Kızlar çok kötüyüm, çok

Baban olmasi sana bu sekilde davranma hakkini vermez Hatta ozellikle bir baba bu sekilde konusmamali.. Bence hatasini anlayip ozur dileyene kadar koy tavrini :kızgın:

Canım ,babanın davranışı elbette hiç doğru değil .Ama sanırım canı bir şeye sıkıldığı için öyle davranmıştır.Kendisiyle konuşmayı dene bakalım ne tepki verecek .Senin gibi güzel evladı bulmuş daha ne istiyor .Benim kızım 22 yaşında , çalıştığı zaman beş kuruş katkısı yoktu cadının :)Bizde istemedik , zaten istesek de vermezdi .Oğlum desen katkıda bulunur ama ay ortasında parasız kalır benden harçlık alır :roflol:yani baban senin gibi düşünceli bir evladı bulmuş , daha ne istiyor .Biraz çevresindeki evlat örneklerine baksın .Sen kendini üzme canım ama kırıldığını belli et .:teselli:

çok ağır bi küfür bu yaa
ne derdi olursa olsunnn dememelii
öz baba bunu nasıl dio anlam veremiyorum !!!

daha maas gunune bıkac gun kala başlıyor söylenmeye maaşı ne zman alcaksın diye.
tamam anlıorum borcları çok zmanında bize çok masraf yaptılar ama kanımı emicekler sanki ya:kızgın::kızgın:Bugun maaşımı aldım bakalım akşam ne yapcakkafamçokkarıştısenağlama

canım sen ailenizin bu zor durumunuzda elinden geleni sonuna kadar yapıyormuşşun zaten. dedigin gibi sen evde otursan çalışmasan baban seni evden mi kovcak yuk oluyorsun bana deyıpte. babanın ekstradan para getirdigin için sevınmesi gerekirken şükran duyması gerekirken aileye katkından dolayı bırde boyle bır durumla karşılaşmışşın. her baba çok sınırli zamanlarında boyle seyler deseler ailede ne huzur kalır ne bırsey. seni kışkırttıgımı duşunme:) ama madem bırseyler yaşanmış burda bır sekilde tepkini koyman gerekir canım ilerde de aynı seylerin yaşanmayacagını kımse garantı veremez çünkü.

kimbilir neye canı sıkkındı da sana patladı...
erkeklerin huyları bu işte...
başkasına kızar gelir sana çatar...
ne kadar ayıp bişey olsa da bi genç kıza küfür etmek sonuçta babandır konuşmayıp napıcan?
o senin gönlünü alır zaten yaptığının hata olduğunun farkına varınca...
düşün öz baban böyle yapınca nasıl kanına dokunuyo bi de kocanın yani elin oğlunun yaptığını düşün ne kadar ağır
...:kızgın:

kesinlikle bende böyle düşündüm öz baba bunu yapıyorsa yarın bigün
elin oğlu ne yapmaz nefret ettim dün sabah herşeyden çocuk gibi ağladım yolda:çok üzgünüm:senağlama

canım arkadaşların da dediği gibi kimbilir o anda neye sinirlendiydi siniri sana patladı umarım hatasını anlar üzülme olurmu neşeli bi anında sorarsın güzelce konuşursunuz arada kırkınlık olmasın ne babana nede annene saygılar canım

ne siniri kızlar ya yataktan kalktı uyuyordu zaten bn onun bu halini bildiğim için anneme sordum paran
var mı dedim bu biranda kalktı saydı sıraladı başka bi küfür etse ve ya başka bir şuçum olsa eyvallah anlıcam ama bana resmen a.q dedi bi düşünün ya:1no2:nasıl gücüme gitti nasıl canım yandı bilemezsiniz nefret ediyorum nefret:eek:klava::kızgın:senağlama

ne siniri kızlar ya yataktan kalktı uyuyordu zaten bn onun bu halini bildiğim için anneme sordum paran
var mı dedim bu biranda kalktı saydı sıraladı başka bi küfür etse ve ya başka bir şuçum olsa eyvallah anlıcam ama bana resmen a.q dedi bi düşünün ya:1no2:nasıl gücüme gitti nasıl canım yandı bilemezsiniz nefret ediyorum nefret:eek:klava::kızgın:senağlama
Canım benim yukarıda sana yazdım ama küfürü tam anlıyamamışım .Elbette babandır ama bu küfür olmadı !! Arkadaşların da dediği gibi tepkini koy , hatta annen konuşsun .Sanırım annenin konuşması daha uygun canım.

allah allah neden dediki acaba. senden önce annenle veya evde başka bir varsa onunla tartışmış olmasın belki patlama noktası sen oldun gerçi ne olursa olsun bir evlada bu denmez

senı cok ıyı anlıyorum ben hergun yıyorumm sebepsızz hemde

yaw bi kere küfürü kendi üstüne alma. erkekler zaten ota moka bu küfürü ederler boş ver.
kesın babancok dolmus sinirli..
yaptıgı cok ayıp ama cokda üzülme. pişman olmustur kesin:mymeka:

boşver canım ya takma kafana yaptığı hiçte hoş birşey değil ama baba sonuçta neye sinirlendide senden çıkardı acaba... çalışıp didiniyorsun maaşının fazlasını veriyorsun şuan yaptığın iyiliğin farkında değil sanırım ancak evden ayrılınca kıymete binersin heralde... bide çalışmasan kimbilir ne diyecek...

kimbilir ne sıkıntısı vardı da kızgınlıkla öyle dedi canım, yoksa özkızına böyle bir şey söylemeyeceğine eminim, üzülme.

Canım seni çok iyi anlıyorum nefret ediyorum afedersiniz g....sıkışınca küfür eden erkeklerden benimde ağzımı bozdular..Ben babamın ağzından hiç küfür duymadım fakat eşim çok küfreder..Sanırım baban maddi açıdan sıkışık hesabını iyi yapamamış hıncını sendn almış..Bence sen maaşı aldığın zmn kendi harçlığını al kalanı ver biraz kızabilir ama bir kaç ay sonra alışır...

maddi durumu nasıl bilmiyorum ama şu anda çok kötü bir dönemdeyiz her zaman yapmıyorsa bir sorunları vaedır canım

belli bir yaştan sonra evleneceksin sanırım ne sen eve sığıyorsun ne de onlar seni sığdırıyor tabi tüm aileler için geçrli değil...canını sıkma canım hatalı olan baban hatasını anlayacaktır umarım..

Bence kendini yıpratma canım.
Baban o senin olur böyle şeyler..
Onunda ne sorumlulukları var kimbilir neye atmıştı adamın kafası.
Sen evladısın onun, iki maaşla öedenmez onların hakkı.
Kırıldığını belli et tabi. Ama kendini üzme.
Dilerim o da seni kırdığını anlayıp özür diler.

güzel arkadaşım geçim sıkıntısı ne kadar zor önce bunu unutma.ben yanlız yaşıyorum kira servis mutfak derken ayın sonunu getiremiyorum.üstelik diğer yandanda aileme senin savunduğun sebepten dolayı yardım ediyorum.insan ne kadar zor kazanıyor haliyle ihtiyaçlarını gidermek ve kazandığını harcamak istiyor.Malesef artık böle bir lüksümüz bile yok.baban zamanında ihtiyacını alamadı sizler için.öyle babanı diğer erkekler gibi aynı kefede değerlendirmemelisin bence.kendin diyorsun sebepsiz yere küfür etti diye.sebebi vardır ama sen bilmiyorsun senin gördüğün sadece tepkisi.bunun senin paranla yada sana dair her hangi bir sebepden dolayı olduğunu sanmıyorum.adam belki bunaldı ve o anda da patlak verdi.sen öle hemenden küsme.anne baba evladına kötü ol demez kötülüğüne uğraşmaz.biraz sakinleşmesini bekle öyle küsme falan yapma.bu seni daha çok huzursuz eder.baban ay o senin hatalı davranmış ama babalarda hata yapar:)kazancını onlara vererek borcunu ödüyorsun ya bir nevi bide şu açıdan bak onlarda kimbilir senin hangi durumlarını çektiler kızdılar kırıldılarda yine de kızları olduğun için gurur duydular.eeee şimdi sıra sende ...:)üzme tatlı canını:)

amannn şekercim hepimizde oluyo öyle şeyler takkma kafana

canım ya, çok sinirlendim babana.
sanırım parasız bir zamanında istedin, o anki siniriyle böyle birşey dedi.
çok çok ayıp etmiş , ama o da hatasını farkına varıp pişman olacaktır. sen konuşma bir süre onla.

sen de en iyisi bundan sonra harçlığını ayırıp öyle vereceksen ver babana. istemek zorunda kalmazsın.

Son düzenleme:
X