ol bu sefer bir şey olmayacak bebeğine sana sıkı sıkı sarılacak moralini yüksek tut ve dinlen kalkma dr gidene kadar benim sorunum adet günümü hesap edmiyorum şöyle lekelenmeleri sayarsak benim bugün adet olmam gerek lekelenme ver ama ateşim yüksek lekelenme azaldı kanın gelişinden hesaplanırsa 30 ağustos 14ağustosta yumurtladım 14 gün sonra lekelnme bbaşladı şimdi ne oldu anlamadım ben yerleşme olabilirmi hüzün sen deneyimlisin hamileliğin ilk haftası dedğin ne zaman oluyor kusura bakma cahilim işte cvp bekliyorum arkadşım

loveli'cim yumurtlama dönemin eğer 14'ne denk gelmişse senin yerleşme kanaman muhtemelen ayın 21'de olması lazımdı ama şunuda söyliyim çoğu kadın yerleşme kanamasını görmez benim hamileliklerimde olmadı hiç.düşük tehdidim vardı 40 günlük olduktan sonra bebek kanamam başlar ve ölürdü bir hafta içinde.şimdide aynıyım galiba dua et nolursun...

canım Allah onların mürvetlerinide görmeyi sana nasip etsin. ben sevinmiyorum açıkcası keşke regl olsamda bu kanamaları yaşamasam çünki iki kezde böyle hayal kırıklığı yaşadım tedavimi yaptırdım ama galiba yine aynı durumla karşı karşıyayım nolur bana dua edin aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.....

canım inş yine aynısı olmaz..seninkide benim konuma döndü desene..bende yine kaybedersem diye konu acmıştım.çünkü bende bi düşük yaptım geçen yıl.testte silik çizgi çıkmıştı sonra doktor hamilesin dedi ama kesesini görememiştiler..sonrası kanama ve malumm:çok üzgünüm: neden düştügünü hiç arastırmadılar biliyormusun.bende eger kalırsam yine aynısı olur diye korkuyorum açıkçası.korkmanı anlıyorum yani canım.ama inşşş ALLAHIN İZNİYLE korkulacak bişy olmaz ve bebişin karnında 9 ay durur canım caanı gönülden diliyorum bunu.çok dua et ve karamsarlıgı bi kenara bırak canım rahatla biraz..

canım teşkkr ederim kendin için bir araştırma yaptırmadınmı?Allah sizde ırak etsin benim başıma gelmeyen kalmadı 3 yıldır artık.eğer hamilekten dolayı yaşarsam bu kanamayı ben naparım?Allahım sen yardım et!!!!

sağol canım o zaman adet oluyorum bundan sonra yerleşme kanamasının muhtemel zamanını bilirim sana dua edeceğim durumdan bizi haberdar et ve dinllen bak bu sefer herşey yolunda ona inan ve tadını çıkar bize dua et öpüyorum sen git yat bu aralar senin iyice dinlenmen gerek yorma kendini

inşllh canım herşey yoluna girsinde ben elimden geleni yaparım pskolojim bozuldu.......

canım teşkkr ederim kendin için bir araştırma yaptırmadınmı?Allah sizde ırak etsin benim başıma gelmeyen kalmadı 3 yıldır artık.eğer hamilekten dolayı yaşarsam bu kanamayı ben naparım?Allahım sen yardım et!!!!
inş ters birşey olmaz canım gönlünü ferah tut.hayır bi arastırma olmadı,sadece bir doktor keseyi gördü biri göremedi acile gitmiştim kanamam var diye kesesi var dedi ama bebegi göremediler hiç.6 haftayı geçmişti haala bebek yoktu.sonra ilaçlarla kanama azaldı ama yine başladı ve düşürdüm.doktorum içimde oluşamadıgını söyledi ve genelde yapısal bozuklugu olan bebekler kendini atar dedi öyle yani canım başka bişyden şüphe duymadılar demekki...ama korkma benim bir arkadasım var 3 kere düşük yaptı son hamile oldugunu ögrendiginde yani 4.de hiç sevinmemişti 3-4 aya kadar korktu hep buda düşer dedi,ama düşmeyecegi varsa düşmez canım.şimdi maaşallah tosun gibi bi oglu var..
oyüzden ne olacagı belli olmaz canım kendini şartlama böyle olumsuzluklara.

canım ne olur topla kendini,bu kez aynı olmayacak.Allah neden korkuyorsak onunla sınav ediyor bizi,sadece dua et ve O na güven. bir arkadaşım 6. aya kadar çok şiddetli kanamalar geçirdi. okulda derslere girmeye devam etti. dr yatmasını istemişti ama o allah a güvendi ve şimdi çok tatlı bir evladı var. korkma ve hayırlısını dile.

Canım hayırlı uğurlu olsun maşallah umarım allah tamamına erdirir hikayeni biliyorum allah yüzünü güldürsün selamlar:nazar:
canım Allah onların mürvetlerinide görmeyi sana nasip etsin. ben sevinmiyorum açıkcası keşke regl olsamda bu kanamaları yaşamasam çünki iki kezde böyle hayal kırıklığı yaşadım tedavimi yaptırdım ama galiba yine aynı durumla karşı karşıyayım nolur bana dua edin aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.....

çok saolun kızlar Allah sizede en yakın zamanda nasip etsin inşllh hayırlı evlatlar hamileliğim kesinleşti....

Hayırlı olsun canım gözünaydın .Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.Darısı başımıza :)

canım yaa senin yazdıklarını takip ediyordum çoooook sevındım hayırlı sağlıklı bırsekılde rabbım kucagına almayı nasıp etsiiiiin bizede dua edermısın A.E.O

çoksevindim hüzün dr ne dedi herşey yolunda değil mi hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

çoksevindim hüzün dr ne dedi herşey yolunda değil mi hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah

Allah sizden ve dr'dan razı olsun siz olmasaydınız ben karaları giymiştim yine çok korkuyordum şimdi rahatladım böyle kanamalar normaldir dedi dr'um şimdi sıra geldi 10 gün sonra bebeğimin kesesini görmeye...Allah sizede nasip etsin inşllh:Saruboceq: dualarınız için teşşkr ederimkaydirigubbakcemile5....

tebrikler canım..saglıcakla kucagına alırsın ınsalllah bebisini..a.s.

tebrikler canım
insallah bu kez bebişini kucağına alırsın
allah bana ve tüm isteyenlere nasip etsin :Saruboceq:

allah tamamına erdirsin yaşadıklarını öyle iyi anlıyorumki çünkü bire bir yaşadım işallah allah bebeğini kucağınada almayı nasip etsin elinden geldiğince kendini yormamaya bak stresten ve üzüntüden uzak dur :Saruboceq: rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Allah sizden ve dr'dan razı olsun siz olmasaydınız ben karaları giymiştim yine çok korkuyordum şimdi rahatladım böyle kanamalar normaldir dedi dr'um şimdi sıra geldi 10 gün sonra bebeğimin kesesini görmeye...Allah sizede nasip etsin inşllh:Saruboceq: dualarınız için teşşkr ederimkaydirigubbakcemile5....

ahh canımm bak ne dedim sana korkma diyee.ALLAH BÜYÜK bak innşşş saglıklı sıhhatli bir şekilde kucagına alırsın.tebrik ederim canım ALLAH BAGIŞLASIN...:nazar::nazar::nazar:

X