Kızlar Hadi Ramazan boyunca her gün birimize dua edelim

Allah razı olsun kızlar okuyanlar kaçtane okuduklarını ve isimlerini de soylesn ben not alıyorum çünkü duam bitince isimlerinizi de katıp sadaka vererek ve kur an okuyarak teslim edecem

Kızlar hoşgeldiniz hepiniz bugünki duamız kenzül aşr olsun hepimiz başlarken burdaki arkaslarımızın ismini anarak niyet edicez Rabbim kabul eder inşaallah ben sayı söylemiyorum herkes okuyabildiği kadar okusun dediğim gibi birbirlerimize isimleri özelden söyleyebilirz canımlar seviliyosunuz görüşürüz inşallah

Aslında burdaki isimlerimizde olabilir çünkü Rabbim ismin sahibinin kim oldugunu biliyor sonuçta :))

Kızlar benüm duam var bebek için. Bunu okuyan arkadaş hemen bitiminde hamile kalmış ve onunda şahıt oldugu bu dua dan sonra iki arkadaşı hamile kalmış 70.000 lem Yelid okuyorum bana yardım eder msnz bittikten sonra sizin. İçin de dua edıp sadaka ile Rabbim e teslim edecem
Canim senin icin 1000 tane okudum

Hayırlı geceler kızlar grubumuz oldukça sakin Ronron77 Ronron77 canım ben 1000 tane okudum inşallah yarın da 1000 okurum Minkkalpp Minkkalpp isimleri niyet ederek kenzul arş ve ismi Azam dualarını okudum allah kabul etsin inş bayrama çifte mutlulukla girelim gurupta az kişiyiz bayramdan önce bat bekleyenleriniz varmı

Hayırlı geceler kızlar grubumuz oldukça sakin Ronron77 Ronron77 canım ben 1000 tane okudum inşallah yarın da 1000 okurum Minkkalpp Minkkalpp isimleri niyet ederek kenzul arş ve ismi Azam dualarını okudum allah kabul etsin inş bayrama çifte mutlulukla girelim gurupta az kişiyiz bayramdan önce bat bekleyenleriniz varmı
Bat 6 gün kaldı :)

X