Kızlar eşimle benim çocugumuz olmucakmış

her şerde bi hayır vardır
Allahtan ümit kesilmez
boşver olsunda tedaviyle olsun doğaol yoldan olmayıversin
buda senin sınavındır belki
Allahtan herşeyin hayırlısı

Sana bir fikir bir umut verir mi bilmem fakat çok yakın bir arkadaşımın ablası evlendi.
Evlendiği kişinin daha önce başından bir evlilik geçmiş ve o evliliğinden çocuğu olmamış.
Eski eşiyle bir çok doktora gitmişler.
Fakat verilen cevap hep aynı "tek bir canlı sperm yok"
Arkadaşımın ablası bunu kabul ederek evlendi.
Sonuç olarak 9 senelik evliler 2 yaşında kızları var.
Ve hiçbir şekilde ne doktora gittiler ne tedavi oldular.
Arada kendisi espirisini yapar "ilk duyduğumda kendimden şüpe ettim ama allahtan kızım babasının fotokopisi" diye.
Eminim bu ve bunun gibi bir çok örnek vardır.
Allah ol deyince olacak. Sakın umudunu yitirme.
Sevgiler...

Allah için imkansız diye bir şey yok güzelim rabbim isterse olur sen canını sıkma be gülüm tedbirini al tevekkülünü yap tedaviyle olur inşallah
yeter ki sen inan ve umudunu yitirme biz ne çocuğum olmayacakmış diyipde bebeğini kucaklayanları gördük sen Allah'a sığın O isterse olur O dilerse olur a.s.a.s.a.s.

temiz kalbinde yuregınde bu varsa mutlaka bır gun olacaktır umudunuzu sakın yıtırmeyın allah sevdıgı tum kullarının yanındadır..........

Canım çok tşk ederim. Haklısın Allah ol derse muhakkak olucaktır. Eşimle benimde yüzümü güldürecektir illaki, ama gerçekten ben daha 24 eşim 26 yaşında ama gitmedigimiz doktor adım atmadıgımız hastane kalmadı ve doktorlar çok umutsuz konuşuolar bu yüzden eşimde bende çok yıprandık.. Saol cnm bi gebe kalim kadınlar kulubunde her bölümde ben hamileyim diye konu açıcam valla..yerimseniben

Burdan bana cvp yazan ve yardımcı olmak isteyen tüm arkadaşlarıma çok tşk ederim. Allah hepinizden razı olsun hepiniz çok ii çok vijdanlı insanlarsınız, kendinizi benim yerime koyup öyle cvplandırıosunuz çok saolun...

canım allahtan ümit kesilmez inş en kısa zamanda bebeğini kucagına alırsın rabbim sana ve isteyen herkese hayırlı evlatlar nasip etsin,ama sakın sıkıntı stres yapma derim insanın en büyük düşmanıdır bunlar,dogal olarak hormonlarda etkileniyor içini ferah tut dualarımız sizinle aeo.

Canım benim takip edememişim kusuruma bakma. Yaşın daha çok genç. Bu bir umut olmalı senin için. Bizimde hiç bir sebep olmamasına rağmen çocuğumuz olmuyor ama inan ben umudumu hiç kaybetmedim. Benim içimde hep bir ses bana umudumu kaybetmememi söylüyor. Zamanı geldiğinde olacak ben buna inanıyorum. Seninde yıpranmış olsanda hala vazgeçmediğini hissediyorum. Güzel haberlerini bekliyorum. Dualarım seninle ve bizim gibilerle...:1hug:

canım benim seni çok iyi anlıyorum bende doğal yolla hamile kalamıyorum hemde hiç bir sorun bulunmamasına rağmen çok dr gittim ara ara dinlenerek aşılama tüp derken 11 yıl bitti sadece tüpte şansı yakaldık oda bizi erken bıraktı fazla girmek istemiyorum bu mevzuya neyse çok yıprattım kendimi olmayınca olmuyor be arkadaşım zaman zaman ümütsizliğe kapılabiliyor insan bu uzun sürmüyor ama ben her negatf günü yıkılıyorum sonra rabbim bir sebeple yeni umutlar veriyor içime tekrar kalkıyorum yola devam yaşamaya devam diyorum çünkü biliyorum hayır gördüğümde şer şer gördüğümde ise hayır vardır diyorum her şeyin en iyisini en doğrusunu o bilir ve inanıyorum olcak sende inan ve vazgeçme k.i.b

Allah'tan ümit kesilmez canım,sıkma canını olurmu.:teselli:
Yüce rabbimin adaleti o kadar büyük ki.
Bi bakmışsın hiç ummadığınız anda anne baba olmuşsunuz.......
:Saruboceq:

canım benim okudum kötü diye nitelendirdiğin haberini.bunu duymak insanlar için eminim zordur.ama sana çok güzel bir şey anlatayım ve asla umudunu kaybetmemen gerektiğine birazcık yardımcı olayım.
bundan 20 sene önce teyzemin bebeği olmayacağını söylemişler.tıpkı senin ki gibi.kız kardeşlerinin bir bir hamile kalması ve çocukları olmasına ne kadar sevinsede kendisinin olmayacağını bilmek üzüyormuş onu.yılmamış.hava alanında çalıştığı için yurt dışında birşeyler bulacağını düşünmüş.bir kaç ilaç getirtmiş doktor kontrolünde onları kullanmış ve 6 yıl sonra bir tane kızı olmuş.rabbim emeklerinin karşılığını vermiş.yani sonunda umut etmiş ve rabbimden umut kesilmez demiş öylede olmuş.inşallah sende bir yolunu bulacaksın.rabbim sizin içinde bir yerlerde bir mucize düşünmüştür.hakkında hayırlısı olsun canım.

Ah be canım Allah okadar büyükk ki ne olmazlar oluveriyor,doktor yılar önce benim annemede ''kızım boşyere uğraşma senin çocuğun olmaz kaderine razı ol,doktor doktorda gezme parana yazık'' demiş,ama gel görki 8 sene sonra ben dünyaya gelmişim arkasından da 3 kardeşim:ecrin_bebek:diyeceğim o ki umudunu kaybetme,kendini üzme isyan etme,kalbini ferah tut..:teselli:

Kızlar ümitsizlik yok .Allahdan hayırlısı ile hepinizi olur inş sakın yılmayın olmaz denen kimlerin oluyor. Hadi bakim doğru bebe hayallerine dalıyoruz hep beraber [ben bile]

Arkadaslar çok tşk ederim canlarım benim.. Allahdan umut kesilmez biliorum ama insanın piskolojik durumu devamlı yön degiştirebilior sizlerde bilirsiniz ki bunu kabul edip bununla yani çocugum olmucakmış düşüncesiyle yasamak çok zor arkadaslar. çok hayaller kurdum evlat sahibi olabilmek için bilmiorum belkide bişeyi bu kadar çok istemek hayır getirmedi bana ben çok istedim ama rabbim bize evlat vermio vermiosada bi bildigi vardır muhakkak bunu biliorum hayırlısı budur belkide ama o güzel masum bebegin kokusunu duymayı Allahımdan çok istiorum biliorum ki açılan elleri o geri çevirmez yinede herşeyin hayırlısı diyorum nasibimde annelik varsa zaten olucaktır yoksada Allah büyük Allah kocamı ailemi bana bagaslasın .. Ama bi bebişimin olmasını kısmetimde anne olmayı çok istiorum çok.. Bütün hayallerim bunun üzerine..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…