Kizlar cok acil bakarmisiniz? Cizgi goruyormusunuz sizde???

İse yaramax hissedilicek bi durum yok burda. Allah ne zaman isterse o zamn olur :)
biraz daha bekliycem salı gününe kadar diyorum dayanabilirsem bakalım negatif görmek istemiyorum kendimi işe yaramaz hissediyorum sanki çok kötü

Evde degilim simdi eve varinca hemen resim cekcem kizlar
Hadi hayirlisi bakalim pazartesi ilk işin kanda baktirmak olsun geç döllenme muhtemelen seninki kesinlestirde bi hayirlisiyla insallh

Hadi hayirlisi bakalim pazartesi ilk işin kanda baktirmak olsun geç döllenme muhtemelen seninki kesinlestirde bi hayirlisiyla insallh
Cok sagol. Biraz ben de buyuttugumu farkettim ama. Yani bukadar gun gecmis ve cok azicik. Zaten pazartesi testte soylerler. Eger <5 yazarsa direk negatif okadar gun gecmesine ragmen.

Cok sagol. Biraz ben de buyuttugumu farkettim ama. Yani bukadar gun gecmis ve cok azicik. Zaten pazartesi testte soylerler. Eger <5 yazarsa direk negatif okadar gun gecmesine ragmen.
Aynen birak zaten yoksada olur dert etme kafaya takmak daha olumsuz etkiliyo emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…