Kizlar cok acil bakarmisiniz? Cizgi goruyormusunuz sizde???

Simdi anladim hangi cizgiyi demek istedigini. Ona dikkat bile etmemisim ben. Sabah insallah daha koyu cikar ozaman
Çok dikkatli bakmak lazim belli belirsiz bi cizgi var gibi gördm ama tekrarla bakalim insallh vardir yoksada sikinti yapma cok kafaya takarsan pskolojik olarak olmaz o zamanda...

Çok dikkatli bakmak lazim belli belirsiz bi cizgi var gibi gördm ama tekrarla bakalim insallh vardir yoksada sikinti yapma cok kafaya takarsan pskolojik olarak olmaz o zamanda...

Evet. Hayirlisi. Ben biran once adet oluo temizleniyim ki yeni baslangic olsun diye bekliyor (d)um.

Fotodan cikmamis olabilir, negatifini cekip bakiyorlardi sanki,oyle yap bi

Cnm bazn fotolarda belli olmuyo acik pembe cizgiler sadece gozle net gorunuyo bna var gibi gldi hayrlisi yarin bidaha bk

Kıl gibi ince bir cizgi gordum sanki,ama cok ince.sabah ilk idrarinla bi test daha yap icin rahat etsin. Gec yumurtlamis olabilirsin, eger oyleyse iki gun daha bekler dr. a gidersin. Rabbim gonlune gore versin ins.

Kıl gibi ince bir cizgi gordum sanki,ama cok ince.sabah ilk idrarinla bi test daha yap icin rahat etsin. Gec yumurtlamis olabilirsin, eger oyleyse iki gun daha bekler dr. a gidersin. Rabbim gonlune gore versin ins.
Neyse hayirlisi bakalim. Yarini beklemek bana olum gibi gelcek ama bekleyeyim

Bana da var gibi geldi ince çizgi inşallah vardır canım kan testi ver de strese girme bence

Çıplak gözle belliyse olma olasılığı yuksek canım resim de daha soluk çıkıyor

Az once bnde yaptm ayni bnmde bole ama benm qoz yanilmasi deqil bn resmn qruyodum hatta esimde qordu acaba ihtimal var mi ki ?

Az once bnde yaptm ayni bnmde bole ama benm qoz yanilmasi deqil bn resmn qruyodum hatta esimde qordu acaba ihtimal var mi ki ?

Canim kac gun gecti veya kac gunun var. Benim adet gunu haric tam 5 gun gecti. Adetle beraber ben 6 diyorum. Bana sanki diger gunler koyulcak gibi geliyor. Icimden bu sefer oldu gibi geliyor.

Esin de goruyorsa git ozelden felan verm benim oyle bi sansim yok su anda.

Tamam iste canm o isaret koydugun yeri demiyorum sçtigin testin sol tarafinda olusan cizgi 2m cizgi gibi algilaniyo..anladm ben senin goruyrm dedign yeri
Bence sabah ilk idrarla testi tekrarla varsa daha net cıkar.

Esimjn telefonundan altina isik tuttum ve baya da belli sanki

Eklentiler

• 20160902_201927.png
    141,4 KB · Görüntüleme: 122
Esimjn telefonundan altina isik tuttum ve baya da belli sanki
Ya şimdi çok umutlusun ya olumsuz biseyde diyemiyorum sonra negatif cıkarsa üzülüceksin kaç yasındasin ilkmi olucak insallh hamileysen

Ya şimdi çok umutlusun ya olumsuz biseyde diyemiyorum sonra negatif cıkarsa üzülüceksin kaç yasındasin ilkmi olucak insallh hamileysen
Cok dusuncelisin yaa sagol. Ben aslinda umudumu kaybetmistim. Adet bekleyip bir an once temizlendikten somra onume bakmak istiyordum. Iste bu bozdu herseyi. 26 yasindayim ve evet ilk olacak Allah izin verirse. Evlendigimizden beri korunmuyoruz ve hastalik felan bisey var diye korkuyorum. Doktorlar burda 1 seneden once tedavi etmiyormus. Once oluruna birakip 1 seneden sonra olmassa tedavi. Benim doktorum hatta 10.cu ayda hormonlarini inceliyelim dedi.

Dedigim gibi bi golge mi neyse o bozdu. Neyse ben yokmus gibi davranayim. Eger yarin sabah koyulursa sevincem. Ayni cikarsa bos demektir.

Canım testin pozitif gözüküyor pazartesi kanda baktir :) benimde olmadigim adetimin 2. Gununde çooookk silik cikmisti...Geç döllenmis...

Ewet 1 yil süre veriyolar ama olmazsa şu sogan kürunu filan denesene folic asitede başla ve zamana birak ben uğraştıgim zaman olmadi ilginç bi şekilde ugraşmadigm ve ihtimal vermedigim ay ögrendim ve kanda bile negatif cikmsti o ay oysaki daha kana yansimams adet soktürucu verdi dr kullanmadim herseyde bi hayir vardir sonrada hamile oldugumu ogrendim zaten.sabret canm geç olsun güç olmasin yarin sonucunu yazarsın

Evet cnm qrdu bnm 2 hfta qecti adetm ama adet zamanmda 1 2 qun ara ara simsiyah kanamm oldu blemedm ki ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…