Kizlar cok acil bakarmisiniz? Cizgi goruyormusunuz sizde???

Uzerinde 1-2 yaziyo ysni kac haftalik oldugunu gisteriyor cnm yada 2-3 diye kac haftaliksan artk
Yaaa haftalik test negatif cikti.. anlamadim. Daha cok yeni oldugundan mi. Adet yok. 2 tane pozitif test var ve bi tane dijital negatif var. Delircem

Kizlar gece kalktim 5.30 ta felan bu testi yaptim bakin...

Ama dijital yaptim binbir heyecanla hic cikmadi sinir oldum yaaa

Eklentiler

• 20160903_104014.jpg
    20160903_104014.jpg
    13,8 KB · Görüntüleme: 116
Kizlar gece kalktim 5.30 ta felan bu testi yaptim bakin...

Ama dijital yaptim binbir heyecanla hic cikmadi sinir oldum yaaa
Canım pazartesıyı bekle kan ver bu ısrar testlerı sınır bozucu benımde dengemı alt üst ettiler kımısınde çıkıyor kımısınde cıkmıyo bende hassas aldım yarın sabah yapıcam artık

Yaaa haftalik test negatif cikti.. anlamadim. Daha cok yeni oldugundan mi. Adet yok. 2 tane pozitif test var ve bi tane dijital negatif var. Delircem
Evet o haftaliklar hmn cikarmaz bnce sen biraz daha dur normal yap bk koyulasacak o diger testte var yani bn grdm blmyrm

Tamam canim. Ben yedek 2 test daha aldim zaten. Aksam 6 da onu birdaha yapacagim. Yarin sabaha 1 tane daha test kaliyor

Bugün yapma canım sabah uyandığında yap dıgerınıde dıger gün yaparsın canım
1 tanesini de esim icin yaptim. 2 damla bisey zorla cikti icimden.

O hep diyor ki orda kendinden zaten cizgi var. Islaninca sadece boyle belli oluyor diye. Bende oyle olmadigini gostermek icin kendine yaptircaktim yapmadi. Bende negatif olcagiji bile bile yaptim.

Haziranda test yaptim.testi 3 gun sakladim sagina soluna bakiyorum hic cizgi yok. Zaten adet oldum. Ama hamile oldugumda hafifte olsa cizgi cikiyor.
1 tanesini de esim icin yaptim. 2 damla bisey zorla cikti icimden.

O hep diyor ki orda kendinden zaten cizgi var. Islaninca sadece boyle belli oluyor diye. Bende oyle olmadigini gostermek icin kendine yaptircaktim yapmadi. Bende negatif olcagiji bile bile yaptim.

Yınemı test yaptın ben 2 tane sı kıl gıbı ınce cızgı cıktı ama hıcbır belırtı falan yok bakalım nasıp

Neyi bekliyorsun ki yap bence :)
Ahh Can'ım çünkü bi hafta önce negatif ti sanki ama bi hayalet çizgi diyonuzya öyle bişey vardı gibi önemsemedim bilmediğim için tam kırmızı çizgi görmeyi bekliyordum attım onu sonra bilemedim keşke buraya atsaydım fotoyu . Şimdi de iş arkadaşım yaptırmıyor üzülüyorum diye

Ama soyle birsey var adetlerin duzenliyse 3 gun onemli bi gecikme bence. Zaten adette 1 hafta once cikmaz ciksada dedigin gibi hayalet cizgi cikar :)
Ahh Can'ım çünkü bi hafta önce negatif ti sanki ama bi hayalet çizgi diyonuzya öyle bişey vardı gibi önemsemedim bilmediğim için tam kırmızı çizgi görmeyi bekliyordum attım onu sonra bilemedim keşke buraya atsaydım fotoyu . Şimdi de iş arkadaşım yaptırmıyor üzülüyorum diye

X