Kizlar cok acil bakarmisiniz? Cizgi goruyormusunuz sizde???

Evet cnm qrdu bnm 2 hfta qecti adetm ama adet zamanmda 1 2 qun ara ara simsiyah kanamm oldu blemedm ki ya
Bence hemen bi kana baktir. Ben turkiyede olsam herhalde kendim cikar hastane acil ne bileyim yapardim da. Burda esim acile onun icin gidilmez diyo. Burdakiler biraz dandik. O yuzden ben pazartesini beklicem kan icin. Idrar da sabah birdaha yapacagim.

canim bende göremedim ama belki resimde öyle cikmistir, ben suan iki ayi geckin hamileyim bende senin gibi ögrendim, ilk cizgi cokkkkkkkkkkkkk belirsizdi emin olamadim, sonra bi iki gün sonra test yaptim , sonra gene gene her seferinde hamile ciktim.. ama sana clearblue hamilelik testini tavsiye ediyorum kac günlük hamile oldugunu bile gösteriyor..

sende yurt disndaymissin bende yurtdsindayim aslinda evet acile gidilmez diyor esin amaa ben kücük bi numara yapmistim karin agriisi sikayetiyle acile gittim, ama günümün gectigini de belirttim , hemen kan testi yaptilar, yada eczaneden clear blue al

Ben göremedim çizgi maalesef yada telefondan diye öyle hayirlisi olsun hakkiniz da

Hamilesin canm tebrik ederim ama emin olmak icin kan testi yaptir

Ayyy clearblue omrumu curuttu. Adete 8 gun kala cizgi gosterdi. Sonra adet gunu veya oncesi cizgi godterip bos umitler verdi son 2 ayda. Onun hafta gosterenine de tam guvenmiyorum. Yani simdi 6-7 gun gecti belki anca 1-2 hafta yazar.

Ayyyy ben uyandim simdi mi test yapsam kiii

Ozamn bnde braz bekliym olmazsa kan verirm napiym

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…