kızlar erkek arkadaşımı çok boğdum ayrıldı 3 hafta sonra yazdım.

aşkın mantığı yok ki aşık oldum.

Efendim demiş adam zaten sadece yani bu kadarcık cevabı coğu erkek verir neden engellesin sussun pussun belki birşey soracaksınız belki başka bişey ergen değilse karşınızdaki efendim der yani. 3 hafta geçmiş siniri kalmamıştır barışmak istemiyorsada bunu insan gibi size söylicektir ha özür dilersiniz kabul edebilirde. Ama genelde böyle durumlarda özür dilendiğinde barışılsada erkeğe bişeyler olur ve artık o değer vermemeye başlar.

Kesinlikle bu kadar basit birsey icin terapi almak falan cidden anlamiyorum boyle yazanları. Bir ask meselesi bu masumca
abartıp terapiye kadar getiriyorlar meseleyi cidden bende anlamıyorum saf, masumca davranmak varken

doğru haklısın özür dilemeyeyim en iyisi.
şey diyeyim o zaman "sıkıldım ondan yazdım yok bir şey."
yani sıkılınca aklıma geliyorsun gibi bir cevap.

Genç bir kızsın sanırım. Bak erkekler o sürekli yazan kız profiline geri dönmez. Köle olma ya bırak o gelsin o sana ulaşmaya çalışsın. Sen meşgul et kendini sevgini de yaşa ama bu kadar mıçmıç yapma kendini aşkito musun sen ?

haklısın cidden bu yüzden yok bir şey sıkıldım ondan yazdım diye cevap verdim.
asla da yazmam kendimle ilgilenip gerçekleri gösterdiğiniz için teşekkürler

Öncelik kendin ol hayatta her zaman. Kendi alanına hobilerine arkadaşlarına odaklan, o zaman hayatına kim girerse girsin bu kadar darlamazsın . Başta aşktan başın dönerken sürekli darlamak aramak yazmak istiyorsun ama zamanla o dinamik oturuyor normal bi ilişkide. Madem tolere edememiş boşver gitsin seni olduğun gibi sevecek biri çıkar karşına.

doğru haklısın özür dilemeyeyim en iyisi.
şey diyeyim o zaman "sıkıldım ondan yazdım yok bir şey."
yani sıkılınca aklıma geliyorsun gibi bir cevap.
Ay öylede yazma canım sende iyi artık Dene bi kere daha nolcak değer vermezse ayrılırsın oturup konusun yüz yüze hatalarını söyle özür dile

haklısın cidden bu yüzden yok bir şey sıkıldım ondan yazdım diye cevap verdim.
asla da yazmam kendimle ilgilenip gerçekleri gösterdiğiniz için teşekkürler
İşte onu yazmamalısın sevebilirsin özleyebilirsin bunlar insani duygular.
Madem efendim dedi nasılsın seni merak ettim diyebilirdin. Sohbet ilerlerse devam ederdin.
Böyle şeyler herkes yaşamıştır hemen terapilik halde olmayabilirsin yaşın küçüktür çok kapılırsın olur yani takma kafana

Ay öylede yazma canım sende iyi artık Dene bi kere daha nolcak değer vermezse ayrılırsın oturup konusun yüz yüze hatalarını söyle özür dile
yazdım gitti.
valla sen bana öyle şeyler diyince gözümde direkt şeytana dönüştü.
duygularım yoğunlaştığı vakitlerde de tekrar yazdıklarını okurum ahahahahhaa teşekkür ederim.

Gerçek anlamd aboğmadıysan bir sorun yok

şöyle onun da kusurları çoktu ama çok sevdiğim için söylemedim biraz realist yorumlar okuyunca yazdım maalesef.
haklısın yaşım küçük 20'li yaşların başları ondan öyle sanırım

yazdım gitti.
valla sen bana öyle şeyler diyince gözümde direkt şeytana dönüştü.
duygularım yoğunlaştığı vakitlerde de tekrar yazdıklarını okurum ahahahahhaa teşekkür ederim.
Kız sen her şeyi çok uçlarda yaşıyorsun galiba özür dilemeyi düşünürken bir anda fikrin değişti gözünde şeytana döndü adam bence biraz denge kurmayı öğrenmen gerek yoksa hem kendini hem karşındakini yorarsın canım

haklısın yapım bu çok enerjik bir insanım da.
her şeyi çok uçlarda yaşıyorum aşkı, sevgiyi, nefreti, başarıyı, başarısızlığı aklınıza gelebilecek her şeyi ya hep ya hiç.
normaleşme için çabalıyorum ama allah beni öyle yaratmış

ne dedi cevap olarak?
sustu ne diyecek ahahahhaha tiksinir öyle şeylerden bende tiksindiği şeyi yaptım 3 haftadır karşısında yalvaran, seni özledim diyen kız görmedi haliyle efendim diyip tekrar bunu söylememi bekledi bir daha asla.
bir ara şey demişti bana sen bana seni özledim demeyince zoruma gidiyor ahahhahaa
bir daha demem asla insanlıktan çıktım ben

Zaman durduğu yerde durmuyor 3 aylık ilişki çok yeni tanımak için de derinlesmek içinde.Bence 3 hafta uzun bir ara konu 3 Aysa.Yarim saat sonra efendim demesi de hala ne istiyorsun benden .Siz değiştiğinize eminmisiniz yada onun sizi yeniden görmek istediğine.Umut verici yazmak isterdim de değiştim çabası vermeye yetecek kadar tanınmaz üç ayda.Belkide böyle olmalı belkide başka biri var kaderde sizin için .Ben zorlamalar yada bitince geri dönüşleri çok zor buluyorum.Tekrar basladigi yerden kopuyor Okuduğum kadarıyla pek değişmiş gibi değilsiniz.İliski taktikle yaşanmaz sizi olduğunuz gibi sevecek birisi olsun fikrim bu.Boguldugu zaman ayrılmak yerine konuşabilir sizde belki ufak rötuşlar yapardınız kendinize.Boylesi ilişkiyi yıpratır zamanla kişiler daha huzurlu ve sakin kişilere doğru yönelir.Cunku huzur yoksa aşkın anlamida kalmaz uzun vadede

efendim dedikten sonra sizin bişey yazmanız gerekir insan ilişkileri hani böyle olur ya biri seni çagırır efendim dersin sonra bişey demezsen ne yapacak kendi kendine senden mesaj mı beklesin ablacım kaç yaşındasın alla sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…