Kızlar fikirlerinize ihtiyacım var!!

çorumlu erken evlenmenin faydasını ilerde kıızın senin yanında yürürken göreceksin...iki genç kız yanyanaa::)))))))))))

ben hayatimin en güzel kararını eşimle 26 yaşında evlenerek
ikinci güzel kararını da 28 yaşında oğlumu doğurarak yaptım
ve eminim ki eğer ikinci bir evlat istersem bunu da en doğru zamanda yapacağım..

bence sizler de öyle
o yüzden çok da düşünmeye gerek yok şimdiden
Allah hepimizin evladını bağışlasın..

kızlar hemen hemen hepinizin yazdıklarını okudum pekçoğumuz aynı fikirde sanırım...
açıkçası ben pek te zor bi hamilelik geçirmedim (maalesef hamilelik dönemimi sizlerle yaşayamadım o zamanlar bu sitenin varlğından bile haberim yoktu çünkü) doğumum da sezeryan oldu hiç te sızlanmadım doğumdan sonra hatta ilk zamanlar 2.yi çok ara vermeden yapsam diye de çok geçirdim ama tabi o zamanlar kız daha küçük yattı mı uyuyo baya da uyanmıyodu sıpalar şimdi abarttılar olayıgamyoncuiremsu ama şuan kızım şööle bi 4-5 yaşında olsun diyorum en azından şimdiki gibi çok yanlız kalmam hatta bana getir götür de yardımcı olur diye düşünüyorum.
bi de beni şu ameliyat yeri meselesi çok korkutuyo sanki yeniden hamile kalınca orası yırtılıverir gibi geliyo yaaaa:roflol::roflol: ne alaka bilmiyorum... şuan ne psikolojik olarak ne de vücut olarak hazır olduğumu sanmıyorum. Allah korusun walla kaza kurşunlarından:Saruboceq:

eminim doğru zmanda egeciğe bir kardeş vereceksinn...geç kalma bencee...ikiden fazla düşünmüyorsa iksini birlikte büyütt tecrübeyle sana tavsiyemdira.s.

selam canim bi cocuk daha düsünüyorsan zaten sende kosusturmadan kilo filan kalmaz. cünki benim yengeminde iki cocugu olmustu arka arkaya. basta stresli oluyor ama simdi yengem cok rahat yegenleim beraber oynuyorla. eger sana yardim edecek kisiler varsa annen filan dogur. ama hayirlisi canim.

Canim xeno sen benim su anki duygularimi yazmisin canim annene cok gecmis olsun.Ben tek cocuk degilim ama tek kizim iki agabeyim var onlarla cok rahat herseyi konusabiliyorum ama anne gibi olmuyorsenağlama benim annemde 2. aydan beri hasta ve bir kiz kardesin yoklugunu cok hissetiyorum su aralar ,erkekler ne kadarda olsa biraz umursamaz oluyorlar.Keske yapabilsek kaldira bilsekde 2 erkek 2kiz olsa benim su anmda 2 kizim 1 oglum var ama cok zor cocuk baki mi yinede bilemiyorum yasim daha cok genc 4.de olabilir ama istemiyorum hos 3.yide istemiyodum gelecekleri zamani bize sormuyorlar gelecek oldu mu geliyorlar yakinlarimda hapla kalan bile dolu neyse uzattim Allah im hayirlisini versin
Askito canim istiyosan yap:CüvCüv: öyle böyle büyüyor ama en güzeli 3 yas fark olmasi hem oynaya biliyorlar hem rahat oluyor kaydirigubbakcemile5

kizlar bende kendi hikaye mi anlatayim,,benimde hamile kalmam bir mucizeydi..ben nisanliyken kist amelliyati gecirdim ve bir yumurtaligim alindi su an tek yumurtaligim var boylelikle hamile kaldim ben..yani %50 sansim vardi...bebekten yana umudum azdi..Allahima cok dua ettim o ameliyat zamanlarimaada...rabbim yuzumu guldurdu...simdi yusuf uma bakarak hep sukrediyorum Allah ima....simdi 2 . geciktirmek istemiyorum hic ...2 sene diyorum..ondan once de olursa sevinirim,uzulmem hic..onumuzde neler gorcez nerden bilelim hayirlisini istiyelim bence....

minenil cim sende ust uste sezaryan nasil olur,yirtilir mi diyosun ya...bende 2007 kist ameliyatimi oldum,2008 de sezaryan oldum ..ikisi de karnimdan hic sorun olmuyo..yirtilmiyo yani...ama ebe bana 1 sene en az bekle demisti sezaryan oldugum icin.....

kreeft geçmiş olsun canım yusufcuğu allah sana ve eşine bağışlasın zaten çok tatalı maşallah mucize bunlar yaaa.a...

alemsin yaaa:)) aslında bencede öyle ama dedimya hayırlısı umarım herşey gönlünüzce olur.ben ilk bebeğimi 9 haftalık hamile iken kaybettim.öldü karnımda kürtaj oldum.ikincide çok zor geçti kanamam çok oldu.geçen sene kurban bayramını hastanede geçirdik.allaha şükür sağlıkla doğdu oğlum şu an tekrar cesaret edemem sanırım tek oğlumla kalacağım

kızzz sen delümüsün cadı
ne 2 cisi sen gel beni bi gör biri 3 bucuk yaşında diğeri 6 aylık ÇILDIRIYORUM
vee gerçektewn olan büyüklere oluyo yazık onlara tamam çok seviliyolar ama aslında 1 tane bile iyi ben hep 3 derdim ama vazgeçtim sanırım yazık büyük olanlara ceremesini onlar cekiyo
hem senin paşan daha çok küçük annesi sen bence çocuk düşünme nasıl kilo verceğii düşün bide o 30 un üstüne bi 30 daha almak var yaaa naberrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…