Kızlar Gebelik Testimeee Bakar mısınız?

Ama ikinci cocuk için ara ver 3-4sene denildi
Bende çok zor gunler gecirince 6yılda ben ekledim 10yıl keşke yapsaydım bebek ama olmadi işte ilk hamilelik acemi yaş küçük zor hamilelik gecirince dogumda zor olunca korktum cesaret edip toparlamak 10 yılı devirdi öle şimdi ikinci bebek istiyorum ama sanki ilk bebek GB hiç bişey bilmiyor GB insan yani anlamiyor sun işte
Uzun oldu hakkınızı helal edin okumak zorunda degilsiniz rabbim bu zor gunler hurmetine bir bebk ile müjdesi nasıp etsin hepimize Allah hasret bırakmadin
Aaaaa ne kadar farklı şeyler var ya ne demek okuyorum tabikide sizde benimle sohbet ettiniz sağolun helal olsun sizde beni dinlediniz hayırlı ömürleri olsun kızınızın Rabbim tez vakıtte bebek ile müjdelesin Amin amin amin
Bugün regl günüm ne ağrım var ne de başka bişey olmadım ve benim asla şaşmaz sizce kan tahlilini erken mi verdim yumurtlamadan sonra 9 10 gün de verdim

Aaaaa ne kadar farklı şeyler var ya ne demek okuyorum tabikide sizde benimle sohbet ettiniz sağolun helal olsun sizde beni dinlediniz hayırlı ömürleri olsun kızınızın Rabbim tez vakıtte bebek ile müjdelesin Amin amin amin
Bugün regl günüm ne ağrım var ne de başka bişey olmadım ve benim asla şaşmaz sizce kan tahlilini erken mi verdim yumurtlamadan sonra 9 10 gün de verdim
Vallahi ddm ya 2.de cahil oldum

X