Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

seni çok iyi anlıyorum bir hamile haberi alınca çok seviniyorum o kişi için ama kendim içinde üzülüyorum ben bu duyguyu acaba yaşayabilecekmiyim diye tek dayanagım allahım o isterse verirse bebişime kavuşlacagım eger kısmetimde alın yazımda bir bebk sahibi olmak varsa zaten gelip beni bulacak ben 2 tüp bebk denedim iikiside negatif o zamanda böyle düşündüm demekki kısmet değilmiş diye bol bol dua ediyorum vardır bir hayır diyorum yapabileceğimiz başka bişey yok canım malesef keşke olsa...

güzelim bilmiyorum katilirmisiniz katilmazmisiniz ama rabbim bizlere güc ve cok sabir verdigine eminim benim eltimin 2 tane cocugu var görümcemin dogumunda yanindaydim o cocuk dogarken o kadar cok anne olmak istedigimi hissettimki anlatamam eger kocamin destegi olmasaydi toparlanamazdim kayinvalidem benim kadar o da cok üzülüyor biliyorum büyüklerde es kadar önemli bence ama yinede ben anne olmayi cok ama cok istiyorum onun icin hayalimizin pesinden kosmaya devam edecegiz su da var rabbim bizim bilemedigimiz seyleri bilir bizim icin neyin hayir neyin ser oldugunu ancak o bilir hakkimizda hayirli ne ise o olsun arkadaslar sabir sabir aile arasinda hamile olunca dahada zor oluyor sabir sabir

Evet kızlar yakın çevrede hamile haberlerine buruk bir sevinçle seviniyoruz malesef.Bende yaşadım bunu.Seviniyorsun onun adına,ama kendin aklına gelince ağlama krizleri.

Geçecek bu günlerde inşallah.Allah hepimize Minişlerimizi kokladığımız günleri nasip etsin.

Merhaba ben tup bebek denememin negatif sonucunu 28 subatta aldim.Simdi 3 ay sonra tekrar deneyecegiz dediler.Ben kendimde yasadigim tuhafliklari paylasmak istiyorum. Lutfen bana yardimci olurmusunuz

Yumurta toplamada benden 14 yumurta alindi.Yumurta toplandiktan bir gun sonra bende kusma ve ishal oldu.Ben cok halsiz dustum.Transfer sonrasindaki 2 gunde ishal devam etti.Korkudan bisey yiyemiyordum.Birde bu yogun ilac kullanmalar sirasinda benim yuzumde yogun fakat kucuk isilik gibi kabarmalar olustu ve tedavi sonuclaninca ilaclari kesmeme ragmen kabartilar hala devam ediyor.Birde karin bolgem asiri sisti.2 haftadir yogun spor ve diet yapmama ragmen kilo veremiyorum.Bir de transferden sonra hemen tuvalete gidiyorsun sonrada normal ayaklari kaldirmadan yarim saat yattik.Ayaklari kaldirin demediler duz yatin dediler.Bunda bir anormallik var mi.Benim embriyolarin hepsi 1.kaliteydi.3 tane 1.kalite kondu.Rahim kalinligi da cok iyiydi.Fakat sonuc negatift
Ben yaptigim her tedavide 1.kalite embiriyoyu goruyorum ama sonuc negatif cikiyor.Bu konuda hep boyle devam edecek diye korkularim var.Boyle embriyolari ve rahim durumu iyi olupta tanidiginiz sonuc alan var mi.Bana rahim filmi cekildi birde histeroskopi cekildi.Histereskopi iyi cikti.Rahim filmiimde Kanallar 2003teki filmimde acikken simdi kapanmis.Bu bir etken mi.Cok soru sordum ve durumumu tamamen anlattim.Lutfen bana yardimci olun.

Konuyu Düzenle/Sil Alıntı ile Cevapla Multi-Quote This Message Bu Mesajın Hızlı Cevabı Teşekkür Et
hulya35
Üyelere Açık Profil Bilgileri
hulya35´ait bütün Mesajları arattır
Add hulya35 to Your Contacts

inşaallah darısı sana canım benim saol teşekkür ederim sen nasılsın bakayım neler yapıyorsun he

Merhaba arkadaşlar
Bugün randevum var doktorumla. Testlerimin sonuçlarını göstereceğim. Sanırım tam tarihide belirleriz. Ve nerde yaptıracağım konusunda konuşuruz.Yüksek bir ihtimalle İstanbula gideceğiz. Benim için dua edin. Herşey yolunda gitsin.

bak send ebugün çok dua et oldu mu tatalım benim allahın izniyle inşaallah istanbuldan karnında bebek ile dönersin amin

canım şimdi sen tüp bebek bölümüne gir tekrardan sonra yukarda post masej diye bir yazı çıkar ya da yeni mesaj der tıkla oraya sonr abaşlık yerine sormak isteidğin konuyu aç altta anahtat r kelime yazar başlıktan aralara virgül koyarak anahtara kelimeleri yaz ondan sonra o buyuk boşlugada yazmak isteidkleirni sormak istedikleirni yaz konuyu aç de sonra sana herkes isteidğin cvp ları elbette versin ayrıca sakura rumuzlu arkadaş sana bu konuda yardımcı olabilir çünkü o da daha yeni tüp bebek yaptırdı ve şu ana maaşaalh hamile darısı sana inşaallah amin

eeeeeee hamişler listemdeki arkadaşlarımı da lütfen unutmayın hergün dua edin oldu mu?

1)nurti(nurten)
2)gerol
3)efe123(ebru)
4)melek
5)ferah
6)nuray
7)zepso
8)özlemkurt
9)mayran
10)gece
11)fatma
12)fatma30
13)beykan
14)saniye
15)sema
16)naztu
17)sibel
18)rukiye
19)ayşegül
20)semiha
21)fatma
22)özlem(arzun)
23)minik81
24)fatma
25)aylaay
26)dilek
27)ayşe
28)zeynep
29)sema
30)bilgen
31)zerrin
32)nimet
33)fatma
34)menevşe
35)hülya
36)yıldız
37)eda
38)ÖZLEM canım dualrımda seni öne alıoyrum ve dileirm ki bu gülen yüz eklemişsin ya dileirm RABBİM den inşaalalh kucaagına saglıklı sıhhatli hayırlı ömrü bereketli ve uzun hem bu dünyada hemde öbür dünyada eşinin ve senin yuzunu güldürecek güzel mü güzel bir evlat nasip eder içimden kzı demek geldi nedne bilmem senin için oturup aytel kürsi okuyacagım bana haber vermeyi unutma sakın oldu mu
39)dilek
40)serkan
41)özlem
42)starys
43)mehtap
44)fatma
45)banu
46)ebru
47)neslihan
48)gönül
49)tugba
50)nuriye
51)sakine
52)sevtap
53)metkav (arzu)
54)asuman
55)betül benim adaşımsın benim adımda betül
56)baharçelik
57)elif
58)hayriye
59)şirin
60)gül
61)ayşe
62)ayşe
63)hatice
64)berna
65)eda
66)ülkü
67........................................md 29hamiş canım inşaallah saglıkla kucagına alırsın amin
68)nagihan
69)nuray
70)esra
71)zeliha
72)burçak
73)çigdem

Selam arkadaşlar
Evet start verdik. Pazartesi muayneye gidiyorum, kistim kaybolduysa tedaviye başlıyorum. Doktor dün muayne etmedi 2 iş olmasın o gün bakalım kaybolduysa hemen başlayalım dedi. brüksel kadın sağlığı ve Üreme merkezine gidiyorum arkadaşlar. Bir an evvel başlarım inşallah. Allah hergesin yardımcısı olsun.Sonuçlarımın normal olduğunu söyledi. Aslında eşimin sonucunu biri a=5 b=31 a+b=36 a+ b nin toplamının %50 olması gerekiyormuş ama. Doktor sorun yok dedi. Çok anlamadım. Neyse bakalım hayırlısı.

canım bende pzt doktora gişdecğim...kistlerim ne alemde diye...doğum kontrol hapı vermişti işte küçülsün diye...ona göre ilaçlarımızı alacağız...
canım birşey soracağım kistler küçülmezse ne olacak peki doktor bu konuda birşey dedi mi??? sendemi doğum kontrol hapı kullandın???

Merhaba canım.
Doktor yokolmuş olabilir dedi. Doğum kontrol hapı kullanıyorum desolett. Adetimin 3. günü başladım. Pazartesiye kadarda alacağım. Eğer yok olmamışsa doğum kontrol ilacına devam ederim.Aspire edelimde diyebilir. Ama ben kabul etmem.İlk ilaca başlamadanda istersen aspire edelim.Desene sorun yoksa aynı anda başlayacağız ilaçlara. Allah yardımcımız olsun. Kafana takma kistleri. Bende yine olmuştu aşılama sırasında . İlaç kullandım,sonra yokoldu. Bu kistler kendiliğinden de yokolabiliyormuş ama. Doğum kontrol ilacı yardımcı oluyor kaybolmasına.Öpüyorum.Hoşçakal

Merhaba aysel
Ben ankarada yaşamıyorum.Bende çok araştırdım bu konuyu.Az çok anladığım kadarı ile Ankarada gürkan klinik. anatolia tüp bebek merkezinin iyi olduğunu söylüyorlar.Genart tıp merkezide var. Ben bunların hepsini bu kadınlar kulübünden öğrendim.İstanbula gitmeyi düşünürsen genelde Amerikan Hastanesi, Alman hastanesi, Memorial gibi merkezleri düşünebilirsin. Ben istanbulda Brüksel kadın sağlığı ve Üreme merkezine gideceğim. Doktorum oraya yönlendirdi. Beni hazırlayacak transfer işlemleri orda yapılacak. Burdada Yücel Kahraman isminde bir hoca var. Gerçekten çok iyiymiş. avrupadada ün yapmış bir isimmiş. Araştırmalarıma göre. Ama sana tavsiyem şunu bil ve kabullen. Onlar sadece vesile. Bu işler kısmet işi. Tabiki iyi bir merkeze git. Dediğim gibi azçok neresi başarılı belli.Bunların arasından tercih yapabilirsin.Gerisini Alla'a bırak. İyi şanslar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…