Gebeliğe Hazırlık kızlar hamilemiyim acaba?!!!

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
  • Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
Benimde testim silik çıkmıştı ve lakelenmem vardı.Kanda hamilelik çıktı....
Moral bozmak istemem canım ama ben bebeğimi kaybettim....

hadi inşallah hamişsindir ne kadar çok istediğini yazılarından hissediyorum allah gönlüne göre ama hayırlısıyla versin güzel haberi bekliyoruz bizi merakta bırakma

:a015:canlarım sizide boşu boşuna sevindirdim galiba regl görüyom offffff of birdaha test yapcam ama inşllh ters giden birşey olmaz...:1no2:

Benimde testim silik çıkmıştı ve lakelenmem vardı.Kanda hamilelik çıktı....
Moral bozmak istemem canım ama ben bebeğimi kaybettim....

ewt canım bende yaşadım 2 kez aynı şeyleri zaten bütün korkum o regl olsam sorun yok ama ya aynı şeyleri tekrar yaşarsam...

Yaa yerleşme kanaması olmasın sakın..fisfisfis
İnşallah hamilesindir canım...:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inşllh canım ama hiç sanmıyom korkuyomda ya ters bişey varsa...

tatlım igne falan olmadıysan ümitlendirmek istemem ama hamilsindir kesin.yoktan yere çizgi çıkmazki.yerleşme kanaması olabilir canım.hem hamile kaldıgın zamanda bel agrısı oluyor.herzaman lekelenmeyle mi başlıyor adetin?

sıkma canını be hüzün stresten mahfoluyoruz hepimiz adet oluyor muyuz hamile miyiz gerildikçe düzen bozuluyor hakkında hayırlısı olsun

Hüzün ne marka test kullandın canım sen dört gün baya erken sonuçta onun için, senin adet düzensizliğin varmıydı

bitanem yerleşme kanaması hamileliğin ilk haftası olmuyomuydu benim adetime 4 gün kaldı ama.hamileliklerimde adet günlerime denk gelen günlerde lekelenme görmüyordum..

bende tam bilmiyorum canım ya ama sanırım dedigin gibi ilk haftasında oluyordu...belki de ilk haftasındasın ve çizgi o yüzden silik çıktı.hayırlısı canım be sıkma çok kendini oldu mu:teselli: inş vardır.yarın yine bi test yap yada birkaçgün daha bekle bakalım.haberlerini bekliyorum canım öptüm.

haklısın loveli'cim ben fazla kaptırıyom kendimi galiba ama napiyim çevrem beni bunaltıyor oyüzden böyleyim desem yeridir...

deasy canım bende umut yok hiç mutlaka reglm başlıyo....

deasy'cim ewt galiba adet bu gelen.eşimede söyledim tedirgin oldu eczaneden test alıcak eve gelirken bakıcam tekrar çok istiyordum olmadı bu ay herhalde.ama sonuçtanda haberdar ederim dua et canım benim....

canım önce hayırlısı olsun diyorum ama bana kalırsa hamilesin ama sen yinede usg ile netleşmeden o moda girme derim...sağlıkla kal..

kızlar kanamamın tekrarı üzerine yeniden evde test yaptım aynı sonuç çıktı pozitif.sevineyimmi üzüleyimmi bilemiyorum yarın dr'a gidcem çok korkuyorum Allah korusun bu seferde bir terslik var galiba benim gibi olanınız varmı?benim rahimdeki perde engelliyor diyordu dr'lar şimdi ameliyatta oldum kafam allak bullak nolur bana yardım edin.........

Belliki bebiş istiyosun inşallah istediğin olur canım.Sen yinede kan testi yaptır.

Bende adet görüyodum 2 gün kananmam oldu 3-4 kahve rengiye döndü annem darlandı test aldı geldi ewwt hamileydim ama ben senin gibi sevinemedim.ilk zamanlar Çünkü zaten emzikli bebeğim vardı.
şimdi 2 oğlum var allah bağışlasın iiki olmuş diyorum.Şükürler olsun rabbime.

canım hiç korkma sevinmelisin bence,umudunu yitirme ki herşey iyi olsun moralini yüksek tut..ne terslik olabilir ki kimyasal gebelik falanmı kastediyorsun?ameliyat olduysan niye korkuyorsun ki canım.toparla kendini artık böyle olumsuz olumsuz düşünerek yıpranıyorsun tatlım yaa.hadi yarında yaz bize doktordan sonra tamam mı?öptüm:1hug:

canım Allah onların mürvetlerinide görmeyi sana nasip etsin. ben sevinmiyorum açıkcası keşke regl olsamda bu kanamaları yaşamasam çünki iki kezde böyle hayal kırıklığı yaşadım tedavimi yaptırdım ama galiba yine aynı durumla karşı karşıyayım nolur bana dua edin aynı şeyleri yaşamak istemiyorum.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…