Kızlar Gebelik Testimeee Bakar mısınız?

İnşallah beklediğinize deger hamişsinizdir
Rabbim tez vakıtte bebek ile müjdelesin
Ami
Rabbim inşallah hemencecik nasip eder benimde ilk gebeliğim öle idi yok dediler ve kese yok dd şimdi kizim 10 yaşinda

Rabbim inşallah hemencecik nasip eder benimde ilk gebeliğim öle idi yok dediler ve kese yok dd şimdi kizim 10 yaşinda
Amin inşallah nasıl yani öyle oldu anlatır mısın

Test yaptım negatif dı ama ben şüpheleniyordum mide bulantım var kasık ağrım coktu bu ikisi doguma kadar hep oldu bide o ay adet olmadım doktar gittim gebelik yok dd kis var dedi sonra o aydan sonra bel agrım kasık agrım mide bulantısı hep vardi ama adetim 4ay surdu 4ay standart adet oldum sonra tekrar kesıldı adetim hastanede 4aylik dedi doktor öle yani

Test yaptım negatif dı ama ben şüpheleniyordum mide bulantım var kasık ağrım coktu bu ikisi doguma kadar hep oldu bide o ay adet olmadım doktar gittim gebelik yok dd kis var dedi sonra o aydan sonra bel agrım kasık agrım mide bulantısı hep vardi ama adetim 4ay surdu 4ay standart adet oldum sonra tekrar kesıldı adetim hastanede 4aylik dedi doktor öle yani
Sonra biraz rısklı idi tnsiyon çikti felan 14gun yogun bakım erkek bebek dediler odası kıyfetı hazır bi dogdu kız öle güzel hamilelik güzel günlerdi🤭

Sonra biraz rısklı idi tnsiyon çikti felan 14gun yogun bakım erkek bebek dediler odası kıyfetı hazır bi dogdu kız öle güzel hamilelik güzel günlerdi🤭
Ama ikinci cocuk için ara ver 3-4sene denildi
Bende çok zor gunler gecirince 6yılda ben ekledim 10yıl keşke yapsaydım bebek ama olmadi işte ilk hamilelik acemi yaş küçük zor hamilelik gecirince dogumda zor olunca korktum cesaret edip toparlamak 10 yılı devirdi öle şimdi ikinci bebek istiyorum ama sanki ilk bebek GB hiç bişey bilmiyor GB insan yani anlamiyor sun işte
Uzun oldu hakkınızı helal edin okumak zorunda degilsiniz rabbim bu zor gunler hurmetine bir bebk ile müjdesi nasıp etsin hepimize Allah hasret bırakmadin

27,28,29 Temmuz pik yumurtlama günlerini değerlendirdik ovülasyon testlerine göre adetime 4-5 gün var sabah erken gebelik testim böyle çıktı dünde yaptım dün künü de koyucam bakar mısınız ??
1. Fotoğraf dün
2. Si bugün
Belirtileriniz varmı peki benimde reglime 8 gün var ama ara ara kasıklarım ağrıyor gogus uclarim hafif belirginlesti sirt agrim var gece sol gogsumde bi sizlama tarzi agri vardi 5 10 dk surdu geçti test yaptım bugün sonucumda sizinki gibi çıktı

X