Kızlar dualarımız için 313 ayetel kürsi okuyalımmı. Birlikten kuvvet doğar.

ben günlük 313 okuyabilirim ama birbirimize ettiğimiz isim isim dualar daha çabuk kabul oluyomuş

kızlar paylaştırdım ... yarın öğlene kadar bitermeye çalışalım. ben yarın öğle namazından sonra isim isim dileklerinizi söyleyeyim. duasını yapayım.

B berirem -40
Ceylinimdeceylinim Ceylinimdeceylinim - 40
@elanur84 -40
gsx gsx -73 :Benim sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin.
areen areen -40
Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben -40
segazel segazel -40
ben 40 tane okudum.
Allah dualarımızı kabul etsin.
bende hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek için dua istiyorum.

kızlar paylaştırdım ... yarın öğlene kadar bitermeye çalışalım. ben yarın öğle namazından sonra isim isim dileklerinizi söyleyeyim. duasını yapayım.

B berirem -40
Ceylinimdeceylinim Ceylinimdeceylinim - 40
@elanur84 -40
gsx gsx -73 :Benim sağlıklı, hayırlı bi evladım olsun. eşimle mutlu yuvamızda sağlıkla büyütelim. amin.
areen areen -40
Saksi_Degilim_Ben Saksi_Degilim_Ben -40
segazel segazel -40
benım nıyetım allahım sağlıklı hayırşı evlatlar nasıp etsın aban ve isteyen herkes.amınnnn

ben 40 tane okudum.
Allah dualarımızı kabul etsin.
bende hayırlı bi yuva kurup hayırlı evlatlar yetiştirmek için dua istiyorum.
40tane bitti dimi canım
ALLAH KABUL ETSİN. YARIN HERKES BİTİRİNCE TEKRAR BAŞLARIZ.40 GÜN DEVAM ETSEK .. RABBİMİN KAPISI BIKMADAN USANMADAN ÇALSAK... MUTLAKA O EŞSİZ YÜCELİĞİYLE BUYRUN KULLARIM DİYECEKTİR.

40tane bitti dimi canım
ALLAH KABUL ETSİN. YARIN HERKES BİTİRİNCE TEKRAR BAŞLARIZ.40 GÜN DEVAM ETSEK .. RABBİMİN KAPISI BIKMADAN USANMADAN ÇALSAK... MUTLAKA O EŞSİZ YÜCELİĞİYLE BUYRUN KULLARIM DİYECEKTİR.
bitti canım. İnşallah devam edelim.

• Beğen
Reactions: gsx
peki ne dileğin var. özelse söyleme ama değilse söyle duasını toplarken o niyetle dua edeyim.
canım benim sağsalim bebeğimi kucağıma almak, sağlıklı hayırlı iyi kalpli bir evlat olmasını nasip etmek... ve hepimizin güzel dileklerini Allahımın kabul etmesi benim dileklerim bukadar:) çok teşekkürler vesile olduğun için

X