Kizlar Erken Doğum Riskim Olabilirmiş:(((((

yat uzan dinlen hiç bi iş de yapma.. 1,5 ay çabuk geçer inş .. :teselli:

geçmiş olsun canım... bencede doktora görün için rahatlar en azındann çok yorma kendini dikkat et kendine...

canım ben yeni gördüm.çok geçmiş olsun.doktora gittiğin iyi olmuş.herşeyin normal olduğuna çok sevindim.kendini yorma,ayaklarını uzatıp bol bol dinlen.iştende izinmi alcan,rapormu alcan artık yap bişeyler.ne kendini,ne de bebeğini riske atma canım.bakalım yarın kendi doktorun ne diyecek.hayırlı haberlerle gel inşallah...kendine ve kuzuna iyi bak...

e hadi gecmis olsun allaha sukurler olsun bi sey yokmus
sen o zaman fazla yorma kendini yat dinlen

kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim hastaneden geldik şimdi çook şükür bebişte herhangi bir anormallik yok kalp sesini dinledik bikaç saatte kontrol altında tutmak istediler bebeğin hareketleri gayet ii :dance:kanamam durdu bu arada pazartesi dr.uma da gideceğim ayrıca...45 günlükken de kanamam olmuştu o zaman düşük tehlikesi tanısı konmuştu ve istirahat verilmişti bikaç hafta hiç bişi yapmadan yatmıştım şimdi gene istirahat etmemi yatakdan çok mecbur kalmadıkça kalkmamam gerektiğini sölediler...ya en az 6-7 hafta daha idare etmem dikkatli olmam lazım...a.s.

çok şükür canım bişey yokmuş gözün aydın..
yat dinlen canım doktorunun dediklerini uygula iş felan yapma sakın dikkat et kendine..a.s.

canım çok geçmiş olsun...inşallah bebegini sağ salim kucağına alacaksın...

ben de yeni gördüm mesajını u2rem. çok geçmiş olsun... herşeyin yolunda olduğuna çok sevindim... dikkat et kendine ve bebişine.

sağolun kızlar 2 gündür giremedim nete dinleniorum artık erken emeklilik gibi zaten haftaya 32.haftam doluyodu 1 hafta önceden bırakmış oldum işi bugünde doktora gideceğim bakalım bizim kız ne alemde korkuuttu beni ama gelince ben ona yapacağımı bilirim:1hug:

dev189pp___.png

sağolun kızlar 2 gündür giremedim nete dinleniorum artık erken emeklilik gibi zaten haftaya 32.haftam doluyodu 1 hafta önceden bırakmış oldum işi bugünde doktora gideceğim bakalım bizim kız ne alemde korkuuttu beni ama gelince ben ona yapacağımı bilirim:1hug:

dev189pp___.png

çok sewindim canım bişi çıkmadığına yat dinlen canım insan çok korkuyor gerçekten bi çıksalar hayırlısıyla bende yapacağımı biliyorum oğluşuma yaramazlarr daha karnımızda başladılar yaramazlığa sırnaşık şey

çok dikkatli ol bence.bende 24 haftalıkkın yaşadım o korkuyu.gece saat onbiri geçiyodu birden bire kan boşaldı.ama tarif edemem size.bikaç damla falan değil.hemen doktorumu aradım.hastaneye gel bende geliyorm dedi.hemen gittik.ultrasonda baktı ama bi sorun görmedi.ama her ihtimale karşı yatırıcam ded.2 gün kaldım hastanede.çıktıktan sonrada 2 hafta daha devam etti.tuvalet haricinde kalkmam yasaktı.şimdi çok iyiyim şükürler olsun.28 hafta 4 günlüğüm şuan.risk devam ediyo ama biraz daha rahatım.dikkatli olmamız gereken bi dönem.herkesi allah hayırlısıyla bebişleriyle buluştursun inşallah

dev189pp___.png

cnm doktora gittin mi , ne diyor doktor kanama nedenmiş ?

kızlar bugün doktorumuza gittik herşey çoook ii kanamanın sebebi plesantanın yer değiştirmesinden veya kendimi yoracak bişey yaptığımdan olabilirmiş bundan sonra stres yok,fazla ayakta kalmak yok,ama bol yürüyüş :1shok: ağır işlerden uzak durup bol bol dinlen dedi... gene böyle bi durum olursa doğumu geciktirici bi fitil verdi...umarım kullanmak zorunda kalmam...bebeğimiz hala doğum pozisyonu almamış...son ana kadar dönebilir dedi...bekleyip göreceğiz...desteğiniz için ayrıca hepinize tek tek teşekkür ediyorum...bitanesiniza.s.

dev189pp___.png

u2rem tam ben sorduğum anda sen cevabı yazmışsın :) umarım tekrar yaşamazsın korkutucu bir durum .. ağır kaldırma , yükseğe uzanma yine de cnm , tekrar geçmiş olsun a.s.

ne güzel işte u2remcim kızını görmüşsün iyi oldugunu saglıklı oldugunu duymuşsun bundan sonrasınada artık dikkat edicez ne kadar zamanımız kaldı ki zaten sayılı günlerimiz kaldı :dance:

dev185pp___.png

canım çok sevindim bişeyinizin olmadığına. tekrar geçmiş olsun. hayırlısıyla bi doğursakkkk

Merhaba canim,öncelikle sunu söylemek istiyorum,benim kalbim her an birileri icin carpar su an tek senin icin carpiyor seni tanimasam da bu senin derdinle üzülmemem icin bir sebep deyil.Sen kalbini ferah tut Allah´imin izniyle hic birsey olmaz.Bu tür sikayetler hamile kadinlarda olabiliyor ben anne deyilim ama arastirmalar yaptigim icin biraz bilgim var belki ilerleyen zamanlarda forum arkadaslarimla
daha cok sohbet ederim Allah´a emanet olun

amin canim bunu bütün kalbimle diliyorum.Sizler ne kadar sanlisiniz farkinda bile deyilsiniz.Tabiki ben ve benim durumumdakilere göre.Ben 35 yasindayim 16 yillik evliyim ve anne olma konusunda sanssizlardanim bir dis gebelik sonucu doktorlarin eksikliyi yüzünden (Türk doktorlarini kastetmiyorum ben Almanyada yasiyorum)26 yasimda tüplerim alindi 6 kez tüp bebek tedavisi gördüm ve en sonuncusunun sonucunu bugün aldim yine basaramadik (ARKADASLAR SU AN MSN E GECMEM GEREK ACILEN SONRA GÖRÜSÜRÜZ)

canım bende giremiyorum ne zamandır siteye malum son aylar işler yoğun yazda geliyor
çok çok geçmiş olsun kendine çok dikkat et yorma kendini hersey yolunda gidecek inşallah
bu temmuz ayı kızları çok yaramaz çıktı kızlar yaw biz ne yapacağız bunlarla :))))

X