Kızlar eşimle benim çocugumuz olmucakmış

allahtan ümit kesilmez herkesin imtahanı var arkadasım önemli olan bu imtihandan basarılı bi sekilde cıkmak hayatımız tamamen imtihan iyi kötü süprizlerle dolu..allaha tevekkül et ondan baska yardım edecek inanki yok ama elinizden gelen herseyi yapıp tevekkül gerekir sen sebebini işleki rabbim yardım etsin cok ediyorum bütün kardeslerime ümidini hiç yitirme ..allah büyük eninde sonunda nasip edecektir..rabbim herkese bu duyguyu tattırsın bende henüz anne degilim ....

karamelli nescafe daha önce bu konu da birşeyler yazmıştım,komşumuzu örnek vermiştim bilmem okudun mu? komşum doğuluydu çocukları olmuyordu tüp bebeğe eşi asla yanaşmıyordu,benim iknam ile ahmet bahçeci ye gittik normal yolla çocuğunuz olmaz dedi 2 aşılama yaptı omadı.sonra kendileri başka hastaneye gitti 1 aşılama 1 tüp denemişler olmadı.tedaviyi bırakmışlar kendiliğinden hamile kalmış 1 kızı oldu 1 sene sonra yine kendiliğinden 1 kızı daha oldu.2 sene geçti yine kendliğinden hamile kalmış şu an 7 aylık falan hem de ikiz biri kız biri erkekmiş.ben bunu başka sayfada detaylı anlatmıştım.hani normal yolla olmuyordu.herşey rabbimin izniyle oluyor.hiç umudunu yitirme.o yazımı bulup okursan iyi olur.hep pozitif düşün.

neskafe bir anneyi okuyunca bende bir örnek vermek istedim
benim komşum var. 18 yıl hiç hamile kalmamış.
2 kez tüp bebek denemişler olmamış.
artık gitmediğim ebe içmediğim ot çöp kalmamıştı diyor.
hem eşi hem kendi anlatmışardı bunu bizi. çünkü anlattımya benimde olmadığı için
daha sonra 3. tüp denemesi için gün almışlar ama rabbim verecekya o ay hamile kalmış. allahın mucizesiya 18 yıl sonra.
ama o bebeği 1 ay sonra düşmüş arkasından 2 ay sonra yeniden hamile kalıyor 1 kızı var. şu an 11 yaşında.
daha sonra 1 tanede oğlu oldu.
ve 41 yaşında 3. bebeğinide doğurdu.
aradaki düşükleri saymıyorum.
canım inşallah sanada rabbim verecek. demekki zamanı var. daha yaşınız ufak.
ben 2. bebeğimi 31 yaşında doğurdum
senin yaşındakiler daha evlenmemişler bile.
allah bilir daha kaç çocuğun olacak bizim yaşımıza gelinceye kadarsırnaşık şey
hatta ondan sonra olmasın diye çarelerin arayacağı günde gelecek inşallah:1hug:

bak tatlım seni bukadar karamsar görmek ııhhh başarıyı getiren şey birazda ona inanmaktır bak sana kız kardeşimin serüvenini kısaca anlatayımda belki sende artık daha fazla inanırsın..... kız kardeşim 4 yıllık evli eşi nerdeyse kısır olan spermlerde sayısı çok az olduğu için anomalili yani bozuk... ve kız kardeşimin erkek kardeşlerinden sadece bir tanesinin çocukları var diğerlerinin yok yani bu genetik bir sorun... ama güzel haber ilk yapılan mikroenjeksiyonda başarılı olunamamıştı ama ikincide galip gelen taraf onlar oldu kız kardeşim şu an 5 aylık hamile ama o inancını hiç yitirmedi sanada bunu tavsiye ediyorum umudunu hiç kaybetme her doğan yeni günün neler getireceği belli olmaz dilerim sen ve senin gibi bebiş isteyen herkes bu amacına ulaşır.... mutlu kal:teselli:

Allahtan umit kesilmez bebegi olmuyanlarin bebegi oluyor tip o kadar ilerlediki yani bunu kafaniza takmayin hic olmazsa evlatlik alirsiniz o kadar bebek var anne baba bekleyen

Bugün bir çok çift normal yoldan bebek sahibi olamıyor canım.Benim anladığım kadarıyla tedavi ile bebek sahibi olabilecek durumdasınız ve bu şansınızı zorlayın derim.Hiç anne baba olamayacak insanlar var doktorların hiç umut vermedikleri sana en azından umut vermişler.
Ben doğal yoldan hamile kalabiliyorum ama bebeklerim yaşayamıyor onları kaybediyorum buda çok zor inan bana ben hamile kalabildiğim halde doktor doktor gezmek zorundayım bebeklerin ölüm nedenini bile bilmiyoruz.
Rabbim herkese kaldırabileceği kadar dert verirmiş buda bizim sınavımız canım sabredip beklemek gerek.....

ben sakın üzülme demiyeceğim insanın evlat sahibi olmak kadar hayatta isteyeceği ne olabilir.ama asla olmuyacak cümlesini kabul edemem.elbetteki bir yolu vardır.bende henüz anne deyilim ancak size uygulayacağım bir yöntemi ve bu konuda bildiklerimi de aktarmak istiyorum.kendime10gün süren bir detoks uygulayacağım internetten epeyce bi araştırmadan sonra karar verdim.bu detoks yöntemiyle vucuttaki toksinleri, iltihapları, mikropları attığı gibi aynı zmanda karaciğer safra kalın bağırsaklar mide ve kanın bu uygulamayla temizeleneceğini söylüyor dr ahmet maranki. uygulamaya başladıktan sonra burdanda insanlara olumsuz yada olumlu sonucu duyuracağım.bu detoks yukarıda saydıklarım dışında aynı zmanda bunu uygulayancakların eğerki bebekleri olmuyorsa doğal yolla bebek sahibi olabilecekleride faydaları içerisinde yer alıyor .belki bir faydası olur diye sizede bildirmek istedim netten ahmet maranki diye ararsanız gerekli bilgileri detoksun nasıl yağpıldığını sitesinde bulacaksınız.umarım iyi netiyle yazdıklarımı yanlış anlamazsınız .herşey gönlünüzce olsun .sağlıklı huzurlu ve bebişli birhayat sizin olsun.saygılar....

Canım sayfalarını şimdi okudum.Bence çok da kötü bi durumda değilsiniz.Ben kendi durumumu daha kötü görüyorum.Biz 2 yıldır bebek istediğimiz halde olmamasının sebebini bile bilmiyoruz.Eşim kötü şeyler işitme endişesinden doktora gitmek istemiyor.Konuyu açmam dahi stres yapıyor.Sürekli erteliyoruz testleri.Siz en azından durumunuzu öğrenip tedaviye başlamışsınız.Hayırlısıyla olsun da ister doğal, ister tedavi hiç önemli değil.İyi haberler alıcaz senden.

Haklısın arkadaşım, Bu dünya imtahan dünyası bizde bununla deneliyoruz ne yapalım bizede mücadele etmek düşüo.. Allaha dua ediyorum bizi meyvasız evlatsız bırakma diye ve inaniorum insallah bizde bigün anne- baba oluruz saol arkadaşım umudumu hiç yitirmiorum bazen umutsuzluga kapılıo insan bunun sebebi doktorların siz zor bi hastasınız herşeye hazır olun demesi yani hiç bizamanda olamıyabilir evladımız ama biz elimizden geleni yapıp tedavimize devam ediyoruz en azından bi ışıgımız var bunun içinde şükrediyorum allahıma..:çok üzgünüm:

canım üzme kendini bak seninde dediğin gibi doğal yollarla olmayacakmış zaten artık yediklerimiz içtiklerimiz hava girlilği derken herşeyden etkileniyoruz ve emin ol 100 kişiden 50 kişinin doğal yollarla olmuyor çocuğu. Artık tıp çok ilerlemiş durumda bir değil allahım sana tüp bebek yönetimiyle 2 çocuk nasip etsin canım. sakın üzülme isyan etme.yerimseniben

SaOL cnm mevlam sabrını negüzel ödüldendirmiş negüzel evlatlar vermiş ona insallah bende bigün öyle olurum ama güzel arkadaşım herkez onun kadar sanslı olamıyabilio hiç bi zaman çocugu olmamış olamamış insanlar da var oyüzden tedirginligimi ve üzüntümü anlıyosunuzdur bu gerçekten zor bi durum saglam bi piskoloji gerekio ama ınan arkadaşım umutsuz degilim bigün bende eşimi baba yapıcam onu mutlu edip bende çok mutlu bi anne olucam insallah..a.s

allah hiç ummadığın anda sana nurtopu gibi evlatlar verecek inşallah.
sen duanı et .allahın hazinesi bol, istediğine verir merak etme umutszuluğa kapılma.
bu şekilde çok insan anne baba oldu.allah büyük canım

Saol arkadsım, negüzel insanın içini rahatlatan örnekler bunlar insallah bigün bende hamile olur burdan herkese bende hamileyim kızlar diye konu açarım sevinçimi sizle paylaşırım bu hayatdan bi örnekde ben olurum size belki birgün ..yerimseniben

kesinlikle umudunu yitirme arkadaşım allah canı gönülden istenen şeyi mutlaka verir ama ne zaman vereceğini o bilir emin ol olacak biraz sabırla dua et adakta bulun bak göreceksin olacak

canım anladıgıma göre butun kapılar kapanmıs degıl..
Allah ıcın zorluk yoktur sıze bır evlat verecekse onun ıcın engel yoktur..
Allah gonlunuze gore versın hakkınızda hayırlısı olsun canım..

İnan arkadsım inanıorum inanıorumda napim ya hiç olmassa diye yiyip bitiriorum kendimi napim bu gerçekten çok zor bi durum kız kardeşinle kaderimiz çok benziomuş benimde eşimin spermleri yok denilecek kadar az ve morfoloji sıfır spermleride haraketsiz bunu ögrendigim gerçekten ii oldu bana çok morel verdin arkadasım allah razı olsun senden.. benimde ilk mikro tutmadı ikinciyi yapıcaklar hatta doktor eşime tese önerdi onu yapıcaz herhalde Allah insallah sonumuzu senin kardesin gibi mutlu yapar..:1hug:

Cnm çok geçmiş olsun sana senin işinde çok zor Allah tez zamanda yüzümüzü güldürsün..:çok üzgünüm:

Cnm önerini düşünicem aklımın bi köşesinde kalsın çok teşekkür ederim insallah ii haberlerini beklerim..yerimseniben

Cnm benim ne yap et eşini ikna et doktora gitmek zorundasınız ki neyiniz var blip ona göre tedavi olmanız lazım sonra herşey için çok geç olabilir belki sandıgı gibi olmaz blkide hiç sorununz yoktur. sadece zaman geriodur ama muhakkak gitmelişsiniz cnm benim eşini muhakkak ikna et cnm.. ii haberlerini beklerim ozeldende yazabilirsin.. çok üzüldüm şimdi..:çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…