Kizlar evde makyaj yapar mısınız?

Evde bende asla makyaj yapmam. Cildimin rahat nefes alması lazım..

ama okula yada gezmeye gıderken yaparım.. bakkala gıdersem yapmam :)

evli değilim, süslenmem gereken bir eşim var düşüncem de yok dolayısıyla, ama hem anneme babama iyi dinç gözükmeliyim, hem de ve en en önemlisi aynaya bakınca kendimi daha iyi hissetmeliyim amacıyla, bütün gün evde oturacak bile olsam, sabah direk rimel & eyeliner & kalem üçlüsünü uyguluyorum. bir tek yüzüme bir şey sürmüyorum.

Hayir,evde makyaj yapmam..
Genellikle mecburi kalmadikca yapmamaya da ozen gosteririm.
sahiden de cevremdekiler cildimin ne kadar iyi ve guzel gorundugunu soylerler
cok makyaj yapmak kesinlikle cilde zararli derim..

Bekarım. Asla evdeyken makyaj yapmam.
Hiçbir şey sürmem.
Nemlendiriciyi bile unuturum hatta. :KK43:
Bu çok kötü bir şey tabi ki. :KK43:(((

Dışarı çıkarken yaptığım zamanlar, eve gelir gelmez ilk işim makyajımı silmek olur.

evdeyken yapmam ama nişanlım geldiği zamanlar evde bile yapıyordum cünkü terazi erkeği bakımlı sever bu hep böyledir yani:)

evdeyken yapmam, zaten çalışıyorum haftanın 5 günü makyaj var ki onda bile yogun yapmam eve gelir gelmezde makyajımı yıkarım. evdeyken cildim nefes alsın die yapmam. evlenincede farklı olcagını düşünmüyorum, belki özel günlerde yada aklıma eserse :)

Makyajı çok seviyorum evdeyken de yaparım,dışarı çıkarken de..kimse için değil kendimi bakımlı ve güzel görmek hoşuma gidiyor.

Bazen yaparım, bazen yapmam evde..
Eserse yani..
Ama rimelim hep olur, çünkü beyaz tenliyim kirpiklerim de sapsarı... :KK1::KK1::KK1:

ben makyaj yapınca kendimi daha iyi hissediyorum galiba psikolojik bir şey.evde göz kalemi olmadan ve parfüm sıkmadan rahat edemiyorum nedense.onlar olmayınca kendimi eksik hissediyorum :)

Evet benn :) evde kendimi iyi hissetmek için fondöten allık vs. deil ama rimel ve hafif ruj mutlaka kullanırım evli değilim ama kendimi iyi hissetmek için evde yüzümü renklendirmek için yaparım :)

evde yapmam ama markete giderken bile kalem rimel ruj bişey sürerim yani :)

işe giderken mutlaka yaparım,evdeyken asla makyaj yapmam belki dudaga renk veren çilekli bir nemlendirici...fakat bakımım uzun sürer 15 dakikaya yakın kremlenirim,gözaltlarına ayrı yüze ayrı :) :KK3:

insan kendisi için, kendini daha mutlu hissediyorsa yapabilir bence sabah kalkınca :) arada ben makyajla da uyuyorum ne yalan söyleyeyim :)

X