Kızlar doğumdan sonra vajinada gözüken parça

Sumeeeyyyee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Ağustos 2024
6
0
24
Kızlar 4 ay olacak doğum yapalı vajinamda gözüken bir et parçası var girişte bi küçük var bide onun üstünde büyük bitane var dışarı çıkmadı ama uzandım baktım aynadan gözüküyor çok rahatsız oluyorum niye öyle orası acaba bilen varmı

Doktor ne dedi?

Merhaba. Bende şu an sizinkine benzer bir problem yaşıyorum. Siz doktora gittiniz mi acaba?

Ben kızlık zarımı aldırmak istiyorum başka çaresi yokmuş gibi geliyor bana. O parçayı orada görmek istemiyorum açıkçası. Fakat süreç ve maliyet nasıl olacak onu bilemiyorum.
Bende ya çok kötü gözüküyor iğreniyorum oramdan dışarı çıkma yok ama gözüküyor yani bacaklarımı açıp aynayla baktığımda

Ben kızlık zarımı aldırmak istiyorum başka çaresi yokmuş gibi geliyor bana. O parçayı orada görmek istemiyorum açıkçası. Fakat süreç ve maliyet nasıl olacak onu bilemiyorum.
Anladım inşallah olumlu b
Yanlış bölüme almışım sadece jinekolojiye alacağıma jinekoloji onkoya almışım oda sadece rahim kanserine bakıyormuş cuma gününe birdaha aldım
İnşallah olumlu sonuç alırsınız. Bu sorunu yaşayan çok fazla insan yok galiba yada ben bulamadım bu konuyla ilgili şeyler bilemiyorum. İnşallah kurtuluruz bu durumdan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…