Kızlar çok kötüyüm, çok

sinirine hakim olamayıp agzından kaçırmış olabilir çok üzüldüm unutmaya çalış canım:s

bazen anneler babalar baskalarina sinirlenip
nedense cocuklarina catiyor
alismak zorundayiz galiba buna, degismiyor..
sIKMa canini tatlim, baban onu sinirle demistir.
ama ben olsam bende küserim
denilcek laf degil..

baban çok ayıp etmiş.
sen ona maaşını verdiğin halde böyle davranması çok yanlış.
sevgilin, arkadaşın, eşin olsa tepkini sonuna kadar koy, asla alttan alma, pişman et küfür ettiğine derdim.

ama o senin BABAN.
yaptığı şey ne kadar yanlış olursa olsun...
senin yerinde olsam yanına gider ' babacığım bir derdin mi var, bir yanlış mı yaptım??' derdim.
senin yerinde olmayı da çok isterdim.
keşke babam hayatta olsaydı da küfretseydi bana ...
bana her sinirlendiğinde, ben ona karşılık verdiğim için, bağırdığım, kalbini kırdığım için o kadar pişmanım ki. bugünkü aklım olsa ne derse desin, ne kadar kızdırırsa kızdırsın alttan alırdım.
lütfen git konuş kendisiyle, asla küs kalma.
yarın ne olacağı belli değil.
sonra çok pişman olursun ... :a015:

belli bir yaştan sonra evleneceksin sanırım ne sen eve sığıyorsun ne de onlar seni sığdırıyor tabi tüm aileler için geçrli değil...canını sıkma canım hatalı olan baban hatasını anlayacaktır umarım..

ewet belli bir zmanda sonra biraz gelen giden de olmaya başladıkça sanırım böyle oluyor:1no2:

canım varya bak hemen hemen bütün çalışan bekarlar bu sorunla karşılaşıyo ben çok yaşadım ve şimdide abim yaşıyo ama ne kadar verirsen o kadar daha çok istiyolar hiç bitmiyo vermenin ardı arkası kesilmiyo ama babanın bu tutumu çok yanlış babam asla böe bişe demez demeside yanlış üzülme tatlım

zor günler geçiriyoruz,ekonomi berbat,babanın kimbilir ne sıkıntısı vardı sana patladı.,iyi ki dışarda birine patlamadı.sana söylediği sözü onaylamıyorum ,onu sana değil genel olarak duruma söylemiştir.üzerine alınma.

bir baba kızına böyle küfür edemez !! benimde babam hayatta değil onu çok özlüyorum boşluğu hiç bi şekilde dolmuyor diğer kavgalar başka ama keşke babam hayatta olsa böyle küfüre razıyım diyemeyeceğim . ne demek..
hatta kocam kızıma böyle bi küfür etse ciddi bi kavga çıkardı evde ...

ya arkadaşım haklısın fakat sonuçta o senin baban.eminim isteyerek söylememiştir.kimi insanlar çok sinirlidir ve ağzından ne çıktığını bilmez.
ayrıca bir kaç gündür okuyorum kk nın yazılarını.bzaı arkadaşlar resmen dolduruşa getiriyor.sen bakma kimseye. o yüze bakacak sensin.hayatı yaşayacak.yalışlar yapmadan,kalp kırmadan ifade etmelisin sıkıntını.üzülme canım haklısın ama.

ohaaa... bir baba öz evladına böyle bir küfür eder mi? derim çocuğu dünyaya getirmekle evebeyn olunmaz diye al işte kanıtı... üzülme canım:KK43:(

cok kotu olmus ama emınım babanda uzulmustur ..maddı sıkıntısını sana yansıtmıs bı anda agzından cıkmıs hos olmamış ama bence cok buyutme benım dedem hacı ama kedılere kopeklere bıle kufreder:mymeka: kırgınlıgını bellı et tabı ama cok da abartma bence :teselli:

kızlar çok şok oldum napıcağımı bilmiorum inanın ki şuan küsüm onla
ve de uzun süre barışmayı düşünmüyorum
bu erkek milletinin tek dertleri bilmem neleri:kızgın:

Bana küfreden bi babayla değil uzun süre, ömrümün sonuna dek konuşmazdim:nazar:
büyük terbiyesizlik yapmiş kinadim babani yazik:kızgın:

kızlar babamla ogünden beri tartışıyorum,sürekli kavga ediyoruz
sofraya oturmuyorum onla,o da çok üzgün ve ben söylemedim öyle
şey mi olur dio...

X