kızlar erkek arkadaşımı çok boğdum ayrıldı 3 hafta sonra yazdım.

efendim dedikten sonra sizin bişey yazmanız gerekir insan ilişkileri hani böyle olur ya biri seni çagırır efendim dersin sonra bişey demezsen ne yapacak kendi kendine senden mesaj mı beklesin ablacım kaç yaşındasın alla sen 😁
23 yaşındayım ama yazdığıma pişman oldum anlık yazdım sonra bana yaptıkları aklıma gelince şey dedim; yok bir şey sıkıldım sadece.
şimdi delirmiştir ahahahahha tiksinir böyle şeylerden iyi yaptım hiçte pişman değilim aklım demediklerimde kaldı.
bir ara şey de demişti bana sen özledim demeyince zoruma gidiyor ahahahhahaa o da aklıma geldi ondan öyle cevap verdim.

23 yaşındayım ama yazdığıma pişman oldum anlık yazdım sonra bana yaptıkları aklıma gelince şey dedim; yok bir şey sıkıldım sadece.
şimdi delirmiştir ahahahahha tiksinir böyle şeylerden iyi yaptım hiçte pişman değilim aklım demediklerimde kaldı.
sen hala aşıksın ve saçmalıyorsun o sinirlense ne olacak saçma dediği şey , geldi bizim yapışkanım. Sessiz kal

bir ara şey de demişti bana sen özledim demeyince zoruma gidiyor ahahahhahaa o da aklıma geldi ondan öyle cevap verdim.
Hiç de delirmedi bu da bana taktı ehuehuehu diye havalanıyor, seni sevseydi 3 hafta beklemezdi, seni umursamıyor ama tüm erkekler neredeyse cevap verir kendi ayağınla gitmiisin o da eğlence peşinde

ne kadar sürelikti ki boğdun herifi? ayrıldıysan bir daha dönmeye niye çalışıyorsun? bir daha boğmicak mısın sanki. boş ver önüne bak canı sıkılınca gene gidecek biri için uğraşma bu sürede sen kendini geliştir, ya da güven veren adamla birlikte ol

adamı çok boğdum hatalar yaptım bir daha asla konuşamayacağını düşünüp yazarsam da engeller direkt diye düşündüm.
aradan 3 hafta geçti ayrılığımızın 1 saat önce ona yazdım yarım saat sonra da direkt efendim cevabını verdi.
ne diyeceğimi bilmiyorum sizce açık kapı mı bıraktı!?
Eğer bıktırırsan sevse bile bırakır. Seni sevse 3 hafta konuşamaz dayanamaz diye birşey yok. Sevse de anlaşamadığı için sık boğaz ve toksik bir ilişkiye katlanmaması çok normal. Sık boğaz etme sebebin nedir ? Hayır konuşacak bir şey varsa normal konuşma adabınız yokmu ikinizin oturup bi masada çay içip konuşamayacak seviyedeyseniz çok sıkıntılı bir durum. O stresse gelemiyor sende sık boğaz etmeden duramıyorsun. Yarın birgün başka erkek arkadaşın olunca ne yapacaksın peki insanlarla nasıl iletişim kuracaksın?

İnsanlar hatalarından ders çıkartmadığı sürece aynı hatalara düşerler. Efendim dediyse yine iyi nezaketliymiş bence seni neler rahatsız ediyor bunları sakince söylemelisin ve karşı taraf seni dinlemiyor seni göz ardı ediyorsa ilişkiyi bitirmelisin bazı şeyleri zorlamak zorlaştırmak hiç bi işe yaramaz kaldı ki sevgilin yani kocan da değil kalkıp bukadar sık boğaz edesin konunun ne olduğunu bilmiyorum dış etken olarak yazıyorum ama biraz ağır davranıp mantıklı hareket etmek güzel olurdu bu Saaten sonra da hedefin güzel iletişim kurmak olsun.

sen hala aşıksın ve saçmalıyorsun o sinirlense ne olacak saçma dediği şey , geldi bizim yapışkanım. Sessiz kal
haklısın sessiz kalmak daha mantıklı yazmam anlık duygu yoğunluğu yaşadım yazdım sonra pişman oldum.

Hiç de delirmedi bu da bana taktı ehuehuehu diye havalanıyor, seni sevseydi 3 hafta beklemezdi, seni umursamıyor ama tüm erkekler neredeyse cevap verir kendi ayağınla gitmiisin o da eğlence peşinde
yok ahahahaa onu iyi tanıyorum sinirlendiğine adım
anlık duygu yoğunluğu ile nasıl başa çıkarım aslında onu bitirdim daha çok ama anlık gelince kendimi durduramıyorum

onu iyi tanıyorum dengesizlikler çıldırtır onu egolu da dengesizlik yaptım biraz daha soğumuştur benden

yok ahahahaa onu iyi tanıyorum sinirlendiğine adım

anlık duygu yoğunluğu ile nasıl başa çıkarım aslında onu bitirdim daha çok ama anlık gelince kendimi durduramıyorum
kafanı dagıtarak genç kızsın ya en güzel yaşların süslen püslen git gez dolaş aktiviten olsun hobin olsun okul vs yok mu?

kafanı dagıtarak genç kızsın ya en güzel yaşların süslen püslen git gez dolaş aktiviten olsun hobin olsun okul vs yok mu?
var ders çalışıyorum da geziyorum da süsleniyorum da olmuyor anlık geliyor nasıl anlatacağımı bilmiyorum anlık bana yaptığı her şeyi unutup tekrar aşık oluyorum sonra geçiyor ama geliyorlar anlık

adam demgesizliklerin yüzünden ayrılmıs zaten… büyük ihtimalle sükür namazına gitmistir seni hayatından çıkardığı için 🙄 yorulmuyor musunuz ya böyle? neden kendinizi böyle durumlara sokuyorsunuz? yazık. sonra erkekler neden bu kadar egolu. aha kanıtı

adam demgesizliklerin yüzünden ayrılmıs zaten… büyük ihtimalle sükür namazına gitmistir seni hayatından çıkardığı için 🙄 yorulmuyor musunuz ya böyle? neden kendinizi böyle durumlara sokuyorsunuz? yazık. sonra erkekler neden bu kadar eg

adam demgesizliklerin yüzünden ayrılmıs zaten… büyük ihtimalle sükür namazına gitmistir seni hayatından çıkardığı için 🙄 yorulmuyor musunuz ya böyle? neden kendinizi böyle durumlara sokuyorsunuz? yazık. sonra erkekler neden bu kadar egolu. aha kanıtı
yok şükür namazına gitmemiştir onun olumsuzlukları benimkimden daha çoktu bunun farkındadır dengesizliğimin sebebi de onun yaptıkları.
bir de kendi ilişkilerinizde hiç hata yapmamış gibi konuşuyorsunuz ya ahahahhahahaha

yok şükür namazına gitmemiştir onun olumsuzlukları benimkimden daha çoktu bunun farkındadır dengesizliğimin sebebi de onun yaptıkları.
bir de kendi ilişkilerinizde hiç hata yapmamış gibi konuşuyorsunuz ya ahahahhahahaha
kendimi kücük düsürecek hatalar yapmadım?? emin olmadığım, beni mutlu etmeyen bir ilişki bittikten sonra karşı tarafı taciz edip gelip burda bu tacizi savunmadım?

yani evet.. liseli ergen hataları yapmadım ilişkilerimde. 🙃

kendimi kücük düsürecek hatalar yapmadım?? emin olmadığım, beni mutlu etmeyen bir ilişki bittikten sonra karşı tarafı taciz edip gelip burda bu tacizi savunmadım?

yani evet.. liseli ergen hataları yapmadım ilişkilerimde. 🙃
hata yapmamış olsaydın ilişki olurdu ilişkiler olmazdı ahahhaahahaha ayrıca bahsettiğin şeyin taciz ile alakası yok taciz ne demek!?
rahatsız etmek demek.
rahatsız verici davranışlarda bulunmadım yani önce neyin ne olduğunu öğrenin ya da liseyi tekrar okuyun.

hata yapmamış olsaydın ilişki olurdu ilişkiler olmazdı ahahhaahahaha
jdjdj ilişki seni artık memnun etmediğinde ayrılır, karşı tarafın hayatına da saygı duyarsın. öneririm sana da.. belki o zaman sağlıklı, insanların psikolojilerine oynamak için kendini yıpratmadığın ilişkiler yasarsın 🙃

ilişkilerin bitmesi, o ilişkinin hata olduğunu göstermez.. artık yürümüyordur ayrılırsın. inşallah yakın zamanda iyileşirsiniz. 23 yasinda hala bu sekilde bir düsünce yapısıyla devam etmek cok zor..

jdjdj ilişki seni artık memnun etmediğinde ayrılır, karşı tarafın hayatına da saygı duyarsın. öneririm sana da.. belki o zaman sağlıklı, insanların psikolojilerine oynamak için kendini yıpratmadığın ilişkiler yasarsın 🙃

ilişkilerin bitmesi, o ilişkinin hata olduğunu göstermez.. artık yürümüyordur ayrılırsın. inşallah yakın zamanda iyileşirsiniz. 23 yasinda hala bu sekilde bir düsünce yapısıyla devam etmek cok zor..
yürümemesinin sebepleri acaba ne!? hatalar olması veya olumsuzluklar yüzünden bıkılması.
lütfen kalkıp bana böyle cevaplar vermeyin güldürüyorsunuz çünkü.
ayrıca sağlıklı bir insan ayrılıkta ve ölümde acı çeker ister istemez duygusal hatalar yapabilir.
kimseyi rahatsız etmeyip tehditler yağdırmadan ama bende bunları yaşıyorum.
ilişkilerden dolayı sanırım duygularınızı kaybetmişsiniz.
çünkü bir şeyi dümdüz bitirmekte normal ve sağlıklı bir şey değil insan kalabilenin duygularına aykırı.

yürümemesinin sebepleri acaba ne!? hatalar olması veya olumsuzluklar yüzünden bıkılması.
lütfen kalkıp bana böyle cevaplar vermeyin güldürüyorsunuz çünkü.
ayrıca sağlıklı bir insan ayrılıkta ve ölümde acı çeker ister istemez duygusal hatalar yapabilir.
kimseyi rahatsız etmeyip tehditler yağdırmadan ama bende bunları yaşıyorum.
ilişkilerden dolayı sanırım duygularınızı kaybetmişsiniz.
çünkü bir şeyi dümdüz bitirmekte normal ve sağlıklı bir şey değil insan kalabilenin duygularına aykırı.
askim biz de üzülmüyoruz demedik? üzülüyoruz da bizi terkeden adamı taciz etmiyoruz? en son lisede yaptık bunları, sonrasında kendimize saygımız oluştu diyelim…

duygularımı da kaybettiğim yok yani de gercekten kendinizi böyle iyi mi hissediyorsunuz?

bir de “çok sinir olmustur bu yaptığıma hehehe” diye seviniyorsunuz. özür dileyerek söylüyorum ama dısardan bir göz olarak bu tavırlarınızla gıcık bir karaketeriniz olduğunu görüyorum. toksiksiniz. hamgi insan hayatında bunu ister?

askim biz de üzülmüyoruz demedik? üzülüyoruz da bizi terkeden adamı taciz etmiyoruz? en son lisede yaptık bunları, sonrasında kendimize saygımız oluştu diyelim…

duygularımı da kaybettiğim yok yani de gercekten kendinizi böyle iyi mi hissediyorsunuz?

bir de “çok sinir olmustur bu yaptığıma hehehe” diye seviniyorsunuz. özür dileyerek söylüyorum ama dısardan bir göz olarak bu tavırlarınızla gıcık bir karaketeriniz olduğunu görüyorum. toksiksiniz. hamgi insan hayatında bunu ister?
ben taciz mi ediyorum!?
yaklaşık 1 ay sonra anlık duygu yoğunluğundan yazdım sadece.
sonra pişman oldum çünkü kendisi bir sürü haksızlık yaptı bana aklıma gelince de pişman olup sinir olacağı bir tavır takındım geri toksik değilim hak ettiği tavra geri döndüm.
bir de ilk ilişkim lise de ortaokulda yaşamadım ilk ilişkini lisede yaşadığın için en son lisede yaptın bunları sen.
bende lisede yaşadığını daha yeni yaşıyorum haliyle bir sürü hata yapmasına rağmen ister istemez anlık duygu yoğunlukları yaşabiliyorum sende beni anla! ayrıca dediğini de anlıyorum haklısın.

X