Kizlar çok çok acil yardım edin

Benimde böyle oldu kimyasal geçirdim dinlenin kalkmayın dua edin en kısa zamanda doktora gidin olmadı özele gidin geç kalmamak lazım

Sana bisey diyim mi aynisini nisanda yasadim ve dusuk yaptiktan hemen sonra mayis ayinda hamile kaldim.su an 8 haftalik hamileyim sakin uzulme vucut kendini alistirdi simdi tekrar hamile kalman cok yakinda

Sana bisey diyim mi aynisini nisanda yasadim ve dusuk yaptiktan hemen sonra mayis ayinda hamile kaldim.su an 8 haftalik hamileyim sakin uzulme vucut kendini alistirdi simdi tekrar hamile kalman cok yakinda
Kurban olduğum Allah istese veriyor işte hayirlisi neyse Allahim her kese içi ben dahil olmakla her kese nasib etsin ağrılarım o kadar çokki bir taraftanda küçük çocuöum var ateşleniyor oda daha ne yaşadığımı anlayamıyorum

Canim kimyasal gebelik bebek tutunamadigi icin su an atiyor kendini gececek cok surmez toparlarsin benim de agrilarim olmustu su an adet gorerek atiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…