Gelinlik Modelleri Kızlar Gelinliğimi Buldum! Bakın Bakın:)

Allah mutluluğunu daim etsin...Düğünün de inşallah istediğin gibi sonuçlanır. Ve en kısa zamanda gelinliğinin fotolarını bekliyoruz... Valla internetten beğendiğin bir modeli dikim olunca nasıl duruyor çok merak ediyorum çünkü bende öyle yaptırmayı planlıyorum...

saol cnm amin mutlaka koyucam fotolarıhihoyyyt

önce allah mesut etsin tebrik ediyorum canım. o kadar güzel modeller gördümki ama boyun 1.58 benim gibi. bakalım bizim üstümüzde o kadar güzel durcakmı? bence üstünde hangisi güzel duruyosa onu giymelisin.onlar modeller canım koyduğun gelinlik çok güzel ona diceğim yok ama boyunu kısa göstericek gelinlik sakın diktirme.güzel bir gelinlikciye git sana yardım eder zaten daha ne gelinlikler var.umarım istediğini alırsınyerimseniben[/QUOT]

amin cnm teşekkür ederim ama ben aylardır ince eleyip sık dokudum ve işinin ustası bir gelinlikçi buldum ve bana boyun hiç bişey olmadığını gösterdi gelinlikçe senle harikalar çıkartabiliyor ortaya gerçekten iyiyse

vallamıkaydirigubbakcemile3 o zaman bana özelden ya da burdan kim olduğunu söyleyebilirmisin canım bende evlenicem ve öyle herkes usta olamıyo bu konuda.inşallah dediğin gibi olur giydiğin zaman koy ama fotoğrafını çok merak ettim tatlım:1hug:

inşallah istediğin gibi olur canım...
şimdiden mutluluğun sonsuz olsun inşallah

Mehsercim saol cnm darısı başına teşekkür ederim amin hepimizin mutluluğu sonsuz olsun inşallahhihoyyyt

zemuszemus
vallamıkaydirigubbakcemile3 o zaman bana özelden ya da burdan kim olduğunu söyleyebilirmisin canım bende evlenicem ve öyle herkes usta olamıyo bu konuda.inşallah dediğin gibi olur giydiğin zaman koy ama fotoğrafını çok merak ettim tatlım:1hug:

gelinlikçim kartalda sana yakınsa telefonunu verebilirim yerinide tarif edebilirim

zemuszemus
gelinlikçim kartalda sana yakınsa telefonunu verebilirim yerinide tarif edebilirim

canım baya uzakmış bende b.köydeyimsenağlama o zaman sen gttiğin zaman buralarda onun gibi uzman biri varmıymış diye sorabilirmisin canım? nasıl olsa karşıdayım diye bildiği varsa söyler heralde:) eğer olmassada ben senden onun numarasını alırım canım sonra. bu arada gelinlik fotoğrafını bekliyorum tamammı canım:KK70:

canım birde söylemeden geçemicem burda şu ana kadar hiçbir gelinliği beğenemedim nedense:KK70:D zor beğeniyorum napimfisfisfis ama senin koyduğun gelinlik gerçekten muhteşem bence.tek kelimeyle harika ya:lepi: çok zevklisin benceyerimseniben

yaaa bende aşık oldum bu gelinliğe gelip gelip başlığına bakıyorumm kaydirigubbakcemile3
bi yer buldum moda evi gidip fikirini alıcam onunda ayyy kaç aylardır bütün modelleri ezberledim netteki
ama bu bi başka güzel geldi bana allahım hayırlısını nasip etsin inş
burda beğenmeklede olmuyor tabe kumaşı dikimi modeli taşımak hepsi önemli hayırlısı olsun

yaaa bende aşık oldum bu gelinliğe gelip gelip başlığına bakıyorumm kaydirigubbakcemile3
bi yer buldum moda evi gidip fikirini alıcam onunda ayyy kaç aylardır bütün modelleri ezberledim netteki
ama bu bi başka güzel geldi bana allahım hayırlısını nasip etsin inş
burda beğenmeklede olmuyor tabe kumaşı dikimi modeli taşımak hepsi önemli hayırlısı olsun

hepiniz sağolun arkadaşlar

cnm ben daha öncede söyledim bir gelinlikçi buldum Allah'ım yardım etti mükemmel dünya tatlısı dikişler referanslar harika ben kumaş kısmını şantuk ipek damarlı taftadan diktiriyorum moda evlerine gidince sorun bu kumaşı mutlaka harika bişey
bide eteği için harika bir işli güpür seçtim İnşallah çok güzel olucak:Saruboceq:

çok güzel bi gelinlikmiş bende isterdim ama üstü çok açık işte benimki izin vermez heralde :S

bencede cok güzel, bayaga degisik birsey, fiyatida güzeldir bunun :)

benimde temmuzda düğünüm var allahın izniyle gelinliğe bayıldım çok gelinlik baktım ama süper ya izin verirsen merver kopyalıcam sayfadan denedim ama olmadı bana yardım edebilirmisin tabi aynısını diktirmem değişiklik yapıcam model üstünde ama ben siteden kopyalayamadım yardım edermisin

X