Kizlar çok çok acil yardım edin

ayselozgur

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2022
43
14
34
İkinci gebeliğimi yaşıyorum test yaptım iki cizgi baya koyu ama 3-4gündü aşırı koyu kahve renginde ayni çamur gibi kanama var kan gelmiyor ama hastaneler kapali acilde biz bakmiyoruz diyor olduğun ilçede özel hastanede yok ne yapacağımı bilmiyorum ağrım yok hafif bazen sol kasığım ağrıyor bu kadar ama kanama grliyor hale koyu kahve renginde pitilaşmış şekilde gelmiyor

Progestan kullanın

progestan ismi ben kullanmıştım zamanında
İkisinden biri hangisi olursa alinacak
Adet zamaninizsa maalesef kimyasaldir... aynisini ben de yasadim progestan fayda vermedi
Aynen galiba öyle oldu çünki bu gün sabah aşırı ağrılarla uyandım 2-3saat kanamam serdü ve ağrılarım oldu en sonunda büyük hayvan beyni oıuyor ya ona benzer bişey geldi onlada bütün ağrılarım bitdi hayirlisi Allahtan

Aynen ilk bebeğimde 3ay kullandim ama malesef bu gün düşük oldu zaten hiss ediyordum kaç günüydü normalinde gitmeyen bikanama vardı bu gün bitdu işte hayirli yapacak bir şey yok
Yapmayın çok üzüldüm ya hayırlısı buymuş ne diyelim..

İlk oğlumda o kadar sıkıntı ve sorunlar yaşadımki ikinci gebelikten çok korkuyordun ayni şeyıer olacak diye ama alışıyordum kismet deyilmiş Allahım hayirlisi nryse onu versin

İlk oğlumda o kadar sıkıntı ve sorunlar yaşadımki ikinci gebelikten çok korkuyordun ayni şeyıer olacak diye ama alışıyordum kismet deyilmiş Allahım hayirlisi nryse onu versin
Amin inşallah canım en azından maşallah bir çocuğun varmış bende çocuğum olsun çok istiyorum ama nasip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…