Kızlar çok utanıyorum

Hala çekiyor musunuz peki bu sıkıntıyı hala devam ediyor mu mantarıniz illet bişey ya geçmek bilmiyor bende bi kaç gün olmasa diğer gün kesin yine başlıyor 😏
Aynen canım asla geçmiyor alttan fitiller flucan kremler neler kullanmadım ki yok geçmiyor bende dertliyim bu konuda kesin çözüm bulan varsa bana da yazsın lütfen 🍀

Aynen canım asla geçmiyor alttan fitiller flucan kremler neler kullanmadım ki yok geçmiyor bende dertliyim bu konuda kesin çözüm bulan varsa bana da yazsın lütfen 🍀
Bende de öyle valla ne kullandıysam fayda etmedi etmiyor da canım peki hamile kaldın mı bu engel oluyor mu gebe kalmaya bir de bembeyaz olmadı dedin fark edilecek kadar beyaz oluyor mu ay çok çekiniyorum ben ya 🙄

Benim bir arkadaşım da da var bu durum o da fitil kullanıyor ama geçmiyor diyor bende de koku yok şükürler olsun keşke benimde gebelikte olsaydı daha şimdiden başladı çocuğum olmadan zor ya bir de gebeliğe engelse daha zor 🙄

Yok gebeliğe engel bir şey değil ama hamileyken de çok zor bir süreç. Daha evlenmeden bebeğe bu kadar takmak da sizin için sağlıklı bir bakış açısı olmaz

Yok gebeliğe engel bir şey değil ama hamileyken de çok zor bir süreç. Daha evlenmeden bebeğe bu kadar takmak da sizin için sağlıklı bir bakış açısı olmaz
Evet bebek konusuna bı dönem çok taktım ve psikolojikmen çöktüm bir dönem ama şuan iyiyim şükür 🙏🏻

Bende 4 aydır var ve gecmiyo :KK43: evliyseniz eğer beraberliginizde böyle bişey yaşadınız mı ay gerçekten çok utanıyorum ya bir ay boyunca probiyotik kullandım hap içtim şekerli şeyler yemedim yine bana mısın demedi
Kandida mantarı tedavisiz geçmez acil dr gitmeniz gerekiyor

Bende kronik ama canım evlenene kadar eminim geçmez ve ilk geceden benden igrenmesini istemiyorum cidden dedikleri gibi bembeyaz mi oluyor kaç gündür bunu düşünüyorum ya içten içe utanmaya başladım 😏
Canım ilişki sırasında zaten vücut sıvılarınız karışıyor. Eşinin bunu önemseyeceğini, hatta farkedeceğini bile sanmıyorum. Tabi önceden bilsin durumu çünkü ona da tedavi gerekebilir. Önemli olan sağlığın, bunlar şuan önemsiz olmalı senin için

artdehuile ürünlerini araştır , eminim kesin çözüm bulursun ,

bu ürünleri satan eczane bulmaya çalış oradan bilgi alırsın , geçmiş olsun

Canım ilişki sırasında zaten vücut sıvılarınız karışıyor. Eşinin bunu önemseyeceğini, hatta farkedeceğini bile sanmıyorum. Tabi önceden bilsin durumu çünkü ona da tedavi gerekebilir. Önemli olan sağlığın, bunlar şuan önemsiz olmalı senin için
Biliyor canım herşeyi anlattım oda netten bakmis ama ben sorun yapmam dedi ama ben tereddüt ediyorum işte ya uzaklasirsa diye 🙄

Bende de öyle valla ne kullandıysam fayda etmedi etmiyor da canım peki hamile kaldın mı bu engel oluyor mu gebe kalmaya bir de bembeyaz olmadı dedin fark edilecek kadar beyaz oluyor mu ay çok çekiniyorum ben ya 🙄
5aydir deniyoruz daha çocuğumuz Yok ama mantar ne kadar etkiliyor bilmiyorum Dr. Etkilemez dedi amannn herkes birşey diyor zaten farklı farklı, o heyecandan vs. Onu hissetmezzsiniz de kendini o kadar kasma ona odaklanıp da sonra yapamazsın eşin ama dikkat etsin sonra onada geçme ihtimali var

5aydir deniyoruz daha çocuğumuz Yok ama mantar ne kadar etkiliyor bilmiyorum Dr. Etkilemez dedi amannn herkes birşey diyor zaten farklı farklı, o heyecandan vs. Onu hissetmezzsiniz de kendini o kadar kasma ona odaklanıp da sonra yapamazsın eşin ama dikkat etsin sonra onada geçme ihtimali var
Yok dikkat ederiz de ben şimdiden kafaya takmaya başladım ya penisi bembeyaz olur da görüp uzaklaşır bidaha beraber olmak istemez vs diye kendimden uzaklastirmak istemiyorum ..
İnşallah Allah en kısa zamanda size en güzel şekilde bir evlat nasip eder 🙏🏻 Allah'tan ümit kesilmez inşallah en kısa sürede güzel haberler alırsınız

Kızlar kronik vajinal mantar sorunu yaşıyorum günler sonra evleniyorum utanarak söylüyorum kusura bakmayın birlikte olurken eşimin penisi bembeyaz olur mu 🤦🏼‍♀️ şimdiden moral sıfır rezil olmak istemiyorum burda bazı hanımlar eşimin penisi bembeyaz oluyor yazmış başka konularda peki sizin görüşleriniz ? Bu durumu yaşayanlar esleriniz nasıl tepki veriyo tekrardan özür dilerim :KK43:
O kadar da değil bembeyaz falan olmuyor bir miktar dısarı cıkıyor. Yani bizim öyle. Benim de kronik mantarım var kurtulamıyorum bir türlü. Ağızdan probiyotik deniyeceğim en son. ancak enfeksiyon varsa ilişkiye girmek zor oluyor ağrılı ve acılı oluyor bence eşinden cok kendini düşünsen daha iyi olur.

O kadar da değil bembeyaz falan olmuyor bir miktar dısarı cıkıyor. Yani bizim öyle. Benim de kronik mantarım var kurtulamıyorum bir türlü. Ağızdan probiyotik deniyeceğim en son. ancak enfeksiyon varsa ilişkiye girmek zor oluyor ağrılı ve acılı oluyor bence eşinden cok kendini düşünsen daha iyi olur.
Ne zamandır bu sorunu yaşıyorsunuz flucan kullandiniz mi inşallah dediğiniz gibi bembeyaz olmaz 🙄

X