Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

hepiniz sağolun arkadaşlar mutlaka koyucam resimlerimi pazartesi nikahım var onun resimlerinide koyucam:)hihoyyyt

hayalimdeki gelinlik işte 27 mart 2010da evleniyorum ve hemen bu modele başlıyorum sizce nasıl?hihoyyythihoyyythihoyyyt

trans.gif

Ambrosia - by Maggie Sottero

bn de bu gelinliğin resmi uzun zamandır vr bnmde hayalimde bu vr kısmetse bnmkisi de böyle olucak...=)

çok güzelmiş, aynısı gibi diktirebilirsen süper olur

valla merveer cok zevklisin..
genelde herkes hep klasik modelleri begenir..
ama sen cok güzel bir gelinlik bulmussun
bu sitedeki diger gelinliklerede baktim
cok güzel seyler var.. umarim tam resimdeki gibi dikerler canim :)

üst kısma bayıldım ama etek kısmının yanlara doğru kıvrımı çok fazla bana perdeyi anımsattı çok beğenmedim etek kısmının yana ayrılan büzgülerini.

Ben çoook beğendim, evlendim halâ gelinliklere bakmaktan kendimi alıkoyamıyorum :)

bende çok beğendimm temmuzda benimde düğünüm hep bu tarzları beğeniyorum arşivime bunu da kattım :KK70:
üst drape olayı özellikle çok hoş
mutluluklar dilerim cnm

Model tek kelime ile harika...

Çook çok güzel bende dantelciyim:KK66: mutlaka küçük çiçekli fransiz danteli diktir süper olur...hatta duvağın da sırf dantel olsun

hihoyyythepinize çok teşekkürler önerileriniz iyi dilekleriniz ve düşünceleriniz için bu arada düğünüm 27 martta ama dün nikahım oldu arkadaşlar harikaydı

önce allah mesut etsin tebrik ediyorum canım. o kadar güzel modeller gördümki ama boyun 1.58 benim gibi. bakalım bizim üstümüzde o kadar güzel durcakmı? bence üstünde hangisi güzel duruyosa onu giymelisin.onlar modeller canım koyduğun gelinlik çok güzel ona diceğim yok ama boyunu kısa göstericek gelinlik sakın diktirme.güzel bir gelinlikciye git sana yardım eder zaten daha ne gelinlikler var.umarım istediğini alırsınyerimseniben

önce allah mesut etsin tebrik ediyorum canım. o kadar güzel modeller gördümki ama boyun 1.58 benim gibi. bakalım bizim üstümüzde o kadar güzel durcakmı? bence üstünde hangisi güzel duruyosa onu giymelisin.onlar modeller canım koyduğun gelinlik çok güzel ona diceğim yok ama boyunu kısa göstericek gelinlik sakın diktirme.güzel bir gelinlikciye git sana yardım eder zaten daha ne gelinlikler var.umarım istediğini alırsınyerimseniben[/QUOT]

amin cnm teşekkür ederim ama ben aylardır ince eleyip sık dokudum ve işinin ustası bir gelinlikçi buldum ve bana boyun hiç bişey olmadığını gösterdi gelinlikçe senle harikalar çıkartabiliyor ortaya gerçekten iyiyse

hihoyyythepinize çok teşekkürler önerileriniz iyi dilekleriniz ve düşünceleriniz için bu arada düğünüm 27 martta ama dün nikahım oldu arkadaşlar harikaydı

Allah mutluluğunu daim etsin...Düğünün de inşallah istediğin gibi sonuçlanır. Ve en kısa zamanda gelinliğinin fotolarını bekliyoruz... Valla internetten beğendiğin bir modeli dikim olunca nasıl duruyor çok merak ediyorum çünkü bende öyle yaptırmayı planlıyorum...

X