Kızlar dualarımız için 313 ayetel kürsi okuyalımmı. Birlikten kuvvet doğar.

kızlar ozaman gene bugün bölüştürelim yarın yine duasını toplarız olurmu.
canım ben dediğim gibi bugün adet oldum. dünden ne olur ne olmaz diye okuduğum 10 tane vardı. onu ekleyelim inşallah.

edit: yada dur tamamlatırım ben bunu anneme :)

@@berirem DERKİ : allahım bana ve isteyen herkese sağlıklı hayırLı evlatlar nasıp et .amınnnn 40tane

@Ceylinimdeceylinim DERKİ:Hayirli bir iş hayirli bir rizik kapısı aç ya Rabbim. amin.
40 tane

@elanur84 DERKİ:yaşım 30 oldu hayırlı bi evlilik yapmamı nasip et. amin
40tane

@gsx DERKİ: sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin.
40 tane
okundu.....

@pamukelf DERKİ : Allahım sağsalim bebeğimi kucağıma almayı, sağlıklı hayırlı iyi kalpli bir evlat olmasını nasip et... ve hepimizin güzel dileklerini Allahım kabul et,amin
40tane

@Saksi_Degilim_Ben DERKİ:hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek nasip et. amin
40tane

@segazel DERKİ :Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip et. Amin.
40 tane

@@ozlenen2010 DERKİ :
33 tane..

yarın öğlene kadar (bitiş tarihi cuma selasıyla duasını yapalım inş : 21.11.2014)

Son düzenleme:
Yarina biter benim ki inşallah kizlar.
Hergun birine okuyalim sonra yine başa dönelim :)

B berirem DERKİ : allahım bana ve isteyen herkese sağlıklı hayırLı evlatlar nasıp et .amınnnn 40tane

@Ceylinimdeceylinim DERKİ:Hayirli bir iş hayirli bir rizik kapısı aç ya Rabbim. amin.
40 tane

@elanur84 DERKİ:yaşım 30 oldu hayırlı bi evlilik yapmamı nasip et. amin
40tane

@gsx DERKİ: sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin.
40 tane
okundu.....

@pamukelf DERKİ : Allahım sağsalim bebeğimi kucağıma almayı, sağlıklı hayırlı iyi kalpli bir evlat olmasını nasip et... ve hepimizin güzel dileklerini Allahım kabul et,amin
40tane

@Saksi_Degilim_Ben DERKİ:hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek nasip et. amin
40tane
okundu.....

@segazel DERKİ :Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip et. Amin.
40 tane

@@ozlenen2010 DERKİ :
33 tane..

yarın öğlene kadar (bitiş tarihi cuma selasıyla duasını yapalım inş : 21.11.2014)

Kızlar bende bitirdim 40 taneyi ALLAH kabul etsin isallah

merhaba kızlar şule yani gsx arkadaş bugün giremicekmiş. işleri yoğunmuş. benden rica etti.kızlar selayla duasını yapalım inş.
B berirem @pamukelf segazel segazel ve ozlenen2010 ozlenen2010 okumamış sanırım. onlarda bildirim yaparsa hep birlikte dua edip fatihayla duasını toplarız.

ama canım gsx yok . benim sansına bugün kimse yok..

X