Kizlar çok çok acil yardım edin

İkinci gebeliğimi yaşıyorum test yaptım iki cizgi baya koyu ama 3-4gündü aşırı koyu kahve renginde ayni çamur gibi kanama var kan gelmiyor ama hastaneler kapali acilde biz bakmiyoruz diyor olduğun ilçede özel hastanede yok ne yapacağımı bilmiyorum ağrım yok hafif bazen sol kasığım ağrıyor bu kadar ama kanama grliyor hale koyu kahve renginde pitilaşmış şekilde gelmiyor
Benimde böyle oldu kimyasal geçirdim dinlenin kalkmayın dua edin en kısa zamanda doktora gidin olmadı özele gidin geç kalmamak lazım

İkisinden biri hangisi olursa alinacak

Aynen galiba öyle oldu çünki bu gün sabah aşırı ağrılarla uyandım 2-3saat kanamam serdü ve ağrılarım oldu en sonunda büyük hayvan beyni oıuyor ya ona benzer bişey geldi onlada bütün ağrılarım bitdi hayirlisi Allahtan
Sana bisey diyim mi aynisini nisanda yasadim ve dusuk yaptiktan hemen sonra mayis ayinda hamile kaldim.su an 8 haftalik hamileyim sakin uzulme vucut kendini alistirdi simdi tekrar hamile kalman cok yakinda

Sana bisey diyim mi aynisini nisanda yasadim ve dusuk yaptiktan hemen sonra mayis ayinda hamile kaldim.su an 8 haftalik hamileyim sakin uzulme vucut kendini alistirdi simdi tekrar hamile kalman cok yakinda
Kurban olduğum Allah istese veriyor işte hayirlisi neyse Allahim her kese içi ben dahil olmakla her kese nasib etsin ağrılarım o kadar çokki bir taraftanda küçük çocuöum var ateşleniyor oda daha ne yaşadığımı anlayamıyorum

Kurban olduğum Allah istese veriyor işte hayirlisi neyse Allahim her kese içi ben dahil olmakla her kese nasib etsin ağrılarım o kadar çokki bir taraftanda küçük çocuöum var ateşleniyor oda daha ne yaşadığımı anlayamıyorum
Canim kimyasal gebelik bebek tutunamadigi icin su an atiyor kendini gececek cok surmez toparlarsin benim de agrilarim olmustu su an adet gorerek atiyorsun

X