Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

canım sımaysı inş kendını toparlıyosundurrrrrrrrrrrr canımmmmmmmmmaslında kımyasal gebelık oluşması tamamen olumsuzluktan daha iyi bılıyorum demekkı tutunmaya çalışmışşşşşşşşşşş... inş bı dahakıne tutunacakkkkkkkkkkkk........ inşşşşşşşşşşşş herşey güzel olcakkkkkkkkkkkkkkk inan ve guvennnnnnnnnnnnnnnn................... hayırlı günlerrrrrrrrrrrrrrrr

Herkese Merhaba;
Sizleri cok iyi anlıyorum ben de 6 yıllık evliyim. 2 yıl boyunca bir bebegim olması icin ugrastım ve hergun agladım.Doktorlar hicbir sorunumuz olmadıgını soyluyorlardı.Catlatma tedavileri ve bir kez de asılama yaptırdım.Sonuc yıne negatifti artık psikolojim ve sinirlerim iyice bozulmustu kimseyle konusmak,kimseyi gormek istemiyordum.Hergun aglayıp Allahım ya bana bir bebek ver yada artık yasamama izin verme diye dua ediyordum.İnanın bunları yazarken bile su an gozyaslarıma hakim olamaıyorum.Bunları yasamak o kadar zorki.Neyse dedigim gibi sadece bir asılama yaptırdım ve tutmadı daha sonra bu kadar stresi kaldıramadıgım icin tedaviyi bıraktım.Artık hic umudum kalmamıstı sanki yasamın bir anlamı yokmus gibi geliyordu.Zavallı esim bana destek olmak icin o kadar ugrasıyor beni mutlu edebilmek icin neler yapıyordu.Tedaviyi bıraktım hem biraz kendime gelmek hem de tüp bebek icin gerekli parayı biriktirmek icin üc bes ay ara vermek istedim.Derken iki ya sonra hic ummadıgımız bir sekilde elimize toplu para gecti artık tup bebek yapabiliriz diye nasıl da sevinmistik.Ama benim adetim henüz baslamadıgı icin doktora gidemedik.Birkac gun daha bekledim hala adet gormemistim.Nerden esti bilmem 5 yıldır birkez bile hamilelik testi yaptırmamıs olan ben birden test yaptırmak icin hastaneye gittim.Esimle beraber kan testi icin ornek verdik ve aksam telefonla sonucu ogrenebilecegimiz soylendi.Aksam esim hastaneyi aradı ona sonucun pozitif oldugunu soylemisler.Once inanamadık doktorumuzu aradık ,kan testi degerini soyledik doktorum yaklasık bes haftalık hamile oldugumu soyledi.Sonra esimle beraber hungur hungur aglamaya basladık.Simdi oglum,Umudum dogalı 5 hafta oluyor.İnsallah Allah hepinize bu mutlulugu yasamayı nasip eder.Cogu doktorun dedigi gibi gercekten bazen stres o kadar etkiliyor ki bebek sahibi olabilmek icin ugrasan ciftleri,biliyorum insanın elinde degil ama mumkun oldugunca bu konuyu az dusunmeye , hayatı kacırmadan baska seylerle mesgul olmaya calısın.Insallah hepimizin duası kabul olur ;Allah herkesin gonlune gore verir.Dualarım sizlerle
Sevgiler

arkadaşlar, cocugu olmayan herkes sizler gii dşünor..ben cocugu olan arkadşlarıma ziyarete gitmek istemiyordum..resmen içim acıyordu...ama inanın bana inanırsanır oluyor...aslında birazda beyin ile alakalı bu iş..ben 91 senesinde evlendim ve 10 sene sonra cocugum m.enjeksiyon aracılıyla oldu..yani yine kendi kendine olmadı..ve su anda ikiz kızlarım var.. 8 yasındalar.. lütfen beyninizi biraz olsun rahatlatın... ve inanın ben kızları dogum yaptıktan tam 9 ay sonra kendilinginden tekrar hamile kaldım...düşünsenize 10 yıl ugraştım olmadı..ama dogum yaptıktan 9 ay sonra kendi kendine oldu...

lütfen ama lütfen kendinizi yargılamayın..ben bu günlari aynı sizler gibi geçirdim...sevgiler..

arkadaşlar merhaba,dün hcg sonucumu aldım.10.3 sanırım kımyasal gebelık.yarın gene yaptırıcam.ama vurulduğumuz ilaçların etkısı herhalde bu sonuç(

merhaba kızlar bende ilk aşılamamı bu ay olucam tecrübesi olanlar nasıl olduğu hakkında bilgi verebilirler mi

simaysi merhaba,ben de senin gibi kimyasal gebelik yaşadım ve gerçekten 3 gün çok kötüydüm.ama sonrasında baktım ki olacak gibi değil ben kafama takmamalıyım diye karar verdim ve aştım.bu kararı bence sen de ver.yaşadıklarımız hiç kolay değil ama her inişin de bir çıkışı vardır,unutma....ümidini hiç yitirme....allaha şükür ki deneyebiliyoruz en azından....deneme şansı olmayanlar da var ....yine bence şanslıyız....lütfen biraz moral ver kendine....

arkadaşlar benim hcg testim pazar ama bugün dayanamayıp 4 önceden idrar testi yaptım ve sonuç negatif çok moralim bozuldu.mümkünsebenzer deneyim yaşayıp sonunda mutlu olanlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.....
şimdiden teşekkürler

]arkadaşlar benim hcg testim pazar ama bugün dayanamayıp 4 gün önceden idrar testi yaptım ve sonuç negatif çok moralim bozuldu.mümkünsebenzer deneyim yaşayıp sonunda mutlu olanlar deneyimlerini paylaşırlarsa çok sevinirim.....
şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar ben 03 Ağustosta tüp bebek sonucumu almıştım.sonucum 830 üç gün sonra testi tekrarladım ve sonuç 2500 civarında çıktı.Doktor 3 hafta sonra gel ultrasonda bakalım dedi.Yalnız bu olaydan 2 gün sonra adet oldum korkuyla tekrar doktora gittim yeniden test yapıldı ve sonucum 4600 civarında çıktı.Doktorum yatmamı ve iğne kullanmamı ama değerimin iyi olduğunu 3 hafta sonra ultrason için gelmemi söyledi.Ama ben çok endişeliyim çünkü resmen adet oldum acaba bir sıkıntı olabilirmi bebeği kaybetmiş olmaktan çok korkuyorum.Başına böyle bir şey gelen varmı acaba

ben de transferden sonra 8. gün idrar testi yapmıştım negatifti ama 12. gü testimde kanda bhcg 199 du.yani hamileydim. o yüzden endişelenme.kesin olan kan testi

sevgili megul çok teşekkürler içime su serptin inan
buarada herhangi bir belirti yaşadın mı bu 12 günlük bekleme süresince

arkadaşlar sakin olun ya. ben 17 sene bekledim laporoskopi tiroit ameliyatı bir basarısız tüp bebebek ve ikincisinde allah kabul etdi dualarımı. ümitsizliğe düştüğünüzde bana yazın ben sizi rahatlatırım. hiç ümididmi kaybetmedim ve birgün bebek sahibi olacağıma inandım sizde öyle yapın

sizce bizler neden bebek sahibi olmak da zorluk çekiyoruz hiç düşündünüz mü

bence bir imtihandan geçiyoruz rabbim biz sınıyor .bende 6senelik evliyim .2 defa aşılama yaptım tutmadı çok üzüldüm ama hiç umudumu kesmedim birgün muhakkak bende anne olacam :CüvCüv:

merhaba bende sinir oluyorum.bende 3 defa tüp bebek denedim olmadı ama ne yapalım sabırlı olmak lazım heralde

merhaba arkadaşlar..ben de 2 defa aşılama yaptırdım birinde kimyasal gebelik oldu diğeri ise negatifti. ..şimdi ise tüp bebek tedavisine başladım, 3 gündür iğnelerimi yapıyorum. bugün de incir suyu içmeye başladım.. Allah hepimizin yardımcısı olsun..Sevgilerimle

kızlar günaydın ben yeni üyeyim aynen bendre sizin gibi düşünüyorum 9 yıldır bekliyorum maalesef olmuyor bundada bsir hayır vardır diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…