Kızlar gebelik testime bakabilirmisiniz hayalet çizgi prodoctor

Hayirligunler678

Üye
Kayıtlı Üye
9 Mayıs 2024
582
165
23
Kızlar adetime 7 gün var biraz şüphelenip bir test yapayım dedim ilk dakikadan zor görünen bir hayalet çizgi belirdi hatta eşim çizgi falan yok diyordu yüzeysel bakıp. 10 dakika sonra testin dışını açıp birdaha baktım yine görüyordum testleri koyacağım böyle öğrenen var mı
IMG_6136.jpeg
IMG_6137.jpeg
IMG_6139.jpeg

Kızlar adetime 7 gün var biraz şüphelenip bir test yapayım dedim ilk dakikadan zor görünen bir hayalet çizgi belirdi hatta eşim çizgi falan yok diyordu yüzeysel bakıp. 10 dakika sonra testin dışını açıp birdaha baktım yine görüyordum testleri koyacağım böyle öğrenen var mıEki Görüntüle 3466493 Eki Görüntüle 3466494 Eki Görüntüle 3466495
Üst resimde ilk açınca gölge var gibi ama yakınlaştırma yapınca göremedim canım belki daha yeni ondan olabilir zaten erken bı kaç gün sonra tekrar la

Kızlar adetime 7 gün var biraz şüphelenip bir test yapayım dedim ilk dakikadan zor görünen bir hayalet çizgi belirdi hatta eşim çizgi falan yok diyordu yüzeysel bakıp. 10 dakika sonra testin dışını açıp birdaha baktım yine görüyordum testleri koyacağım böyle öğrenen var mıEki Görüntüle 3466493 Eki Görüntüle 3466494 Eki Görüntüle 3466495
üzgünüm bende çizgi göremedim belki kamerada çıkmadı 2 gün sonra tekrarlayın o zaman varsa daha netleşir 2 günde 2 katına çıkıyor çünkü

IMG_20240828_214549.jpg
kizlar merhaba ben normal adet günümde adet oldum aslinda ama az kanamam oldu ve kısa sürdü pıhtılıda değildi neyse bende tekrar ovulasyon testine başladım ama bu günlerde aşırı uykum var ve tükürük artışı var ağzımda halsizligim var belimde ağrı var ama işte adetimde yeni bitti başına böyle bisey gelen var mi lütfen yardim edin

Eki Görüntüle 3472303 kizlar merhaba ben normal adet günümde adet oldum aslinda ama az kanamam oldu ve kısa sürdü pıhtılıda değildi neyse bende tekrar ovulasyon testine başladım ama bu günlerde aşırı uykum var ve tükürük artışı var ağzımda halsizligim var belimde ağrı var ama işte adetimde yeni bitti başına böyle bisey gelen var mi lütfen yardim edin
Testin pozitif duruyo canım ama belli olmuyo bazen testler insanı yanıltıyor istersen yarın bı kan ver yada ilk idrar ile yap testini

Eki Görüntüle 3472303 kizlar merhaba ben normal adet günümde adet oldum aslinda ama az kanamam oldu ve kısa sürdü pıhtılıda değildi neyse bende tekrar ovulasyon testine başladım ama bu günlerde aşırı uykum var ve tükürük artışı var ağzımda halsizligim var belimde ağrı var ama işte adetimde yeni bitti başına böyle bisey gelen var mi lütfen yardim edin
Bu testin markası ne

Bende okudum aslinda farklı marka yaptim negatif ama insan buna inanmak istiyo beni anlarsınız aslında ama bende yanlış olduğunu düşünüyorum
Benim daha koyu çıktı bende çok sevindim inanmak istedim ama farklı test yapınca sonuç hüsran anlıyorum seni testler yanıltıyor özellikle bu marka iyi değil en iyisi kan :KK43:

X