Kizlar Erken Doğum Riskim Olabilirmiş:(((((

tekrara geçmiş olsun u2rem vallahı sevındım kız dıkkat et kendıne

tekrara geçmiş olsun u2rem vallahı sevındım kız dıkkat et kendıne

amin canim bunu bütün kalbimle diliyorum.Sizler ne kadar sanlisiniz farkinda bile deyilsiniz.Tabiki ben ve benim durumumdakilere göre.Ben 35 yasindayim 16 yillik evliyim ve anne olma konusunda sanssizlardanim bir dis gebelik sonucu doktorlarin eksikliyi yüzünden (Türk doktorlarini kastetmiyorum ben Almanyada yasiyorum)26 yasimda tüplerim alindi 6 kez tüp bebek tedavisi gördüm ve en sonuncusunun sonucunu bugün aldim yine basaramadik (ARKADASLAR SU AN MSN E GECMEM GEREK ACILEN SONRA GÖRÜSÜRÜZ)

canım ya senı enıı anlayanlardan bır tanesı benım benımde olmadı tedavıyle hamıle kaldım ama herseyın hayırlısı bundada vardır bir hayır ned esem bılmıyorum stresle olmuyo canım kendını salıver bak goreceksın ben stres yaptım yaptım aha olmadı dıe hamıle kaldıgım ay boşverdım ve oldu

geçmiş olsun canım inş bebeklerimiz zamanında gelir bende korkuyom karnm büyükmüş çevrem diyor canımı sıkıyorlar

sielcim site site seni arıyorum neden yazılarıma cevap vermiyosun epeydir giremiyodum evime hırsız girdi laptopumu çaldı bizde yeni aldık hemen sizleri aradı m hamişlik naasıl gidiyor ben artık çok rahatsızım çok ağırlaştım 3 hafta sonra ayrılıcam

geçmiş canım.ihmal etma tabiki.ama arkadaşımızın biri sırtüstü yat demiş.sakın sırt üstü yatma tehlikeli yan yatman önemli.sırtüstü yattığında-ki ilerlemiiş bir gebelik seninki- bebek oksijen alması güçleşir.snde bile nefes alman zorlaşır.yattığındada hissediyorsundur bunu.yan yattığında oksijen alımıda senden beslenmeside daha kolay olur.aklında bulunsun.

geçmiş canım.ihmal etma tabiki.ama arkadaşımızın biri sırtüstü yat demiş.sakın sırt üstü yatma tehlikeli yan yatman önemli.sırtüstü yattığında-ki ilerlemiiş bir gebelik seninki- bebek oksijen alması güçleşir.snde bile nefes alman zorlaşır.yattığındada hissediyorsundur bunu.yan yattığında oksijen alımıda senden beslenmeside daha kolay olur.aklında bulunsun.

sağol cnm 30. haftalıkken bööle bir risk yaşadık ama şükür bebeğim 38+ 2 . haftada doğdu..ben kendimi hep 38. haftaya odaklamıştım zaten..yerimsenibenyerimsenibenşimdi 19 günlük olduk...darısı tüm bekleyenlerin başına...

X