Kızlar dualarımız için 313 ayetel kürsi okuyalımmı. Birlikten kuvvet doğar.

Kizlar bende bitirdim 40 taneyi ALLAH kabul etsin isallah

• Beğen
Reactions: gsx
Ben de okudum 40 tane. Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip etsin . Amin.

Kızlar burası biraz düzensiz gidiyor sanki , liste yapsak sırayla okusak ayrıca kaç tane okundu onlarida listede belirtsek

herkes okudu ben öğle namazından sonra herkesin dileğine dua edicem

YENİ LİSTEYİ NASIL OLUŞTURALIM KIZLAR.
İLK DEFA BÖLE BİŞİ YAPIYOM VE DUAYA ÇOK İHTİYACIM VAR.
HERGÜN BİRİNEMİ OKUYALIM. YOKSA HERGÜN HEPİMİZ İÇİNMİ DUA EDELİM.

KIZLAR HERKES OKUDU. ALLAH KABUL ETSİN.
dileklerimiz:

B berirem DERKİ : allahım bana ve isteyen herkese sağlıklı hayırLı evlatlar nasıp et .amınnnn

@Ceylinimdeceylinim DERKİ:Hayirli bir iş hayirli bir rizik kapısı istiyorum.

@elanur84 DERKİ:yaşım 30 oldu hayırlı bi evlilik yapmamı nasip et. amin

@gsx DERKİ: sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin.

@pamukelf DERKİ : Allahım sağsalim bebeğimi kucağıma almayı, sağlıklı hayırlı iyi kalpli bir evlat olmasını nasip et... ve hepimizin güzel dileklerini Allahımın kabul et,amin

@Saksi_Degilim_Ben DERKİ:hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek için dua istiyorum.

@segazelDERKİ :Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip etsin . Amin.

ey Rabbimiz ! Bize dünyada iyilik ver. ahirette merhamet ihsan eyle. ve bizi cehennem azabından koru.
ey Rabbimiz! Sana yalvarıyoruz.
B berirem , Ceylinimdeceylinim Ceylinimdeceylinim , Zeynepp20 Zeynepp20 , gsx gsx ,,(yani ben), @pamukelf , Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben , segazel segazel

kardeşlerimin dualarını kabul eyle. haklarında hayırlı eyle. sen merhametlılerin en merhametlisisin. ne olur boş çevirme kapından ne olur ya rabbim. amin...

kızlar ozaman gene bugün bölüştürelim yarın yine duasını toplarız olurmu.

B berirem DERKİ : allahım bana ve isteyen herkese sağlıklı hayırLı evlatlar nasıp et .amınnnn 40tane

@Ceylinimdeceylinim DERKİ:Hayirli bir iş hayirli bir rizik kapısı aç ya Rabbim. amin.
40 tane

@elanur84 DERKİ:yaşım 30 oldu hayırlı bi evlilik yapmamı nasip et. amin
40tane

@gsx DERKİ: sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin.
40 tane

@pamukelf
DERKİ : Allahım sağsalim bebeğimi kucağıma almayı, sağlıklı hayırlı iyi kalpli bir evlat olmasını nasip et... ve hepimizin güzel dileklerini Allahım kabul et,amin
40tane

@Saksi_Degilim_Ben DERKİ:hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek nasip et. amin
40tane

@segazel DERKİ :Sevgilimle hayırlısıyla tez zamanda hiçbir engelimizin olmadığı, bana bir ömür aşk ve sadakatle bağlı olduğu bir evlilik yapmak benim dileğim. Allah hepimizin dileklerini hayırlısıyla nasip et. Amin.
40 tane

ozlenen2010 ozlenen2010 DERKİ :
33 tane..

yarın öğlene kadar (bitiş tarihi cuma selasıyla duasını yapalım inş : 21.11.2014)

X