Kızlar Hadi Ramazan boyunca her gün birimize dua edelim

Minkkalpp

"İnne rabbeke hüve'I-hallâku'l-alîm."
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
553
630
Kızlar hayırlı ramazanlar hadi bakalım dualarla gelirmiş beklenen bizde miniklerimizi dua ile bekleyelim.... Ve unutmayalım ki Bir başkasının senin için ettiği dua daha makbuldur o zaman ne duruyoruz başlayalım bugünden:dua:

Ne okuyacağız canim hayirli olsun topigin bu arada
Saol kuzum hoşgeldin kuzum ben diyorum ki hepimiz toplanıp ne oluycagımıza öyle karar verelim biraz daha kalabalık olalım mesela 50 şer tane tefriciye okuyabiliriz veya meryem suresi

Gercekten dua cok onemli ben simdiye kadar ne için dua ettiysem Rabbim verdi 2 sene once yine ramazan ayıydı ikinci haftası sahurumu yaptım namazda ağlaya ağlaya dua ettim aradan 1 hafta gecti duam kabul oldu cok sükür Rabbime.

Gercekten dua cok onemli ben simdiye kadar ne için dua ettiysem Rabbim verdi 2 sene once yine ramazan ayıydı ikinci haftası sahurumu yaptım namazda ağlaya ağlaya dua ettim aradan 1 hafta gecti duam kabul oldu cok sükür Rabbime.
Maşallah o güzel kalbinzle bizler içinde dua eder misiniz Rabbim her daim kabul etsin gönlünüzdeki güzellikleri

Ben de varım kızlar kenzul arş duasını okuyabiliriz :) iki gündür Meryem suresini ve kenzul arş duasını okuyorum adete kadar devam insallah biraz geç başladım okumaya ama nasip kısmet artık , kenzul arş bi başkasının dileği istegi icin de okunabilir diye biliyorum emin değilim ama yine de bi araştırın isterseniz

Topic hayirli olsun canim.

Ben de varim seve seve
Hoşgeldin kuzum saol o zaman nasıl başlayalım biliyo musunuz niyet ederken burda ki arkadaşlarımızın isimlerini sayarak niyet edicez ve diycez ki Allahım ssen ki Hz Yakuba Yusufu kavuşturdun sen ki Hz Meryeme Hz İsayı nasip ettin sen ki Hz zekeriya ya Hz Yahyayı nasip ettin bu arkadaşlarım ile beraber isteyen herkese ve bana hayırlı imanlı sana layık kullar yetiştirceğimz evlatlar nasip eyle bizlere bu mübarek gün hürmetine :dua::dua:

313 Ayetel kursi okudum bi de :) Rabbim isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah
Ben de varım kızlar kenzul arş duasını okuyabiliriz :) iki gündür Meryem suresini ve kenzul arş duasını okuyorum adete kadar devam insallah biraz geç başladım okumaya ama nasip kısmet artık , kenzul arş bi başkasının dileği istegi icin de okunabilir diye biliyorum emin değilim ama yine de bi araştırın isterseniz

Bilginiz varmiydi bilmiyorum , ben gece üst üste üç kere fetih suresini okudum

Eklentiler

• 1FA4B555-00CB-4CFD-A38F-5DD5934885A3.png
    1FA4B555-00CB-4CFD-A38F-5DD5934885A3.png
    179,3 KB · Görüntüleme: 35
Ben unuttum canım ya acaba bu gece okusam olur mu
Oku tabi niyet önemli :) Meryem suresine de başla, ben kuranı Kerim okumayı biliyorum ama iki senedir yaklaşık hiç okumadım unuttuğum yerler var bu yüzden Arapça altında Türkçe okunuşu okuyorum ve Meryem süresi inanılmaz güzel bi süre şahsen ben çok seviyorum alıştım artık ezbere okur gibi gidiyorum :)

X