Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

temmuz annelerimm sizin yazılarınızı okudum sayenizde iyice güldümm bizde eşimle bu aya kadar hiç yapmadık ben kaç kere dediysemde olmadı kendimde tedirgin oluyordum ama sizlerin yazılarınızı okuduktan sonra iiçim rahatladı.

ayy bizde hala devam eşimde bende de halimizden memnunuz kızlar bir sorunumuz yok
doktorda kendini rahatsız hissetmezsen yapabilirsin dedi
benim eltim doğuma gideceği gün son bir kez daha yapim bare demiş:))))))naniknanik:roflol:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol: eltin bizden de betermiş valla....

oh oh devam edin siz benim sipa odadan ciktigi yok git oglum odanda yat diyorum anne ben korkuyorum diyor
artik gece lambasi alip cocuklar icin ozel ole yatircam odasinda rahat birakmio bizi
kafamçokkarıştı

biz gece yine faaliyetteydik. bu gidişle ben iş üstünde doğurcam zati:roflol::roflol::roflol::roflol:

Acaba Adasu da doğuma gitmeden yaptımı son kez :)))

walla korkulur sizden yaparsınız doğuma giderayak.

Çorumlucum tek deilsin sen merak etme hiç :) Bizde sendeniz.Ama bizimki kendi korkumuzdan.

Darklin bizde ayni valla herif yanasmiyor benimde canima minnet ugrasmiyorum olsun diye.Kocaman göbegimle herife yanasamamki anacigim:))))) neyse iyice özlesin ....kirkimiz cikincada ramazan geliyor bizimki simdiden bendemi oruc tutmasam diyor ben emzirirsem tutmayacagimya ramazanda iyi olmuyorya bizim herif alem simdiden hesapliyor ama simdi bana dokunmuyor cünkü cooooook büyük göbüsüm görünce korkuyor galiba:))))))
sizlere masallah benim ilk hamileligimde öyleydi hic sikinti cekmemistim ahhhhhhhhhh

ayyy kızlar bayıldım hepinize
valla sırıtarak yaziyorum
3-4 haftadır girmedim konuya cok adapte olanlar var ayyy cok hoşuma gitti
valla bende yapamıyodum son ayımda ama şimdi 15 gün oldu dogum yapalı
nası 40 ı beklicem bilmem
adamın klu deyse tüglerim havalanıyo
biran önce gecse şu 25 gün de bi siftah yapsak ayyy 1 ayı gecti valla

bende bugün ağdamı yaptırdım sonundaa ne olur nolmaz diyee ama kocam nöbetçii yok bugünnn biz bişi yapamadık daha annemler gelsin öle yapıcam bide doğuma falan gidersemm garanti olur en azından:))))

annenler evdeyken nasıl yapacan kıss? ben çekinirim gibi geliyooo.. ağdamı 2 hafta önce yaptırmıştım ben. iyiki de yaptırmışım. dün hazırlıksız çatı muayenesi oldum çünkü. ondan önceki gün de ilişkiye girmiştik. iyi ki girdik dedim eşime, yoksa canım acıyacaktı :roflol: :roflol: :roflol: bir nevi hazırlık olmuş oldu :roflol: :roflol: :roflol:

bende bugun doktora gittim bebişim biraz kılolu çatım da çok normalmiş ve doktorum normal olmasını istiyor tabi bende..kılolu olursa sezaryan olucak dedi..eşinle ilişkiye girebilirsin dedi eşimin yanında iyi oldu yanii :roflol:

vaybe ne doktorlar var anem okadar doktor geziyom bırıde bu konu hakkında bişi söylemedı..tqabı bende bı sorun olmadığı için sormadımmm..

:roflol::roflol::roflol:ne bilim kızz bişi olursa en azından onlar varken olsun diye şey ettimm

valla arkadaslar bana bişey olmadı doğuma 2 gün kalasıya kadar yaptık.ama kendinizi zorlamayın

Anem Valla Bildişim Bende Senin Gibi Düşünuyorum...ama Bizim Tosuncuklar Nekadar Izin Verir Bize Bilemicem :sm_cool:coksekeriremsu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…